x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Tanzanya Vize İşlemleri

Tüm Dünya ülkelerine gerçekleştirmeyi planladığınız seyahatler için gerekli olan vize işlemlerinde kolay ve hızlı sonuç avantajıyla hizmet veren Euroasia Global Visa Services, vize işlemlerinizi uzaktan takip etme olanağı sağlamaktadır. Euroasia Global Visa Services tarafından sunulan hızlandırılmış vize işlem hizmetiyle, konsolosluk ziyareti zorunluluğu duymadan gerçekleştirebileceğiniz vize işlemleri, seyahat planlarınızın belirlediğiniz tarihlerde gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır.

Kişisel seyahat planlarınızı, süre ve kapsam yönünden en iyi biçimde tanımlayan vize kategorisine uygun olarak sürdürülen vize başvuru sürecinde, EAGVS hızlandırılmış vize hizmeti avantajlarından yararlanmaya başlamak için Euroasia Global Visa Services ofislerini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden EAGVS yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz. 

Tanzanya Vize Zorunluluğu

Orta Doğu Afrika ülkeleri arasında bulunan Tanzanya’ya seyahat etmeyi planlayan;

 • Diplomatik Pasaport Siyah Pasaport )
 • Hizmet Pasaportu Gri Pasaport 
 • Hususi Pasaport ( Yeşil Pasaport )hamilli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için 2010 tarihinde varılan anlaşma ile vize muafiyeti uygulaması getirilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti ve Tanzanya arasında karşılıklı olarak vizesiz seyahat kapsamına dahil olan pasaport hamilleri, 90 güne kadar konaklamalı kısa süreli seyahatlerinde Tanzanya’ya vizesiz seyahat edebilmektedir. 

Tanzanya’ya seyahat etmeyi planlayan

 • Umumi Pasaport ( Bordo Pasaport ) sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için ise kısa süreli seyahatlerde vize zorunluluğu bulunmaktadır.

Tanzanya’ya gerçekleştirilecek 90 güne kadar konaklamalı seyahatler, kısa süreli vize kapsamında değerlendirilmekte ve

 • Tanzanya Turistik Vizesi
 • Tanzanya Ticari Vizesi ve
 • Tanzanya Aile Ziyareti Vizesi gerekliliklerine uygun olarak düzenlenmektedir.

Tanzanya Kapıda Vize

Tanzanya seyahatlerinde vize işlemine tabi olan Umuma Mahsus Pasaport ( Bordo Pasaport ) hamilli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Tanzanya’ ya giriş ve 90 güne kadar konaklamalı seyahat olanağı tanıyan Tanzanya Vizesi işlemlerini, Tanzanya havaalanlarında sağlanan kapıda vize uygulaması kapsamında gerçekleştirebilmektedir.

Tanzanya Kapıda Vize uygulamasında;

 • Turistik amaçlı seyahatler ve
 • İş kapsamında gerçekleşen seyahatler için farklı vize kategorileri bulunmakta ve yararlanılacak vize kategorisi, seyahat içeriğine bağlı olarak belirlenmektedir.

Kişisel Tanzanya seyahat planınızı tanımlayan vize işlem kategorisi ve vize başvuru sürecinde gereken evraklar hakkında detaylı bilgi almak için “ Tanzanya Turistik Vizesi için gereken evraklar ” ve “ Tanzanya Ticari Vizesi için gereken evraklar” sayfalarına göz atabilir veya help@eagvs.com mail adresi üzerinden EAGVS yetkilileriyle iletişime geçerek seyahat planınızı detaylandırabilirsiniz.

Tanzanya Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye Cumhuriyeti’nde Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti’ni teslim eden Tanzanya Konsolosluğu , Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve Türkiye’de oturum izni bulunan üçüncü ülke vatandaşları için vize ve pasaport işlemlerinin takibini sağlamaktadır.

Tanzanya seyahatleri için vize zorunluluğu bulunan kişiler, seyahatleri öncesinde İstanbul Tanzanya Fahri Konsolosluğu veya Konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş akredite vize işlem merkezleriyle iletişime geçerek vize işlemlerinin takibini sağlayabilmektedir.

Tanzanya seyahatiniz için gerekli olan vize işlemlerini bulunduğunuz yerden yürütebilmek ve Euroasia Global Visa Services tarafından sağlanan hızlandırılmış vize işlem hizmeti avantajlarından yararlanmak için Euroasia Global Visa Services ofislerini ziyaret edebilir ya da help@eagvs.com mail adresi aracılığıyla EAGVS yetkililerine ulaşarak, hızlı ve kolay vize hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tanzanya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Planladığınız seyahat içeriğinin detaylarına uygun olarak düzenlenen evrakların yetkili konsolosluk birimine tesliminin ardından, başvuru değerlendirme süreci başlamaktadır. Tanzanya Vizesi işlemleri en fazla ortalama 1 hafta içerisinde tamamlanmakla birlikte, dönemsel yoğunluklar ve olası ek evrak taleplerinin neden olacağı süre uzamalarının, seyahat planlarınızı aksatmaması için, vize işlemlerinizi uygun tarih aralıklarında başlatmanız önerilmektedir.

Tanzanya Vize işlemlerinizi, planladığınız seyahat başlangıç tarihinden en az 15 gün önce başlatarak, vize işlemlerinde yaşanabilecek süre uzamalarının, seyahat planlarınızı aksatmasının önüne geçebilirsiniz.

Planladığınız vize işlemleriniz hakkında detaylı bilgi edinmek için EAGVS ofislerini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com  mail adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Tanzanya Vizesi Başvuru Formu

Tanzanya Vizesi işlemlerinin ilk aşamasını oluşturan Tanzanya Vizesi başvuru formunun tam ve doğru şekilde doldurulması, vize işlem sürecinin olumlu yönde seyrinde önem arz etmektedir. Tanzanya’ya gerçekleştirilmesi planlanan seyahatinizi en doğru biçimde tanımlayacak vize başvuru süreci, vize başvuru formunu destekleyen ek belgeler üzerinden yürütülmektedir.

Tanzanya Vizesi Başvuru formuna buradan erişebilir, vize işlemlerinizle ilgili sorularınız için help@eagvs.com mail adresiyle irtibata geçebilirsiniz.

 

Tanzanya Vize Ücreti 2023

Tanzanya vize işlemleri için geçerli olan vize ücretleri ;

 • Seyahat kapsamı,
 • Seyahat süresi,
 • Vize işlemlerinin kapıda vize veya seyahat öncesi vize işlemleri üzerinden yürütülmesi ve
 • Vize başvuru sürecindeki ek hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Tanzanya Vize işlemlerinizi kapsayan 2023 vize ücretleri ve vize işlem detayları hakkında bilgi edinmek için EAGVS yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Tanzanya Vize İşlemleri Ankara

Ankara ve çevre illerde yaşayan kişilerin gerçekleştirmeyi planladığı yurtdışı seyahatler için gerekli olan vize işlemlerini, hızlı ve kolay adımlarla destekleyen Euroasia Global Visa Services Ankara vize işlem ofisi, seyahat planlarının aksamadan gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

EAGVS Ankara ofisi tarafından takibi sağlanan Tanzanya hızlandırılmış vize hizmetinden yararlanmak için Euroasia Global Visa Services Ankara ofisini ziyaret edebilir veya help@eagvs.com mail adresini kullanarak Ankara vize başvuru yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Tanzanya Vize İşlemleri Bursa

Bursa ili ve çevresinde ikame eden kişiler için hızlandırılmış vize işlem hizmeti sağlayan Euroasia Global Visa Services Bursa vize işlem yetkilileri, seyahat planlarınızı aksatmayacak tarih aralıklarında başlatacağınız vize işlemleriyle, seyahat planlarınızı aksatmadan gerçekleştirebilir, bulunduğunuz yerden vize işlemlerinizin takibini sağlayabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services hızlı ve kolay vize avantajlarından yararlanmaya başlamak için EAGVS Bursa vize işlem yetkilileriyle iletişime geçerek, seyahat planlarınızı detaylandırabilirsiniz.

Tanzanya Vize İşlemleri Edirne

Edirne ili ve çevresinde yer alan Trakya yerleşimlerinde ikame eden kişilerin yurtdışı seyahat planları için gerek duydukları vize işlemlerinin takibini sağlayan Euroasia Global Visa Services Edirne ofisi, hızlı ve kolay vize işlem hizmeti sunmaktadır.

EAGVS Edirne hızlandırılmış vize hizmetinden yararlanmak için help@eagvs.com mail adresi üzerinden yetkililerle iletişime geçebilir veya Euroasia Global Visa Services Edirne ofisini ziyaret edebilirsiniz.

Tanzanya Vize İşlemleri Antalya

Antalya ve çevrsinde yer alan Akdeniz Bölgesi illerinde yaşayan kişilerin vize işlem takibini gerçekleştiren Euroasia Global Visa Services Antalya vize işlem yetkilileri, hızlı ve kolay vize hizmeti sunmaktadır. EAGVS Antalya vize hizmetlerinden yararlanmak için help@eagvs.com mail adresini kullanabilir ya da EAGVS Antalya ofisini ziyaret edebilirsiniz.

Bulunduğunuz ilden yürütülecek vize işlem detayları hakkında bilgi almak için öncelikle Euroasia Global Visa Services İstanbul ofisiyle iletişime geçmeniz, süreç takibini olumlu yönde etkileyecektir.

Tanzanya Vize Reddi

Tanzanya seyahat planları kapsamında gerçekleştireceğiniz Tanzanya vize işlemleriyle bağlantılı tüm evrak ve belgelerin konsolosluk birimine teslim edilmesinin ardından, vize reddi ve vize onayı yetkisi, Tanzanya Konsolosluk görevlilerine aittir.

Tanzanya Vizesi başvuru sürecinizde alacağınız olası vize reddi kararına ilişkin kriterler, ilerleyen tarihlerde yineleyeceğiniz vize başvuru işlemleri için önem arz edeceğinden, ret nedenlerini dikkate almanız önerilmektedir.

 • İlerleyen tarihlerde, farklı ülkelere gerçekleştirmek isteyeceğiniz seyahatler için gerecek vize işlemleri kapsamında, daha önceden alınan vize reddi kararları da önem taşıyabileceğinden, vize reddiyle ilişkin belgeleri saklı tutmanız yararlı olacaktır.

Tanzanya seyahat planlarınızın aksamadan gerçekleşmesi ve bulunduğunuz yerden vize işlemlerinizin takibini sağlamak için help@eagvs.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilir veya Euroasia Global Visa Services ofislerini ziyaret ederek, hızlı ve kolay vize avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

daha fazla göster

Tanzanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.