x
Tanzanya

Vize İşlemleri

Tanzanya

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 335 03 91

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Tanzanya Vizesi, İzmir

Değerli ziyaretçilerimiz,

Sizler için hazırladığımız, Euroasia GVS İzmir şubesi olarak düzenlediğimiz Elektronik vize hizmeti, Tanzanya vize başvuru süreci hakkında detaylı bilgiler, vize türleri, 2023 güncel evrak listelerini de içinde barındıran ve vize ücretleri hakkında bilgileri içinde bulabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz. 
 
İzmir Şubesi olarak Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Foça, Güzelbahçe, Gaziemir, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Torbalı, Tire, Selçuk, Urla ilçelerinde ve Aydın, Balıkesir, Manisa gibi çevre illerden yapacak olduğunuz Tanzanya vize başvuruları için hizmet vermekteyiz.

Elektronik vize hizmetinden nasıl yararlanılır? Elektronik vize başvurusu nasıl yapılır? gibi sorularınıza cevap bulabilmek için EAGVS İzmir şubesine +90 232 335 03 91 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir ya da izmir@eagvs.com adresine mail göndererek irtibat sağlayabilirsiniz. 

Tanzanya Vizesi Kimlere Gerekir? - İzmir

Tanzanya’ya seyahat etmek isteyen misafirlerimiz Diplomatik (Siyah) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaportu, Hususi (Yeşil) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 2010 senesinde Tanzanya ile Türkiye arasında varılan karşılıklı anlaşma çerçevesinde vize muafiyeti uygulaması getirilmiştir. Tanzanya ve Türkiye Cumhuriyeti arasında anlaşmalı olarak vizesiz seyahat hakkına sahip olan pasaport sahipleri 90 güne kadar kısa süreli, konaklamalı ziyaretlerinde Tanzanya ziyaretlerini gerçekleştirebilirler.

Tanzanya’yı ziyaret etmek isteyen Umumi (Bordo) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının ise konaklamalı ya da kısa süreli ziyaretlerinde vize alma mecburiyetleri bulunmaktadır. Ziyaret etme sebebine göre 90 günlük konaklamalı ziyaretleriniz kısa süreli vize kapsamında değerlendirilecektir.

Tanzanya Vizesi İçin Gerekli Belgeler - İzmir

İzmir şubesi olarak danışmanlık sunduğumuz Tanzanya Vize çeşitlerini aşağıda görebilirsiniz ve size en uygun vize türünü seçip, ilgili bağlantılara tıklayarak seyahat amacınıza göre gerekli belge listelerine ulaşabilirsiniz. Vize uzmanlarımız ilgili belgelerin nitelikleri, geçerlilik süreleri ve bu belgeleri nereden temin edebileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacaklardır.

Ziyaret sebebinizin hangi vize türüne dahil olduğundan emin olamıyorsanız ya da ilgili vize türünün yukarıdaki seçenekler içerisinde bulunmadığını düşünüyorsanız. Euroasia GVS İzmir şubemizle iletişime geçerek aklınızdaki sorulara cevap bulabilir, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Tanzanya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İzmir

Tanzanya vize başvuru işlemlerinin ilk aşamasını oluşturan Tanzanya vizesi başvuru formunun doğru ve eksiksiz şekilde doldurulması vize işlem sürecinin olumlu yönde ilerlemesi konusunda kritik önem taşır. Tanzanya’ya gerçekleştirecek olduğunuz seyahat planınızı en doğru şekilde tanımlayacak vize başvuru süreci, vize başvuru formunu destekleyen ek belgeler üzerinden sürdürülmektedir.

Tanzanya da dahil olmak üzere birçok ülkenin kullandığı elektronik vize başvuru sisteminden siz değerli ziyaretçilerimiz de faydalanabilirsiniz. Seyahat planınızı oluşturduğunuz Tanzanya ülkesi için İzmir Şubesi olarak sizler yerine Tanzanya Elektronik vize başvurularını gerçekleştirmekteyiz. 

Seyahat gerekçesine göre vize türünüz de farklılık gösterir. Bu sebepten hazırda bulundurmanız gereken evraklar da vize türüne göre değişecektir.

Uzmanlarımızın ziyaret sebeplerine göre değişiklik gösteren vize türleri ve gereken belgeler adına oluşturdukları evrak listelerini sizlere iletir. Tanzanya ziyaretiniz için hangi vize türüne ihtiyacınız var ve edinmeniz gereken belgeler neler bu listelerden faydalanarak öğrenebilirsiniz.

Hazırladığınız evrakları İzmir ofisimize gelerek elden teslim edebilirsiniz. Dilerseniz evraklarınızı kargo yoluyla ofisimize gönderebilirsiniz.

  • Vize Başvuru Ücretlerinin Ödenmesi

Tanzanya vize başvurusu işlemleri için geçerli olan vize ücretlendirmeleri vize işlemlerinin kapıda vize ya da elektronik vize işlemleri üzerinden yürütülmesi, vize türü, vize alma sürecindeki ek hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tanzanya vize işlemlerinizi kapsayan 2023 vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için EAGVS yetkilileri ile iletişime kurabilirsiniz. Tüm harç, işlem ücreti ve giderlerin dahil olduğu, danışmanlık bedelimizi de içine alan Tanzanya Elektronik Vize Başvuru bedelini isterseniz ofisimizi ziyaret ederek nakit ya da kredi kartıyla ödeyebilir, isterseniz de EFT\havale yolu ile banka hesabımıza para transferi yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

  • Pasaportunuzun Size Ulaştırılması

Vize türünüz seçildikten sonra belirlenen evrak listesindeki belgeler tamamlandığında, vize başvuru bedeli ödendikten sonra Vize uzmanlarımız vakit kaybetmeden başvuru dosyanızı hazırlarlar ve süreci başlatıp başvuru sürecinin takipçisi olurlar. Hazırlanan dosya bizim aracılığımızla konsolosluğa iletilir ve değerlendirme sürecine girer. Elektronik vize başvurusunun sonucu olumlu ya da olumsuz karara bağlandıktan sonra pasaportunuz dilerseniz belirtmiş olduğunuz adrese kargo yoluyla gönderilir ya da İzmir ofisimizden bizzat elden teslim alabilirsiniz.

Tanzanya vize başvurusu kaç günde sonuçlanır? - İzmir

Tanzanya Vize işlemleri ortalam 1 hafta içerisinde tamamlanmakla birlikte konsoloslukta yaşanan yoğunluklar, elektronik vize başvuru sisteminde meydana gelebilecek olan aksaklıklar, ülkenin genel durumu ya da resmi tatil günleri bu sürede değişikliklere neden olabilecek olan bazı etkenlerdir. Bu durumların seyahat planınızı etkilememesi adına vize işlemlerinizi vize uzmanlarımızın sizler için belirlediği uygun tarih aralığında başlatmanızı öneririz. Tanzanya vize işlemlerinizi seyahat sürenizden en az 15 gün önce başlatmanız seyahat planınızın aksamasının önüne geçecektir.

Elektronik vize işlemleriniz ne zaman sonuçlanırsa uzmanlarımız sizinle hemen irtibat sağlayacaktır. Vizeniz Tanzanya Konsolosluğundan tarafımıza elektronik olarak gönderilecek ve pasaportunuza yazılmayacaktır. Bu sayede Euroasia GVS İzmir Şubemize gelmenize gerek kalmadan e-posta yoluyla Vize uzmanlarımız vizenizi siz ziyaretçilerimize ileteceklerdir. Tanzanya yolculuğunuz öncesi pasaportunuzun ve elektronik vizenizin çıktısı mutlaka yanınızda olmalıdır.

Tanzanya Vize Reddi - İzmir

İzmir şubemiz aracılığı ile Tanzanya seyahat planınız için gerçekleştirilen elektronik vize işlemleriyle bağlantılı işbirliği ile hazırlanmış olan tüm evrak ve belgeler tarafımızca konsolosluk birimine iletilir. Sonrasında çıkacak olan vize reddi ya da vize onayı kararı Tanzanya konsolosluk yetkililerine aittir. Eğer vize başvurusundan red kararı çıktıysa size sunulan belgeleri saklı tutunuz. Red alma sebepleriniz bir daha ki vize başvurunuzun seyri açısından önem teşkil eder.

Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize Tanzanya ziyaretleriniz için gereken vize türlerinin ne olduğu, sahip olduğunuz pasaport türüne göre vize alma zorunluluğunun olup olmadığı hakkında bilgilendirme, kapıda vizenin ve elektronik vizenin ne olduğu hakkında bilgilendirmeyi bu bilgiler ışığında sizlere yardımcı olmayı amaçladık. Eğer aklınızda takılan herhangi bir soru var ise ya da danışmanlık hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlere +90 232 335 03 91 numaralı telefondan ya da izmir@eagvs.com adresine e-posta göndererek sorularınıza cevap alabilir, uzmanlarımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

Tanzanya ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';