x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Telefon/Faks

+90 (462) 215 60 15

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

Ruanda Vize Başvuru, Trabzon

Değerli Ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi vize uzmanları tarafından sizin için hazırlanan yazımıza hoş geldiniz. Yazımızda temel olarak Acil Ruanda Vizesi, Ruanda E-Vize, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Ticari Vize, Ruanda Turistik Vize ve Doğu Afrika Vizesi üzerine bilgiler verilmektedir. Temel bilgilerin yanında vize uzmanlarımızla çalışırken izlemeniz gereken adımlar, Ruanda vize ücretinin içerdiği ödemeler ve vize uzmanlarımızın size sunduğu hizmet gibi derin bilgileri de bulabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemizle +90 (462) 215 60 15 numaralı telefondan iletişime geçebilir ya da trabzon@eagvs.com adresine mail atarak Trabzon vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Hızlı iletişim ve sorularınız için www.eagvs.com adresinde faaliyete soktuğumuz CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Trabzon

Ruanda vize başvurusunda bulunmadan önce ilk olarak pasaporta ihtiyacınız vardır. Pasaportunuzun türü (Gri) Hizmet Pasaportu, (Yeşil) Hususi Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport ya da (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport olabilir. Pasaportunuzun türü fark etmeden Ruanda devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz. Aynı zamanda pasaportunuzun Ruanda vize başvuru tarihinden itibaren en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için fotoğrafınızın olduğu ilk sayfaya göz atabilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süreyse, lütfen beraber çalıştığınız vize uzmanımıza bildiriniz.
Pasaportunuzun türünün yanında seyahat planınızı da vize uzmanımıza iletmeyi unutmayınız. Ruanda’da konaklama sürenize göre belgeler değişiklik gösterebilir.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusunda Bulunurken İhtiyacınız Olan Belgeler – Trabzon

Elektronik vize belge kalabalığı olmadan ve konsolosluğa gitmeden vize başvurusunda bulunmanıza imkân sağlar. Elektronik vize internetin hayatımıza adapte olmasıyla beraber en çok tercih edilen vize başvuru türlerinden birisi haline geldi. Ruanda devleti de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına elektronik vize başvuru seçeneğini açmış bulunmaktadır. E-Vize başvuru seçeneği sağladığı avantajlar yanında ekstra dikkat isteyen bir vize başvuru türüdür. E-Vize başvurusu yaparken yapacağınız küçük bir harf yanlışında vizeniz iptal olabilir. Ruanda E-Vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ile çalışmanızı ve deneyimli vize uzmanlarına danışmanızı öneririz. EAGVS Trabzon şubesi elektronik vize uzmanlarımız sizin adınıza vize başvurusunda bulunabilir ve tüm vize başvuru takibini sizin için yapar, şehrinizden ayrılmadan vize sahibi olabilirsiniz.
Vize uzmanlarımızın adınıza vize başvurusunda bulunmaları için ihtiyaçları olan belgeler; pasaportunuzun bilgisayardan taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Ruanda otel rezervasyonunuzdur. Belgeleri trabzon@eagvs.com adresinden Trabzon şube yetkililerimiz ile paylaşmanız yeterlidir.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri – Trabzon

Ruanda vize başvuru çeşitleri e-vize ve klasik vize seçeneğinden farklı olarak üçe ayrılır;

Başvuru yapmak istediğiniz vize başvuru seçeneğinin üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilirsiniz. Başvuru yapmak istediğiniz vize türü yukarıdaki seçenekler arasında yoksa ve e-vize ile klasik vizeden farklı bir başvuru türüyse lütfen EAGVS Trabzon yetkililerimizle iletişime geçip bilgi isteyiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Trabzon

Ruanda vize başvuru sürecinizin başlaması için ilk olarak e-posta yoluyla gerekli belgeleri ve Ruanda vize ücret dekontunu göndermeniz gerekmektedir. Ruanda vize ücreti hakkında detaylı bilgiyi bir alt başlıkta bulabilirsiniz.
Belgeleri e-posta yolu üzerinden Trabzon şube yetkililerimize yolladıktan sonra, yetkililerimiz belgelerin kontrollerini sağlarlar. Belgelerde herhangi bir aksaklık ya da eksiklik olması halinde size geri bildirimde bulunurlar. Belgelerde herhangi bir sorun olmaması halinde onayınızla beraber Ankara Ruanda Büyükelçiliğine adınıza vize başvurusunda bulunurlar.

Ruanda Vize Ücreti – Trabzon

Ruanda vize ücreti üç ödemeden oluşur; konsolosluk ücreti, koordinasyon ücreti ve hizmet bedeli. Ruanda vize ücreti miktarını vize başvuru süreci başlamadan önce EAGVS Trabzon yetkililerimiz tarafından size iletilir. Ödeme yapılması halinde Ruanda vize başvuru süreciniz başlar.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır  – Trabzon

Ruanda vizesinin sonuçlanma süresi 3 (Üç) ile 10 (On) iş günü arasında değişiklik gösterir. Verilen süre EAGVS Trabzon vize uzmanlarımızın güncel deneyimleriyle verdikleri ön görülen süredir. Ruanda’daki Ruanda Konsolosluğu yoğunluğu ve Ruanda resmi tatilleri sonuç tarihinde oynamaya neden olabilir. Ayrıca yabancı pasaport sahibiyseniz vize sonuçlanma süreniz biraz daha uzayabilir. Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde temsilcilerimiz tarafından vize sonucunuz size iletilir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) – Trabzon

Doğu Afrika Vizesi, başlıkta belirtilen üç ülkeye tek vize ile giriş yapmanızı sağlayan bir vize çeşididir. Uganda, Ruanda ve Kenya ülkelerine giriş yapmak istiyorsanız tek tek vize ödemesi ve başvuru yapma zahmetine katlanmadan sadece Doğu Afrika vizesine sahip olabilirsiniz.
Doğu Afrika vizesi üzerinde verilecek tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir. Ruanda vize başvurusu yapar gibi Doğu Afrika vize başvurusu yaparak üç ülkede de geçerli olan bir vize çeşidine sahip olabilirsiniz.
Doğu Afrika Vize başvurusu sırasında ihtiyacınız olan belgeler; pasaportunuzun taranmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve varsa hotel/uçak rezervasyonunuzdur. Doğu Afrika vize için gerekli olan belgeleri trabzon@eagvs.com adresi üzerinden uzmanlarımıza ulaştırabilir, Doğu Afrika Vize ödemesi yapılması halinde vize sürecine başlayabilirsiniz.
Doğu Afrika Vize sonucunuz içerisinde üç ülke barındırdığı için 5 (Beş) ila 10 (On)  iş günü arasında değişkenlik gösterir. Verilen süre EAGVS Trabzon vize uzmanlarımızın tecrübelerine dayanarak verdikleri ön görülen süredir.

Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar? – Trabzon

Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemizden vize hizmeti almanız halinde tüm vize başvuru süreciniz uzman kadromuz tarafından yürütülür. Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan vize uzmanlarımız sizin adınıza istediğiniz ülke vize başvurusunda bulunur ve adınıza istediğiniz ülkenin vizesini çıkartabilirler. Doğacak herhangi bir problemde deneyimli vize uzmanlarımız sürece müdahale ederek vizeniz için gerekli olan işlemleri sağlarlar.
Euroasia Global Visa Services Trabzon şubemize başta Trabzon ve Of olmak üzere; Yomra, Akçaabat, Vakfıkebir, Arsin, Hayrat, Düzköy, Beşikdüzü, Dernekpazarı, Şalpazarı, Maçka, Köprübaşı ilçelerimizin yanında; Giresun, RizeGümüşhane, Bayburt, Erzurum, Artvin gibi çevre illerden de yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Trabzon şube telefon numarası; +90 (462) 215 60 15 Euroasia Global Visa Services Trabzon E-mail adresi; trabzon@eagvs.com
Aynı zamanda vize uzmanlarımızla hızlıca iletişime geçmek ve vize hakkında danışmak için www.eagvs.com adresinde faaliyete soktuğumuz CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.