x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Telefon/Faks

+90 (282) 970 50 83

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Ruanda Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi vize uzmanlarımız tarafından sizin için hazırlanan Ruanda Vizesi Tekirdağ yazımıza hoş geldiniz.
EAGVS Tekirdağ vize uzmanlarımız 2023 güncel bilgileri sunduğu yazımızda Acil Ruanda Vizesi, Doğu Afrika Vizesi, Ruanda E-Vize, Ruanda Turistik Vize, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Ticari Vize gibi temel bilgilerin yanı sıra, vize uzmanlarımızla çalışırken nelere dikkat etmeniz gerektiği, ihtiyacınız olan bilgileri hangi yolla paylaşacağınız gibi ön bilgilere de ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Vize Services Tekirdağ vize uzmanlarımıza ulaşmak için +90 (282) 970 50 83 numaralı telefonu arayarak ya da tekirdag@eagvs.com e-posta adresine e-posta yollayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca cevabını sayfamızda bulamadığınızı düşündüğünüz sorularınız için faaliyete soktuğumuz www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? – Tekirdağ

Ruanda Vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken ilk husus pasaporta sahip olmanızdan. Pasaporta sahip değilseniz pasaport başvuru bilgisi almak için uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Pasaport sahibiyseniz ikinci husus pasaportunuzun geçerlilik süresidir. Ruanda devleti pasaport geçerlilik sürenizin başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olmasını istemektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini bilmiyorsanız pasaportunuzun ilk sayfasının alt bölümünden geçerlilik süresini öğrenebilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 aydan daha kısa bir süreyse bu durumu vize uzmanımızla paylaşmanız gerekmektedir.
Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport ya da (Gri) Hizmet pasaportu olabilir. Pasaport türünüzün türü fark etmeksizin Ruanda devleti tarafından vizeye tabii tutulduğunuzu bilmeniz gerekmektedir. Pasaport türünüzü vize Ruanda Vize başvurusu için vize uzmanlarımıza bildirmeniz gerekmektedir.
Pasaportunuzun yıpranmamış olmasına dikkat etmeniz vizeniz çıktıktan sonra Ruanda’ya giriş yaparken önem arz eder. Ruanda vize başvuruda bulunmadan önce Pasaport türünüzle beraber Ruanda’ya yapacağınız seyahat planınızı Tekirdağ vize uzmanlarımızla paylaşmayı unutmayınız.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Yaparken Gereken Belgeler Nelerdir?

İnternetin hayatımızın içerisine adapte olmasıyla beraber Elektronik Vize başvuru türü tüm dünya ülkeleri tarafından en çok tercih edilen vize başvuru tercihi haline geldi. Elektronik vizenin en önemli yanlarından biri de zaman ve para tasarrufu sağlamasıdır. Elektronik Vize başvurusu yaparken konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Yalnız elektronik vize başvurusu yaparken oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir, yapacağınız en küçük bir harf hatası vizenizin çıkmasını engelleyebilir. Elektronik vize başvurusu yaparken E-Vize konusunda uzmanlaşmış vize uzmanları ile çalışmanızı öneririz. Ruanda elektronik vize başvurusunda bulunmadan önce EAGVS Tekirdağ şubesi Elektronik Vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Ruanda E-Vize başvurusunda bulunurken gerekli olan belgeler; pasaportunuzun resimli sayfasının taratılmış hali, bir adet biyometrik fotoğrafınız ve varsa Ruanda hotel, uçak rezervasyon bilgilerinizdir.
Uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vizesi başvurusunda bulunmadan önce yukarıdaki belgeleri uzmanlarımıza tekirdag@eagvs.com adresine e-posta yolu yollamanız yeterlidir.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri Nelerdir? – Tekirdağ

Ruanda vize başvuru çeşitleri;
 
Olarak üç çeşide ayrılmaktadır. Başvuruda bulunmak istediğiniz vize seçeneğini yukarıda göremiyorsanız lütfen EAGVS Tekirdağ şube uzmanlarımıza bildiriniz. Başvuru yapmak istediğiniz vize türünü yukarıdan seçip üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan belgeleri uzmanlarımız tarafından 2023 güncel bilgilerle hazırlanan vize türünde gereken belgeler sayfasından okuyabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Tekirdağ

Uzmanlarımız adınıza Ruanda Vize başvurusu yapmadan önce gönderdiğiniz belgelerin kontrollerini sağlarlar. Belgelerinizde herhangi bir eksiklik ya da problem olması halinde belgeleriniz hususunda sizi uyarıp düzeltilmesi için geri dönüş yaparlar. Belgelerinizde herhangi bir problem olmaması durumunda uzmanlarımız Ankara Ruanda Büyükelçiliğine sizin adınıza yukarıda okuduğunuz ve size uygun olan vize başvuru türü için başvuruda bulunurlar.

Ruanda Vize Ücreti – Tekirdağ

Ruanda vize başvurusu süreci başlamadan önce uzmanlarımız size ücretin bilgilendirmesini yaparlar. Ruanda vize ücreti Koordinasyon bedelleri, konsolosluk ücreti ve hizmet bedelini içerir. Adınıza vize başvurusunda bulunulmadan önce belgelerle beraber Ruanda vize ücret dekontunu EAGVS Tekirdağ şube temsilcilerimize e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Tekirdağ

Ruanda vizesinin sonuçlanma süresi Ruanda Konsolosluğunun yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterse de 3 ila 10 gün arasında sonuçlanır. Belirtilen süre uzmanlarımızın deneyimleri sonucunda öngördükleri süredir, yalnız yabancı pasaport sahibiyseniz Ruanda Vize Başvuru Sonucunuz biraz daha uzayabilir. Vize sonucunuz açıklandığı gün içerisinde EAGVS Tekirdağ şube yetkililerimiz Ruanda Vize sonucunuzu size ileteceklerdir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) - Tekirdağ

Afrika seyahatinizde yukarıda belirtilen üç ülkeye de giriş yapmanız gerekecekse Doğu Afrika Vizesi almanız sizin en doğru vize türü olacaktır. Doğu Afrika vizesi, Kenya, Uganda ve Ruanda ülkelerini kapsamaktadır. Üç ülkeye de vize başvuru talebinde bulunmak yerine Ruanda Konsolosluğu üzerinden Doğu Afrika Vizesi alabilirsiniz.
 

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – Tekirdağ

 
Doğu Afrika Vizesi için ihtiyacınız olan belgeler; 
 
  • Arka fonu beyaz olan iki adet biyometrik fotoğrafınız
  • Pasaportunuzun taratılmış hali 
  • Eğer varsa hotel rezervasyonunuz ile beraber uçak bileti rezervasyonu
E-posta yolu ile tekirdag@eagvs.com mail adresine EAGVS Tekirdağ temsilcilerimize göndermeniz, adınıza Doğu Afrika Vizesi başvurusu yapılması için yeterlidir. Başvuru sürecinizin başlaması adına Doğu Afrika Vizesi ücret dekontunu da ihtiyacınız olan belgelerle beraber göndermeyi unutmayınız.
EAGVS Tekirdağ vize uzmanlarımızın deneyimleri sonucunda Doğu Afrika Vizesi sonuçlanma süresi (5) ile (15) iş günü arasında değişmektedir. Doğu Afrika vizesi için verilecek tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir.
 
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar?
 
Euroasia global Visa Services Tekirdağ şubemizden vize başvurularınız için hangi şehirde olduğunuz fark etmeksizin kurye ve vize başvuru hizmeti sağlar. Belgelerinizin kontrolü ve takibini sizin adınıza uzmanlarımız yürütür ve sizin adınıza istediğiniz ülkenin vizesi için başvuru sürecini yönetirler.
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesine başta Tekirdağ ve Çorlu olma üzere; Şarköy, Muratlı, Çerkezköy, Hayrabolu, Süleymanpaşa, Ergene, Kapalı, Malkara, Şarköy, Saray gibi ilçelerimizle beraber, Kırklareli, İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale gibi çevre illerden de kurye ve vize hizmeti almak için EAGVS Tekirdağ ofisimize ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubemize +90 (282) 970 50 83 numaralı telefonla ulaşmak için tekirdag@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';