x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 335 03 91

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Ruanda Vize Başvuru, İzmir

Değerli ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services İzmir şubesi temsilcileri tarafından hazırlanan Ruanda Vizesi İzmir sayfamıza hoş geldiniz.
Alanında uzman vize temsilcilerimiz tarafından sizin için hazırlanan yazımızda işlediğimiz konular; Ruanda Vizesi, Acil Ruanda Vizesi, Doğu Afrika Vizesi, Ruanda E-Vize, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Ticari vize, Ruanda Turistik vize şeklindedir. Ruanda vizesi ve Doğu Afrika vizesi üzerine tüm bilgileri sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services İzmir şubesi temsilcilerimize ulaşmak için +90 (232) 335 03 91 numaralı telefonu tuşlayabilir, izmir@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. EAGVS İzmir vize temsilcilerimiz ile sorularını için direkt iletişim kurabilmeniz adına faaliyete soktuğumuz www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümüne giderek vize temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler – İzmir

Ruanda vize başvurusu yapmadan önce bir pasaporta sahip olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Herhangi bir tür pasaporta sahip değilseniz yönlendirme adına vize uzmanlarımız ile iletişime geçip pasaport sahibi olmanın kısa yollarını öğrenebilirsiniz.
Ruanda vize başvurusunda pasaportunuzun başvuru tarihinden itibaren en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuz geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süreyse bu durumu beraber çalıştığınız vize uzmanınıza iletmeniz vize başvuru süreciniz açısından yararlı olacaktır. Pasaport geçerlilik sürenizi öğrenmek için pasaportunuzun ikinci sayfasının en alt bölümünden öğrenebilirsiniz.
Pasaport türünüzü vize başvuru süreci başlamadan vize uzmanımıza iletmeniz gerekmektedir. Ruanda devletinin vizeye tabii tuttuğunu pasaportlar sırasıyla şu şekildedir; (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport, (Yeşil) Hususi Pasaport ve (Gri) Hizmet Pasaportu.
Pasaport türünüzle beraber Ruanda seyahat planınızı ve kaç gün boyunca kalacağınızı beraber çalıştığınız vize uzmanımıza bildirmeniz gerekmektedir. Uzun süreli ya da kısa süreli seyahatlerinizde bilgileriniz değişkenlik gösterir, Ruanda vize başvurusu öncesi uzmanlarımız seyahat planınıza en uygun olan vize başvuru türünüzü

Ruanda Elektronik Vize Nedir, Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Belgeleri – İzmir

Ruanda Elektronik Vize internetin hayatımızda yaygınlaşması ve adapte olmasıyla beraber tüm dünya ülkeleri tarafından tercih edilen bir vize başvuru türü haline gelmiştir. Ruanda Elektronik Vize istediğiniz ülkenin istediğiniz şehrinden istediğiniz bir ülkeye vize almanıza yarar. Konsolosluğa gitme zahmetine katlanmadan, internet üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz bir vize başvuru türü olan Ruanda Elektronik Vizesi, Ruanda Klasik Vize başvurusundan daha farklı belgelere sahiptir. Ruanda Elektronik Vize başvurusu yaparken yapacağınız en küçük bir harf hatası dahi vizenizin çıkmamasına neden olabilir. Ruanda Elektronik Vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ile çalışmanızı öneririz. EAGVS İzmir vize uzmanlarımıza ulaşmak için izmir@eagvs.com mail adresine e-posta atmanız ya da sitemizdeki CANLI DESTEK seçeneğini kullanabilirsiniz.
Ruanda E-Vize başvurusunda Pasaportunuzun taratılmış hali, bir adet biyometrik fotoğrafınız ve varsa Ruanda hotel rezervasyonunuzla beraber uçak bileti rezervasyonunuz ihtiyacınız olan belgelerdir. Yukarıda belirtilen belgeler vize uzmanlarımızın adınıza Ruanda Vize başvurusu yapmaları için yeterli olacaktır. Ruanda Elektronik Vize başvurusunda bulunmadan önce yukarıda belirtilen belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri Nelerdir? – İzmir

Ruanda Vize Başvuru türleri 3’e ayrılmaktadır.

Başvuruda bulunmak istediğiniz vize çeşidini yukarıda bulup üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilirsiniz. Ruanda’ya başvurmak istediğiniz vize çeşidinizi yukarıda göremediğinizi düşünüyorsanız EAGVS İzmir şube temsilcilerimize iletebilir, vize başvuru çeşidiniz üzerine danışmanlık talep edebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – İzmir

Ruanda vizesi başvurusu öncesi Ruanda Vize Başvurusu için gerekli evrakları ve vize için gereken ücret tutarı dekontunu e-posta yolu ile EAGVS İzmir şubesi uzmanlarımıza ulaştırdıktan sonra vize uzmanlarımız belgelerinizin kontrollerini sağlarlar. Belgelerde herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık olması halinde size bilgilendirme yaparlar. Belgelerde yanlışlık yoksa, adınıza Ankara Ruanda Büyükelçiliğine Ruanda Vize başvuru talebinde bulunurlar. Bu süreç içerisinde vize uzmanlarımızdan alacağınız hizmet gereğince konsolosluğa gitme şartınız bulunmaz, vize uzmanlarımız sizin adınıza tüm süreci takip ve kontrol ederler.

Ruanda Vize Ücreti – İzmir

Ruanda vize ücreti hizmet beledi, koordinasyon bedelleri ve konsolosluk ücretlerini içermektedir. EAGVS İzmir vize uzmanlarımız adınıza Ruanda Vize başvurusunda bulunmadan önce gerekli olan tutarı size iletirler. Gerekli ödemeleri yaptıktan sonra İzmir şube uzmanlarımıza belgelerinizle beraber yolladığınız ödeme dekontuyla beraber Ruanda vize başvuru süreciniz başlar. Ruanda vize ücreti sorularınız için sitemizde bulunan CANLI DESTEK bölümünden destek alabilirsiniz.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – İzmir

Ruanda Vizesi çıkma süresi 3 (Üç) ile 10 (On) iş günü arasında değişiklik gösterir. Ruanda Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Ruanda milli, dini bayramlarına göre vize sonuç tarihi değişkenlik gösterebilir. Ruanda Vize sonuçlarınız açıklandığı güç içerisinde vize uzmanlarımız sonuçları size ulaştıracaklardır.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) – İzmir

Doğu Afrika vizesi toplam üç ülkeyi kapsar; Uganda, Ruanda ve Kenya. Doğu Afrika vizesine sahip olan vatandaşlar bu üç ülkeye tek vize ile girebilme hakkına sahip olmaktadırlar. Uganda, Ruanda ve Kenya’ya rahatça giriş çıkmış yapmak isterseniz Doğu Afrika vizesi almanızı öneririz.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – İzmir 

Adınıza Doğu Afrika vizesi başvurusu yapılmadan önce gerekli ücretin ödeme dekontunu, pasaportunuzun dijital ortamda taratılmış haliyle birlikte bir adet biyometrik fotoğrafını ve eğer varsa Ruanda hotel, uçak rezervasyonlarınızı EAGVS İzmir şube temsilcilerimiz ile paylaşmanız adınıza Doğu Afrika Vizesi başvurunuzu yapmaları için yeterli olacaktır. Belgelerinizi izmir@eagvs.com mail adresine gönderebilir ya da bilgi almak adına aynı mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Doğu Afrika Vizesi Ne Zaman Çıkar – İzmir

Doğu Afrika vizesi, Ruanda vizesinden farklı olarak üç adet Afrika ülkesi içerdiği için 5 ile 15 iş günü arasında değişkenlik gösterir. Doğu Afrika vizesi hakkındaki tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir. Ruanda Konsolosluğunun dönemsel yoğunluğu da vize sonuçlanma süresini etkileyebilir.


Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar?

Euroasia Global Visa Services İzmir şubesi vize hizmeti veren bir şirkettir. EAGVS İzmir deneyimli vize uzmanlarından kurye hizmeti ya da kendi adınıza vize başvuru hizmeti alabilirsiniz. EAGVS İzmir şubemizden başta İzmir ve Karşıyaka olmak üzere; Selçuk, Bornova, Karşıyaka, Konak, Buca, Foça, Karabağlar, Aliağa, Bergama, Kemalpaşa, Menderes, Bayraklı, Çiğli gibi ilçelerimizle beraber Balıkesir, Manisa, Aydın, Denizli, Uşak gibi çevre şehirlerden de EAGVS İzmir şube yetkililerimizden kurye ve vize başvuru hizmeti alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services İzmir şubemize +90 (232) 335 03 91 numaralı telefonu arayarak ve izmir@eagvs.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz. Sorularınız için www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümümüzden destek alabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';