x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

Antalya@eagvs.com

Ruanda Vize Başvuru, Antalya

Değerli ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi vize uzmanlarımız tarafından 2023 güncel bilgiler ile sizin için hazırlanmış olan Ruanda Vize Antalya sayfamıza hoş geldiniz. 
Uzman kadromuz tarafından sizin için hazırlanmış olan yazımızda; Ruanda Vizesi ve Doğu Afrika Vizesi başta olmak üzere Ruanda E-Vize, Ruanda Klasik Vize, Acil Ruanda Vizesi, Ruanda Turistik Vize ve Ruanda Ticari Vize için gerekli belgeleri, Ruanda Vizesi Ücreti gibi temel bilgilerin yanında, vize uzmanlarımızla çalışırken hangi adımları izlemeniz gerektiğini ve tüm vize çeşitleri için gereken belgeler gibi ön bilgileri de okuyabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi vize uzmanlarımızla iletişime geçmek için +90 (242) 255 01 69 telefonu numarasını arayabilir ya da antalya@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan vize sahibi olmak için EAGVS Antalya şubesinden kurye ve vize uzmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Hızlı iletişim için www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir? – Antalya

Ruanda E-Vize ya da Ruanda Klasik Vize başvurusunda bulunmadan önce pasaport sahibi olmanız gerekmektedir. Bir pasaporta sahip değilseniz uzmanlarımıza danışarak pasaportlar hakkında bilgi alabilir ve en kolay şekilde pasaport sahibi olma detaylarını öğrenebilirsiniz. Pasaportunuzun başvuru süresinden itibaren en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise, beraber çalıştığınız vize uzmanımız bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun deforme olmamış olması Ruanda Vize Başvurusu yapıldıktan sonra Ruanda’ya giriş yaparken sorun yaşamamanız için önemlidir.
Pasaport türünüzü ve Ruanda seyahat planınızı beraber çalıştığınız vize uzmanımıza iletmelisiniz. Seyahat planınıza göre vize çeşidi değişebilir, belgeler farklılık gösterebilir. Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu ya da (Siyah) Diplomatik pasaport olabilir. Pasaport türünüz hangisi olursa olsun Ruanda tarafından vizeye tabii tutulduğunuzu bilmeniz gerekmektedir.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Yaparken Gereken Belgeler Nelerdir? - Antalya

Teknolojinin günümüzde yaygınlaşmasıyla beraber Elektronik Vize gittikçe yaygınlaşmaya ve dünya ülkeleri tarafından daha çok tercih edilen bir vize başvuru türü haline geldi. Yalnız elektronik vize başvurusu yaparken oldukça dikkatli olmalısınız, yapacağınız en küçük bir harf hatası vizenizin çıkmasını engeller ve vize işleminizi uzatabilir. Elektronik vize başvurusu sırasında alanında deneyimli vize uzmanları ile çalışmanız vize sürecinizi garanti altına alacaktır. Ruanda elektronik vize başvurusunda bulunmadan önce Antalya şubesi Elektronik Vize uzmanlarımız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
Ruanda E-Vize başvurusunda bulunurken gerekli olan belgeler; en az 6 (Altı) ay geçerli olan bir pasaportunuzun taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğraf ve eğer varsa uçak biletiyle beraber hotel rezervasyonlarınız, uzmanlarımızın sizin adınıza Ruanda E-Vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.
Uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vizesi başvurusunda bulunmadan önce yukarıdaki belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ile yollamanız yeterli olacaktır.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri Nelerdir? – Antalya

Ruanda vize başvuru çeşitleri;

Olarak üçe ayrılmaktadır. Yukarıdaki seçenekler arasında başvuruda bulunmak istediğiniz vize türünü seçerek belgelerinize ulaşabilirsiniz. Başvuru yapmak istediğiniz vize çeşidini yukarıdaki maddeler arasında göremediyseniz vize uzmanımıza bildirebilir, başvurmak istediğiniz vize türü için bilgi alabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Antalya

Ruanda vizesi için gerekli olan belgeleri uzmanlarımızı e-posta yolu ile ulaştırdıktan sonra Antalya vize uzmanlarımız belgelerinizin kontrollerini ve takibini sağlarlar. Belgelerinizde herhangi bir eksiklik ya da problem olması halinde uzmanlarımız size geri dönüş yapar ve bilgilendirirler. Belgelerinizde herhangi bir problem olmaması halinde uzmanlarımız Ankara Ruanda Büyükelçiliğine sizin adınıza vize başvurusunda bulunurlar. Sürecin takipçisi olan vize uzmanımız tarafından her adımda bilgilendirileceksiniz.

Ruanda Vize Ücreti – Antalya

Ruanda vize ücreti içerisinde konsolosluk ücreti, koordinasyon bedelleri ve hizmet bedelini içermektedir. EAGVS Antalya vize uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vize talebinde bulunmadan önce ücreti toplam olarak size iletirler. Adınıza vize başvurusunda bulunulmadan önce ücret dekontunu EAGVS Antalya şube temsilcilerimize e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Antalya

Ruanda vizesinin sonuçlanma süresi 3 (Üç) ila 10 (On) iş günü arasında değişiklik göstermektedir. Verilen vize başvuru süresi ön görülen süredir. Ruanda vize sonuçlanma süresi Ruanda Göçmenlik Ofisi ya da resmi tatillerine göre değişkenlik gösterebilir. Ön görülen süre Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir, yabancı pasaport sahibi olanlar için vize sonuçlanma süresi uzayabilir. Vize sonucunuz açıklandığı an EAGVS Antalya şube yetkililerimiz sonuçlandığı gün içerisinde Ruanda Vize sonucunuzu size ileteceklerdir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) - Antalya

Doğu Afrika vizesi sayesinde başlıkta belirtilen üç ülkeye de tek vize ile giriş yapabilirsiniz.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – Antalya

Doğu Afrika vizesi süreciniz başlamadan önce vize ücreti ödeme makbuzunu vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gereklidir.
Doğu Afrika Vizesi için ihtiyacınız olan belgeler şu şekildedir; iki adet biyometrik fotoğrafınız, pasaportunuzun taratılmış hali ve varsa hotel rezervasyonunuzla birlikte uçak bileti rezervasyonunuz adınıza Doğu Afrika Vizesi başvurunda bulunulması için yeterlidir. Belirtilen belgeleri antalya@eagvs.com e-posta adresi üzerinden uzmanlarımıza iletmelisiniz. 
Doğu Afrika Vize sonuçlanma süresi EAGVS Antalya şube temsilcilerimizin deneyimleri sonucu ön gördükleri süredir ve (5) ile (15) iş günü arasında değişmektedir.
Doğu Afrika Vize ücreti Antalya şube temsilcilerimiz tarafından toplu bir şekilde size iletilecektir ve onayınız halinde vize süreciniz başlayacaktır. Doğu Afrika Vize başvurusu Ruanda üzerinden yapıldığı için Doğu Afrika vizesi hakkından verilecek tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir.

Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar?

Euroasia Global Visa Services Antalya şubemizden kurye ve vize hizmeti alabilirsiniz.
EAGVS Antalya şube vize uzmanlarımıza başta Antalya ve Konyaaltı olmak üzere Kepez, Elmalı, Muratpaşa, Kemer, Alanya, Finike, Serik, Gazipaşa, Aksu, Kaş, Döşemealtı, Kumluca gibi ilçeler ile beraber Mersin, Karaman, Konya, Isparta, burdur, Muğla gibi çevre illerden de EAGVS Antalya şubemizden hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Antalya şubemize +90 (242) 255 01 69 numaralı telefonla ulaşabilir, antalya@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';