x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Telefon/Faks

0252 275 01 03

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

Bodrum@eagvs.com

Ruanda Vize Başvuru , Bodrum

Değerli Ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi vize uzmanlarımız tarafından sizin için hazırlanan yazımızda Acil Ruanda Vizesi, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Vizesi, Ruanda Elektronik Vize, Ruanda Turistik Vize ve Ruanda Ticari Vize gibi temel bilgilerin yanında; uzmanlarımızla çalışırken izlemeniz gereken adımlar, ödeme şekliniz ve belgeleri hangi yolla göndermeniz gerektiği gibi detaylı bilgileri de okuyabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Bodrum

Ruanda E-Vize ya da Ruanda Klasik Vize başvurusunda bulunmadan önce bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresi Ruanda Vize başvurusunda bulunurken önemlidir. Pasaportunuzun vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini fotoğrafınızın bulunduğu ilk sayfadan öğrenebilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süreyse beraber çalıştığınız vize uzmanımıza iletmeyi unutmayınız.
Pasaport türünüz (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu, (Yeşil) Hususi pasaport, ya da (Siyah) Diplomatik Pasaport olabilir. Pasaport türünüz önem arz etmeksizin Ruanda devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz. Pasaport türünüzle beraber seyahat planınızı da vize uzmanımıza iletmeyi unutmayınız.
Ruanda vize başvurusunda bulunurken seyahat planınız da vize belge ve işlemleri açısından önem arz eder. Ruanda’ya yapacağınız seyahat planında Ruanda’da kaç gün konaklamak istediğinizi vize uzmanımıza bildirmeyi unutmayınız. Eğer konaklama süreniz 90 gün üzerindeyse Ruanda vize belgeleri değişiklik gösterebilir.

Ruanda E-Vize Başvurusunda Bulunurken Gerekli Olan Belgeler – Bodrum

Elektronik vize başvurusu, internetin hayatımıza gittikçe dahil olması ile beraber en çok tercih edilen vize başvuru türü haline geldi. Ruanda devleti de vize başvuru seçenekleri arasına Elektronik vize başvurusunu eklemiş bulunmakta. Elektronik Vize başvuru seçeneğinin en önemli yanlarından birisi, istediğiniz ülkeye evinizden çıkmadan ve konsolosluğa gitmeden vize başvurusunda bulunmanızdır. Pratikliğinin yanında ekstra dikkat isteyen E-Vize başvurusu seçeneğinde, yapacağınız en küçük bir harf hatası vizenizin iptaline neden olabilir. Seyahat planı yaptığınız ülkeye Elektronik Vize başvurusunda bulunurken alanında uzman şirketler ve e-vize uzmanları ile çalışmanızı öneririz.
Uzmanlarımızın sizin adınıza Ruanda E-Vize başvurusunda bulunmaları için; pasaportunuzun taratılmış hali, bir adet biyometrik fotoğrafınız ve varsa Ruanda uçak, otel rezervasyonlarınızı e-posta yolu ile bodrum@eagvs.com adresinden EAGVS Bodrum uzmanlarımıza ulaştırmanız yeterlidir.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri – Bodrum

Ruanda’ya yapacağınız vize başvuru türleri E-Vize, Klasik Vize başvuru türleri yanında üçe ayrılır;

Ruanda vize başvurusunda bulunurken başvuru yapmak istediğiniz vize türünü yukarıda seçebilir, üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilirsiniz. Başvuru yapacağınız vize seçeneğinin yukarıdaki seçenekler arasında olmadığını düşünüyorsanız EAGVS Bodrum şube yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Bodrum

Uzmanlarımızın adınıza vize başvurusunda bulunmaları için ihtiyacınız olan belgeler yanında vize başvuru süreci başlamadan önce vize ücreti ödemesini de yapmanız gerekmektedir. Ruanda vize ücreti hakkındaki detaylı bilgiyi aşağıdaki başlıkta okuyabilirsiniz.
Vize ücret ödemesi dekontu ve gerekli belgeleri e-posta yolu ile yollandıktan sonra vize uzmanlarımız belgelerinizin kontrolünü sağlarlar. Belgelerde aksaklık ya da eksiklik olması halinde vize başvuru süreci başlamadan adınıza vize çıkartılacak kişiye bilgilendirmede bulunurlar. Belgelerde bir sorun olmaması halinde EAGVS Bodrum uzmanlarımız Ankara Ruanda Büyükelçiliğine adınıza Ruanda vize başvurusunda bulunurlar.

Ruanda Vize Ücreti – Bodrum

Ruanda Vize Ücreti içerisinde konsolosluk ücreti, koordinasyon ücreti ve hizmet bedelini barındırır. EAGVS Bodrum şube yetkililerimiz Ruanda vize başvurusundan önce size ücreti toplu şekilde iletecek, onayınızdan sonra vize başvuru süreci başlayacaktır.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Bodrum

Ruanda Vizesinin sonuçlanma süresi 3 (Üç) ve 10 (On) iş günü arasında değişkenlik gösterir. Verilen süre, EAGVS Bodrum vize uzmanlarımızın güncel deneyimleri sonucu ön gördükleri süredir. Vize başvuru sonucunuz Ruanda’da ki Ruanda Konsolosluğu yoğunluğuna ve milli, dini tatil günlerine göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca yabancı pasaport sahibiyseniz vizenizin sonuçlanma süresi biraz daha uzayabilir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) – Bodrum

Doğu Afrika Vizesi, başlıkta belirtilen (Uganda, Ruanda ve Kenya) ülkelerine giriş yapacaklar için en yararlı olan vize türüdür. Üç ülkeye de farklı arklı başvuru yapmak yerine, tek bir vize ile üç ülkeye de giriş yapabilirsiniz. Maddi ve zamansal anlamda size pratiklik sağlayan Doğu Afrika Vizesi için verilecek tüm kararlar Ruanda Konsolosluğuna aittir.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – Bodrum

Doğu Afrika vizesi için gerekli olan belgeler oldukça basittir; pasaportunuzun taratılmış hali, bir adet biyometrik fotoğrafınız ve hotel rezervasyonlarınız EAGVS Bodrum vize uzmanlarımızın sizin adınıza Doğu Afrika Vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir. Belgeleri ve Doğu Afrika Vize ücret banka hesap belgesini bodrum@eagvs.com mail adresi üzerinden uzmanlarımız ile paylaşabilirsiniz.
Doğu Afrika Vize sonuçlanma süresi Ruanda vize sonuçlanma süresinden farklı olarak 5 (Beş) ile 15 (On Beş) iş günü arasında değişkenlik gösterir. Verilen süre EAGVS Bodrum Doğu Afrika vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanılarak verilen ön görülen süredir. Doğu Afrika Vize ücreti, vize başvuru süreci başlamadan önce Bodrum şube yetkililerimiz tarafından size iletilecektir.

Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar? – Bodrum

Euroasia Global Visa Services Bodrum şubemiz, vize başvurularınızda size kurye ve vize başvuru hizmeti sunmaktadır. Doğu Afrika ve Ruanda vize başvuru sırasında tüm süreç uzmanlarımız tarafından yönetilir ve herhangi bir aksaklık durumunda bilgilendirme yapılır.
Euroasia Global Visa Services Bodrum şubemize başta Bodrum ve Muğla olmak üzere; Yatağan, Dalaman, Ula, Datça, Seydikemer, Fethiye, Ortaca, Kavaklıdere, Menteşe, Köyceğiz, Milas, Marmaris gibi ilçelerimizle beraber; Antalya, Burdur, Denizli, Aydın gibi çevre şehirlerden de EAGVS Bodrum şube yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';