x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 28 10

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com
ask@eagvs.com

Ruanda Vize Başvuru, İstanbul

Değerli ziyaretçimiz,

Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesi vize uzmanlarımız tarafından İstanbul üzerinden Ruanda Vizesi yapabilmeniz için hazırlanmış olan yazımıza hoş geldiniz.

Uzman kadromuz tarafından sizin için hazırlanmış olan yazımızda; Ruanda Vizesi, Ruanda Klasik Vize, Ruanda E-Vize, Doğu Afrika Vizesi, Ruanda Turistik Vize ve Ruanda Ticari Vize için gerekli belgeleri, Ruanda Vizesi Ücreti ve Acil Ruanda Vizesi gibi detaylı bilgilerin yanında, vize uzmanlarımızla çalışırken neler yapmanız gerektiği ve tüm vize çeşitleri için gereken belgeler gibi ön bilgileri de okuyabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesi vize uzmanlarına ulaşmak için +90 (212) 963 28 10 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da ask@eagvs.com ve help@eagvs.com mail adreslerine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Konsolosluğa gitmeden vize çıkartmak için EAGVS İstanbul şubesinden kurye ve vize uzmanlığı hizmeti alabilir, www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir? – İstanbul

Ruanda E-Vize ya da Ruanda Klasik Vize başvurusunda bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir. Pasaportunuzun başvuru süresinden itibaren en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması vize başvurusu sırasında Ruanda devletinin istediği hususlardan birisidir. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise, beraber çalıştığınız vize uzmanımız bildirmeniz gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini, fotoğrafınızın bulunduğu sayfanın alt kısmından öğrenebilirsiniz.

Pasaport türünüz (Siyah) Diplomatik pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu ya da (Yeşil) Hususi pasaport olabilir. Yukarıda belirtilen hangi pasaport türüne sahip olursanız olun Ruanda devleti tarafından vizeye tabii tutulduğunuzu bilmeniz gerekmektedir.

Pasaport türünüzle beraber Ruanda vize seyahatinizi de vize uzmanımıza iletmeyi unutmayınız. Ruanda’ya yapacağınız seyahat 90 Gün (3 Ay)’den daha uzun bir süreyse, uzmanlarımız adınıza Uzun Süreli Vize (D Tipi Vize) başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Yaparken Gereken Belgeler Nelerdir? – İstanbul

Teknolojinin günümüzde yaygınlaşmasıyla beraber Elektronik Vize gittikçe yaygınlaşmaya ve dünya ülkeleri tarafından daha çok tercih edilen bir vize başvuru türü haline geldi. Elektronik Vizenin en önemli avantajlarından birisi istediğiniz ülkenin istediğiniz şehrinden Ruanda Vize başvurusunda bulunabilir ve Ruanda Vizesi çıkarttırabilmenizdir. Yalnız elektronik vize başvurusu yaparken oldukça dikkatli olmalısınız, yapacağınız en küçük bir harf hatası vizenizin çıkmasını engeller ve vize işleminizi uzatabilir. Elektronik vize başvurusu yaparken E-Vize konusunda uzmanlaşmış şirketler ile çalışmanızı öneririz. Ruanda elektronik vize başvurusunda bulunmadan önce İstanbul şubesi Elektronik Vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ruanda E-Vize başvurusunda bulunurken gerekli olan belgeler; en az 6 (Altı) ay geçerli olan bir pasaportunuzun taratılmış hali, bir adet biyometrik fotoğraf ve eğer varsa uçak biletiyle beraber hotel rezervasyonlarınız, uzmanlarımızın sizin adınıza Ruanda E-Vize başvurusunda bulunmaları için Ruanda tarafından istenilen belgelerdir.

Uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vizesi başvurusunda bulunmadan önce yukarıdaki belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ile yollamanız yeterli olacaktır.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri Nelerdir? – İstanbul

Ruanda vize başvuru çeşitleri;

Olarak üçe ayrılmaktadır. Başvuruda bulunmak istediğiniz vize seçeneğini yukarıda göremiyorsanız lütfen EAGVS İstanbul şube uzmanlarımıza bildiriniz. Başvuru yapmak istediğiniz vize türünü yukarıdan seçip üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – İstanbul

Ruanda vizesi için gerekli olan belgeleri uzmanlarımızı e-posta yolu ile ulaştırdıktan sonra İstanbul vize uzmanlarımız belgelerinizin kontrollerini sağlarlar. Belgelerinizde herhangi bir eksiklik ya da problem olması halinde uzmanlarımız size geri dönüş yapar ve bilgilendirirler. Belgelerinizde herhangi bir problem olmaması halinde uzmanlarımız Ankara Ruanda Büyükelçiliğine sizin adınıza vize başvurusunda bulunurlar.

Ruanda Vize Ücreti – İstanbul

Ruanda vize ücreti içerisinde hizmet bedeli, koordinasyon bedelleri ve konsolosluk ücretini içermektedir. EAGVS İstanbul vize uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vize talebinde bulunmadan önce ücreti toplam olarak size iletirler. Adınıza vize başvurusunda bulunulmadan önce ücret dekontunu EAGVS İstanbul şube temsilcilerimize e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – İstanbul

Ruanda vizesi yaklaşık olarak 3 (Üç) ile 10 (On) iş günü arasında sonuçlanır. Verilen vize başvuru süresi ön görülen süredir. Ruanda Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Ruanda milli ve dini tatil günlerine göre vize başvuru sonucunuz değişkenlik gösterir. Yabancı pasaport sahibiyseniz Ruanda Vize Başvuru Sonucunuz biraz daha uzayabilir. Vize sonucunuz açıklandığı an EAGVS İstanbul şube yetkililerimiz sonuçlandığı gün içerisinde Ruanda Vize sonucunuzu size ileteceklerdir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) - İstanbul

Doğu Afrika vizesi, Uganda, Ruanda ve Kenya ülkelerini kapsamaktadır. Doğu Afrika vizesinin en büyük kolaylığı tek vize ile başlıkta belirtilen ülkelere giriş yapabilmenizi sağlamaktır. Yukarıdaki ülkelerden hepsine ayrı ayrı vize talebinde bulunmak yerine, Doğu Afrika vizesi ile Uganda, Ruanda ve Kenya’ya giriş yapabilirsiniz.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – İstanbul

Adınıza Doğu Afrika vizesi başvurusunda bulunulmadan önce ödeme dekontunuzu mail yolu ile EAGVS İstanbul şube temsilcilerimiz ile paylaşmanız gerekmektedir.

Doğu Afrika Vizesi için ihtiyacınız olan belgeler; arka fonu beyaz olan iki adet biyometrik fotoğrafınız, pasaportunuzun taratılmış hali ve eğer varsa hotel rezervasyonunuz ile beraber uçak bileti rezervasyonunuzu e-posta yolu ile help@eagvs.com  ve ask@eagvs.com e-mail adreslerine EAGVS İstanbul temsilcilerimize göndermeniz, adınıza Doğu Afrika Vizesi başvurusu yapılması için yeterlidir.

Doğu Afrika Vize sonuçlanması (5) ile (15) iş günü arasında değişmektedir. Doğu Afrika Vize sonucunuz aynı gün içerisinde uzmanlarımız tarafından size ulaştırılır.

Doğu Afrika Vize ücreti, Ruanda Vize Ücreti başlığında belirtildiği gibi uzmanlarımız tarafından size iletilecektir. Ayrıca Doğu Afrika vizesi hakkından verilecek tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir.

Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar?

Euroasia global Visa Services İstanbul şubemizden kurye ve vize hizmeti alabilirsiniz. Belgelerinizin kontrolü ve takibini sizin adınıza uzmanlarımız yürütür ve sizin adınıza Doğu Afrika vizesi ya da Ruanda Vizesi çıkartırlar.

Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesine başta İstanbul ve Kadıköy olma üzere; Beşiktaş, Beylikdüzü, Avcılar, Silivri, Pendik, Cihangir, Nişantaşı, Şişli, Maltepe gibi ilçelerimizle beraber, Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa gibi çevre illerden de kurye ve vize hizmeti almak için EAGVS İstanbul ofisimize ulaşabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services İstanbul şubemize +90 (212) 963 28 10 numaralı telefonla ulaşabilir, ask@eagvs.com ve help@eagvs.com mail adreslerine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi

 

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';