x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 05 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Ruanda Vize Başvuru , Ankara

Değerli ziyaretçimiz,

Euroasia Global Visa Services Ankara şubesi vize uzmanlarımız tarafından sizin için hazırlanmış olan Ruanda Vize Ankara sayfamıza hoş geldiniz. 
Uzman kadromuz tarafından sizin için hazırlanmış olan yazımızda; Ruanda Vizesi, Ruanda E-Vize, Ruanda Klasik Vize, Acil Ruanda Vizesi, Ruanda Turistik Vize ve Ruanda Ticari Vize için gerekli belgeleri, Ruanda Vizesi Ücreti ve Doğu Afrika Vizesi gibi detaylı bilgilerin yanında, vize uzmanlarımızla çalışırken neler yapmanız gerektiği ve tüm vize çeşitleri için gereken belgeler gibi ön bilgileri de okuyabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Ankara şubesi vize uzmanlarına ulaşmak için +90 (312) 963 05 07 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da ankara@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Konsolosluğa gitmeden vize çıkartmak için EAGVS Ankara şubesinden kurye ve vize uzmanlığı hizmeti alabilir, www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir? – Ankara

Ruanda E-Vize ya da Ruanda Klasik Vize başvurusunda bulunmadan önce pasaportunuzu çıkarttırmanız gerekmektedir. Pasaportunuzun başvuru süresinden itibaren en az 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise, beraber çalıştığınız vize uzmanımız bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun yıpranmamış olması Ruanda Vize Başvurusu yapıldıktan sonra Ruanda’ya giriş yaparken sorun yaşamamanız adına önemlidir.
Pasaport türünüzü beraber çalıştığınız vize uzmanımıza iletmelisiniz. Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu ya da (Siyah) Diplomatik pasaport olabilir. Pasaport türünüz hangisi olursa olsun Ruanda tarafından vizeye tabii tutulduğunuzu bilmeniz gerekmektedir.

Ruanda Vize başvurusunda bulunmadan önce seyahat planlamanızı çalıştığınız vize uzmanımıza iletmelisiniz. Eğer vize başvurunuz 90 Gün (3 ay)’den daha uzun bir süre ise, adınıza Uzun Süreli Vize (D Tipi Vize) başvurusu yapılması gerekmektedir.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Yaparken Gereken Belgeler Nelerdir? - Ankara

Teknolojinin günümüzde yaygınlaşmasıyla beraber Elektronik Vize gittikçe yaygınlaşmaya ve dünya ülkeleri tarafından daha çok tercih edilen bir vize başvuru türü haline geldi. Elektronik Vizenin en önemli avantajlarından birisi istediğiniz ülkenin istediğiniz şehrinden Ruanda Vize başvurusunda bulunabilir ve Ruanda Vizesi çıkarttırabilmenizdir. Yalnız elektronik vize başvurusu yaparken oldukça dikkatli olmalısınız, yapacağınız en küçük bir harf hatası vizenizin çıkmasını engeller ve vize işleminizi uzatabilir. Elektronik vize başvurusu yaparken E-Vize konusunda uzmanlaşmış şirketler ile çalışmanızı öneririz. Ruanda elektronik vize başvurusunda bulunmadan önce Ankara şubesi Elektronik Vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Ruanda E-Vize başvurusunda bulunurken gerekli olan belgeler; en az 6 (Altı) ay geçerli olan bir pasaportunuzun taratılmış hali, 2 (İki) adet biyometrik fotoğraf ve eğer varsa uçak biletiyle beraber hotel rezervasyonlarınız, uzmanlarımızın sizin adınıza Ruanda E-Vize başvurusunda bulunmaları için Ruanda tarafından istenilen belgelerdir.

Uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vizesi başvurusunda bulunmadan önce yukarıdaki belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ile yollamanız yeterli olacaktır. Pasaport taratma işlemleri için kırtasiye ve fotoğrafçıları tercih edebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri Nelerdir? – Ankara

Ruanda vize başvuru çeşitleri;

Olarak üçe ayrılmaktadır. Başvuru yapmak istediğiniz vize türünü yukarıdan seçip üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Ankara

Ruanda vizesi için gerekli olan belgeleri uzmanlarımızı e-posta yolu ile ulaştırdıktan sonra Ankara vize uzmanlarımız belgelerinizin kontrollerini sağlarlar. Belgelerinizde herhangi bir eksiklik ya da problem olması halinde uzmanlarımız size geri dönüş yapar ve bilgilendirirler. Belgelerinizde herhangi bir problem olmaması halinde uzmanlarımız Ankara Ruanda Büyükelçiliğine sizin adınıza vize başvurusunda bulunurlar.

Ruanda Vize Ücreti – Ankara

Ruanda vize ücreti içerisinde konsolosluk ücreti, koordinasyon bedelleri ve hizmet bedelini içermektedir. EAGVS Ankara vize uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vize talebinde bulunmadan önce ücreti toplam olarak size iletirler. Adınıza vize başvurusunda bulunulmadan önce ücret dekontunu EAGVS Ankara şube temsilcilerimize e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Ankara

Ruanda vizesi yaklaşık olarak 3 (Üç) ile 10 (On) iş günü arasında sonuçlanır. Verilen vize başvuru süresi ön görülen süredir. Ruanda Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Ruanda milli ve dini tatil günlerine göre vize başvuru sonucunuz değişkenlik gösterir. Yabancı pasaport sahibiyseniz Ruanda Vize Başvuru Sonucunuz biraz daha uzayabilir. Vize sonucunuz açıklandığı an EAGVS Ankara şube yetkililerimiz sonuçlandığı gün içerisinde Ruanda Vize sonucunuzu size ileteceklerdir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) - Ankara

Doğu Afrika vizesi, Uganda, Ruanda ve Kenya ülkelerini kapsamaktadır. Doğu Afrika vizesinin en büyük kolaylığı tek vize ile başlıkta belirtilen ülkelere giriş yapabilmenizi sağlamaktır. Yukarıdaki ülkelerden hepsine ayrı ayrı vize talebinde bulunmak yerine, Doğu Afrika vizesi ile Uganda, Ruanda ve Kenya’ya giriş yapabilirsiniz.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – Ankara

Adınıza Doğu Afrika vizesi başvurusunda bulunulmadan önce ödeme dekontunuzu mail yolu ile EAGVS Ankara şube temsilcilerimiz ile paylaşmanız gerekmektedir.
Doğu Afrika Vizesi için ihtiyacınız olan belgeler; arka fonu beyaz olan iki adet biyometrik fotoğrafınız, pasaportunuzun taratılmış hali ve eğer varsa hotel rezervasyonunuz ile beraber uçak bileti rezervasyonunuzu e-posta yolu ileankara@eagvs.com e-mail adresime EAGVS Ankara temsilcilerimize göndermeniz, adınıza Doğu Afrika Vizesi başvurusu yapılması için yeterlidir.
Doğu Afrika Vize sonuçlanması (5) ile (15) iş günü arasında değişmektedir. Doğu Afrika Vize sonucunuz aynı gün içerisinde uzmanlarımız tarafından size ulaştırılır.
Doğu Afrika Vize ücreti, Ruanda Vize Ücreti başlığında belirtildiği gibi uzmanlarımız tarafından size iletilecektir. Ayrıca Doğu Afrika vizesi hakkından verilecek tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir.

Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar?

Euroasia global Visa Services Ankara şubemizden kurye ve vize hizmeti alabilirsiniz. Belgelerinizin kontrolü ve takibini sizin adınıza uzmanlarımız yürütür ve sizin adınıza Doğu Afrika vizesi ya da Ruanda Vizesi çıkartırlar.
Euroasia Global Visa Services Ankara şubemize +90 (312) 963 05 07 numaralı telefonla ulaşabilir, ankara@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi

 

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';