x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 01 64

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Edirne@eagvs.com

Ruanda Vize İşlemleri, Edirne

Değerli ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Edirne şubesi vize uzmanlarımız tarafından sizin için hazırlanmış olan Ruanda Vize Edirne sayfamıza hoş geldiniz. 
Uzman kadromuz tarafından sizin için hazırlanmış olan yazımızda detaylıca alabileceğiniz bilgiler şu şekildedir; Ruanda Vize Ücreti, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Elektronik Vize, Ruanda Vizesi, Ruanda Turistik Vize ve Acil Ruanda Vizesi için gerekli belgeleri, Ruanda Ticari Vize ve Doğu Afrika Vizesi... Ayrıca uzmanlarımızla çalışırken izlemeniz gereken adımları, belge kontrolünün ve vize başvuru işleyişinin takip kontrolünün nasıl olduğuna kadar ön bilgileri de yazımızda bulabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Edirne şubesi vize uzmanlarımıza Ruanda hakkında merak ettiklerinizi sormak ya da vize hizmeti almak için +90 (850) 241 01 64 numaralı telefonu arayabilir ya da edirne@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Hızlı iletişim için www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir? – Edirne

Ruanda E-Vize ya da Ruanda Klasik Vize başvurusunda bulunmadan önce en baş pasaport sahibi olmanız gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin başvuru tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise, beraber çalıştığınız vize uzmanımız bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun deforme olmaması Ruanda vizenizi aldıktan sonra Ruanda’ya giriş yaparken önem arz eder.
Ruanda’ya vize başvurusunda bulunurken pasaport türünüzün önemi yoktur. Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu ya da (Siyah) Diplomatik pasaport da olsa Ruanda devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz. Pasaport türünüzle beraber Ruanda’ya yapacağınız seyahat planını da EAGVS Edirne şube temsilcilerimize iletmeyi unutmayınız. Seyahat planınıza göre Ruanda vize başvuru işlemleri belgeleri değişiklik gösterebilir.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Yaparken Gereken Belgeler Nelerdir? - Edirne

Elektronik vize sağladığı pratiklik ve rahatlık avantajlarıyla birlikte en çok tercih edilen vize başvuru çeşidi olmaya başladı. İnternetin hayatımıza adapte olmasıyla beraber Ruanda devleti de tüm dünya ülkelerine E-Vize başvuru türünü açmış bulunmakta. Elektronik vizenin sağladığı rahatlıklar arasında konsolosluğa gitme zahmetine katlanmamanız ve bulunduğunuz şehirden dışarı çıkmadan istediğiniz ülkeye vize başvurusunda bulunmanız gibi pratik avantajlar vardır. Yalnız elektronik vize başvurusu yaparken oldukça dikkatli olmalısınız, yapacağınız en küçük bir harf hatası vizenizin çıkmasını engelleyebilir ve vize işleminizi gereksiz yere uzatabilir. E-vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize uzmanlarınızı tercih etmenizi öneririz. Elektronik vize başvurusunda bulunurken alanında uzman şirketlerle çalışmanızın sizin için en garanti vize başvuru yolu olacağını belirtmek isteriz. E-vize üzerinde uzmanlaşmış ekibimize ulaşmak için EAGVS Edirne şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ruanda Elektronik vize başvuru türünde gereksiz belge kalabalığı yoktur, ihtiyacınız olan belgeler; pasaportunuzun bilgisayar ortamında taratılmış hali, bir adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Ruanda hotel, uçak rezervasyonlarınızla sınırlıdır.
Elektronik vize başvurusunda bulunurken yukarıda belirtilen belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir. edirne@eagvs.com mail adresine belirtilen belgeleri yollayabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri – Edirne

Ruanda vize başvuru çeşitleri aşağıda linkler halinde verildiği üzere üçe ayrılır.
 
Yukarıda bulunan Ruanda vize başvuru çeşitleri arasında başvuru yapmak istediğiniz vize türünü seçip üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz. Başvuru yapmak istediğiniz türü yukarıdaki maddeler arasında göremiyorsanız EAGVS Edirne şube temsilcilerimizle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.
 

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Edirne

 
EAGVS Edirne şube temsilcilerimize Ruanda Vizesi için gerekli olan belgeleri ve Ruanda vize ücret dekontunu gönderdiğiniz zaman Ruanda vize başvuru süreci başlar. Belgelerin yollanmasından sonra uzmanlarımız gerekli belge kontrollerinizi sağlar ve herhangi bir eksiklik ya da hatada size geri dönüş yaparlar. Belgelerinizde herhangi bir problem olmaması halinde uzmanlarımız Ankara Ruanda Büyükelçiliğine sizin adınıza vize başvurusunda bulunurlar.
 

Ruanda Vize Ücreti – Edirne

 
Ruanda vize ücretinin içerdiği ödemeler üçe ayrılır; konsolosluk ücreti, koordinasyon ücreti ve hizmet ücreti. EAGVS Edirne vize uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vize talebinde bulunmadan önce ücreti toplam olarak size iletirler ve onayınızdan itibaren vize başvuru işlemine başlarlar.
 

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Edirn

 
Vize uzmanlarımızın deneyimleri sonucunda vize sonuçlanma tarihi için verdikleri süre; 3 (Üç) ve 10 (On) iş günü arasındadır.
Vize başvuru sonucunuz özel sebeplerden dolayı uzayabilir, bunlar; Ruanda Göçmenlik ofisi yoğunluğu ve Ruanda resmi tatil günleridir. Verilen süre Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına dair bir süredir, yabancı pasaport sahibiyseniz süre daha biraz daha uzayabilir. Vize sonucunuz açıklandığı an EAGVS Edirne şube yetkililerimiz aynı gün içerisinde Ruanda Vize sonucunuzu size ileteceklerdir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) - Edirne

Doğu Afrika Vizesinin kapsadığı ülkeler başlıkta da belirtildiği gibi; Uganda, Ruanda ve Kenya’dır. Belirtilen üç ülkeye de giriş yapacaksanız sadece Ruanda Konsolosluğuna Doğu Afrika Vizesi başvurusunda bulunarak belirtilen üç ülkeye tek vize ile girebilirsiniz. Doğu Afrika Vizesi hakkındaki tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – Edirne

Adınıza Doğu Afrika vizesi başvurusunda bulunulmadan önce ödeme makbuzunuzu mail yolu ile EAGVS Edirne şube temsilcilerimize göndermeniz gerekmektedir.
Doğu Afrika Vizesi gerekli belgeleri; pasaportunuzun taratılmış halini, biyometrik fotoğrafınızı ve hotel rezervasyonlarınızı içermektedir. Belgelerinizi ödeme dekontunuz ile beraber edirne@eagvs.com e-posta adresi üzerinden uzmanlarımıza ulaştırabilirsiniz.
Doğu Afrika Vize sonuçlanma süresi (5) ile (15) iş günü arasında değişkenlik gösterir. Belirtilen süre EAGVS Edirne vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdiği öngörülen süredir. Doğu Afrika Vize sonucunu, sonucunuzun açıkladığı gün içerisinde size iletilir.
Doğu Afrika Vize ücreti içerisinde koordinasyon bedeli, konsolosluk ücretleri ve hizmet bedelini içerir. Ruanda Vize Ücreti başlığında belirtildiği gibi Doğu Afrika vize süreci başlamadan önce uzmanlarımız tarafından size iletilir.

Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi Bana Nasıl Bir Hizmet Sunar? - Edirne

Euroasia global Visa Services Edirne şubemizden kurye ve vize hizmeti vermektedir. Belgelerinizin kontrolü ve takibini sizin adınıza uzmanlarımız yürütür ve sizin adınıza Doğu Afrika vizesi ya da Ruanda Vize başvurusunda bulunup sürecin takibini ve kontrolünü sağlarlar.
EAGVS Edirne şubemize başta Edirne Merkez ve Keşan olmak üzere, İpsala, Havsa, Uzunköprü, Süloğlu, Meriç, Enez, Lalapaşa gibi ilçelerden bize ulaşırken; Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale gibi çevre illerden de Edirne şubemizle iletişime geçebilir, hizmet alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Edirne şubemize +90 (850) 241 01 64 numaralı telefonla ulaşabilir, edirne@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için faaliyete soktuğumuz www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de sorularınızı sorabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Edirne Şubesi

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';