x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

Adana@eagvs.com

Ruanda Vize Başvuru, Adana

Değerli ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Adana şubesi vize uzmanlarımız tarafından 2023 güncel bilgiler ile sizin için hazırlanmış olan Ruanda Vize Adana sayfamıza hoş geldiniz.  
EAGVS Adana şubesi vize uzmanları tarafından sizin için hazırlanmış olan yazımızda; Acil Ruanda Vizesi, Doğu Afrika Vizesi, Ruanda E-Vize, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Ticari vize ve Ruanda Turistik Vize gibi temel bilgilerin yanı sıra, uzmanlarımızla nasıl bir çalışma yürüteceğiniz, vize işleyişi sırasında belgeleri hangi yolla yollamanız gerektiği gibi yan bilgilere de ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Adana şube temsilcilerimizle iletişime geçmek, Ruanda vize hakkında daha detaylı bilgi ve hizmet almak için +90 (322) 245 01 04 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da adana@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. EAGVS Adana şubemizden kurye ve vize hizmeti alarak, konsolosluğa gitmeden vizenize çıkartabilirsiniz. Ayrıca www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir? – Adana

Ruanda E-Vize ya da Ruanda Klasik Vize başvurusunda bulunmadan önce pasaporta ihtiyacınız vardır. Pasaportunuzun Ruanda vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerektiğini unutmayınız. Pasaportunuzun geçerlilik süresini pasaportunuzun ilk sayfasından öğrenebilirsiniz. Ayrıca pasaportunuzun deforme olmamış olması ve fotoğrafınızın güncel olması vizesine sahip olduğunuz ülkeye giriş yaparken önem arz edebilir.
Pasaport türleri (Yeşil) Hususi Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu, (Siyah) Diplomatik Pasaport ve (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport olarak dörde ayrılır. Ruanda devleti, belirtilen pasaport türlerinin hepsini vizeye tabii tutmaktadır. Pasaport türünüzle beraber, seyahat planınızı da beraber çalıştığınız vize uzmanlarımıza iletmeyi unutmayınız. Ruanda’ya yapacağınız seyahatte konaklama sürenize göre belgeler değişiklik gösterebilir.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Yaparken Gereken Belgeler Nelerdir? - Adana

Teknoloji hayatımıza gittikçe adapte olmasıyla beraber E-Vize başvuru çeşidi dünya ülkelerinin ve seyahat etmek isteyenlerin en fazla tercih ettiği bir vize başvuru türü haline gelmiş durumda. Elektronik vizenin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi konsolosluğa gitmeden istediğiniz ülke vizesine internet üzerinden başvuruda bulunmanızdır. Yalnız elektronik vize başvurusunda bulunurken ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir, yapacağınız en küçük bir harf hatası vizenizin çıkmasını engelleyebilir ve vize işleminizi uzatabilir. Elektronik vize başvurusunda bulunurken e-vize üzerine uzmanlaşmış şirketler ile çalışmanız, vize başvuru sürecinde herhangi bir aksama yaşamadan vize sahibi olmanız için en garanti yoldur. Ruanda elektronik vize başvurusunda bulunmadan önce Adana şubesi Elektronik Vize uzmanlarımız ile iletişime geçerek vize hizmeti alabilirsiniz.
Ruanda E-Vize başvurusunda bulunurken ihtiyaç duyacağınız belgeler; pasaportunuzun dijital ortamda scan edilmiş (taratılmış) hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa uçak biletiyle beraber hotel rezervasyonlarınız, vize uzmanlarımızın adınıza Ruanda vize başvurusunda bulunulması için yeterlidir. Gerekli olan belgeleri adana@eagvs.com adresinden uzmanlarımıza ulaştırabilirsiniz.
Uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vizesi başvurusunda bulunmadan önce yukarıdaki belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ile yollamanız yeterli olacaktır.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri Nelerdir? – Adana

Ruanda vize başvuru çeşitleri;

Ruanda vizesinin e-vize ve klasik vize seçeneği yanında ekstra olarak üç farklı vize çeşidi daha bulunmaktadır. Başvurmak istediğiniz vize çeşidinin üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilirsiniz. Başvurmak istediğiniz vize türünün yukarıdaki seçenekler arasında olmadığını düşünüyorsanız EAGVS Adana şube temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Adana

Ruanda vize başvuru öncesi vize ücretinizin ödeme hesap bilgisi (Dekont) ile ihtiyaç olan belgeleri e-posta yoluyla vize uzmanlarımıza yolladıktan sonra uzmanlarımız belgelerinizde kontrol sağlarlar. Belgelerinizde herhangi bir eksiklik ya da problem olması halinde uzmanlarımız size geri dönüş yapar ve bilgilendirirler. Belgelerinizde herhangi bir problem olmaması halinde uzmanlarımız Ankara Ruanda Büyükelçiliğine sizin adınıza vize başvurusunda bulunurlar. Sürecin takipçisi olan vize uzmanımız tarafından her adımda bilgilendirilir, sürecin işleyişi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ruanda Vize Ücreti – Adana

Konsolosluk ücreti, koordinasyon ücreti ve hizmet bedelinin toplamı Ruanda Vize Ücretini oluşturur. EAGVS Adana vize uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vize talebinde bulunmadan önce Ruanda vize ücretini size iletirler. Vize başvuru süreci siz onay verdikten sonra başlar. Adınıza vize başvurusunda bulunulmadan önce ücret dekontunu EAGVS Adana şube temsilcilerimize e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Adana

Ruanda vizesi yaklaşık olarak 3 (Üç) ile 10 (On) iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Verilen vize başvuru süresi EAGVS Adana vize uzmanlarımızın güncel olan deneyimleri ile ön görülen süredir. Ruanda konsolosluğu yoğunluğu ve Ruanda resmi tatil günleri sonuç tarihine etkide bulunabilir. Yabancı pasaport sahibi olmanız halinde Ruanda Vize Başvuru sonucunuz biraz daha uzayabilir. Vize sonucunuz açıklandığı an EAGVS Adana şube yetkililerimiz sonuçlandığı gün içerisinde Ruanda Vize sonucunuzu size iletirler.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) - Adana

Doğu Afrika vizesi başlıkta belirtilen üç ülkeyi de kapsamaktadır. Doğu Afrika vizesinin en büyük kolaylığı belirtilen üç ülkeye de tek tek başvuru yapmak yerine tek bir vizeyle giriş yapmanızı sağlamaktır.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – Adana

Doğru Afrika Vizesi için ihtiyacınız olan belgeler; pasaportunuzun taratılmış hali, bir adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa otel ile uçak rezervasyonlarınızdır. Belirtilen belgeleri ve Doğu Afrika ödeme dekontunu adana@eagvs.com adresinden şube uzmanlarımıza ulaştırmanızla beraber adınıza Doğu Afrika Vize başvurusu başlatılabilir.
Doğu Afrika Vize sonuçlanması 5 (Beş) ile 15 (On Beş) iş günü arasında değişmektedir. Doğu Afrika Vize sonucun açıklandığı gün içerisinde vize uzmanlarımız tarafından size ulaştırılır.
Doğu Afrika Vize süreciniz başlamadan önce Ruanda vize ücreti tutarı EAGVS Adana şube temsilcilerimiz tarafından size ulaştırılır. Ayrıca Doğu Afrika vizesi sürecinde başvuru Uganda ya da Kenya konsolosluğuna değil Ruanda Konsolosluğuna yapıldığı için Doğu Afrika vizesi hakkında verilecek tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir.

Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar? - Adana

Euroasia Global Visa Services Adana şubemizden vize sürecinizi yürütmek için kurye ya da vize başvuru hizmeti alabilirsiniz. Belge kontrolü, konsolosluk başvurusu, harç ödemeleri gibi işlemleri vize uzmanlarımız sizin adınıza yapar ve vizenizi en kısa sürede çıkartırlar.
EAGVS Adana şube vize uzmanlarımıza başta Adana ve Seyhan olmak üzere Yüreğir, Saimbeyli, Çukurova, Feke, Aladağ, Sarıçam, Kozan, Ceyhan, Karaisalı, İmamoğlu, Karataş, Yumurtalık, Pozantı gibi çevre ilçelerin yanında Antakya, Osmaniye, Kahramanmaraş, Mersin, Niğde, Kayseri gibi çevre illerden de EAGVS Adana şubemizden hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Adana şubemize +90 (322) 245 01 04 numaralı telefonla ulaşabilir, adana@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';