x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Ankara Ruanda Büyükelçiliği

Ankara Ruanda Büyükelçiliği  

 
Ankara’da bulunan Ruanda Büyükelçiliği, bu ülkenin Türkiye’deki en yetkili temsilciliğidir. Ruanda Büyükelçiliği Türkiye’yi turistik ve ticari amaçlarla ziyaret eden Ruandalılara  yardımcı olur ve onlara konsolosluk işlemleriyle ilgili hizmet sunar. Ruanda Büyükelçiliği Türkiye’de ikamet eden Ruandalıların, doğum, evlilik, boşanma ve ölüm belgeleri, noter tasdik işlemleri, pasaport yenileme, pasaport çıkarma işlemlerini yapar. Ayrıca turistik, ticari, transit vize almak isteyen Türk vatandaşlarına hizmet vermektedir. 
 

Ankara Ruanda Büyükelçiliği  İletişim Bilgileri 

Adres:             Kazım Özalp Mh. Reşit Galip Cd. No:62 GOP Çankaya Ankara
 
Telefon:          +90 312 491 84 34 
 
Fax:                +90 312 491 84 90
 
E-Mail:             ambankara@minaffet.gov.rw
 
Web:               www.rwandainturkey.org.tr
 
Ankara Ruanda Büyükelçiliği  Çalışma Saatleri
 
Pazartesi- Cuma                   09:00- 17:00
 
Ankara Ruanda Büyükelçiliği  Vize Başvuru Formu 
 
Ruanda Vize Başvuru Formu iki şekilde doldurulabilir. İsterseniz formu bilgisayar üzerinde PDF olarak doldurup çıktısını alabilirsiniz. İsterseniz de çıktısını aldıktan sonra elle doldurabilirsiniz. Eğer elle doldurmayı tercih ederseniz yazınızın okunaklı olmasına özen göstermelisiniz.  İngilizce ve Türkçe doldurduğunuz formu imzalayıp, fotoğrafınızı yapıştırdıktan sonra başvuru dosyanıza ekleyebilirsiniz. Formdaki bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde vizeniz olumsuz sonuçlanabileceği gibi işlemleriniz uzun sürebilir. 
 
 
 
Ankara Ruanda Büyükelçiliği  Yetki Alanı 
 
Ankara Ruanda Büyükelçiliği’nin bölge ayrımı olmadığından Türkiye’nin hangi şehrinde (Adıyaman, Afyon, Balıkesir, Bolu, Çanakkale, Denizli, Erzurum, Erzincan, Denizli, Diyarbakır, Gümüşhane, Kastamonu, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Kayseri, Manisa, Muğla, Mardin, Niğde, Nevşehir, Ordu, Rize, Sivas, Samsun, Trabzon, Van, Zonguldak) ikamet ediyor olursanız olun vize başvurularınızı Ankara Büyükelçiliği’nden de gerçekleştirebilirsiniz
 
 
Ankara Ruanda Büyükelçiliği  Görevlileri
 
Ankara Ruanda Büyükelçisi 
 
B.N.Williams Nkurunzıza 
 

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Yazıdırılabilir Versiyonu
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';