x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Adres

Telefon/Faks

+90 (224) 322 01 32

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Ruanda Vize Başvuru, Bursa

Değerli Ziyaretçimiz,

Euroasia Global Visa Services Bursa şubesi vize uzmanlarımız tarafından 2023 güncel bilgilerle hazırlanmış olan Ruanda Vize İşlemleri Bursa yazımıza hoş geldiniz.

Sizler için hazırlanmış olan yazımızın içerisinde Ruanda Vize İşlemleri, Doğu Afrika Vize İşlemleri, gerekli olan belgeleri, uzmanlarımız ile nasıl iletişime geçeceğinizi, vize uzmanlarımız ile çalışırken atmanız gereken adımları ve Doğu Afrika ile Ruanda Vize Ücretleri gibi bilgileri okuyabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Bursa şubemizle iletişime geçmek için +90 (224) 322 01 32 numaralı telefonu arayabilir ya da bursa@eagvs.com mail adresine e-posta yollayabilirsiniz. Ayrıca hızlı iletişim için www.eagvs.com adresine girip CANLI DESTEK bölümünden EAGVS Bursa şube uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Bursa

Ruanda vize başvurusu yapmadan önce beraber çalıştığınız vize uzmanımıza pasaportunuzun geçerlilik süresi ve seyahat planınızı iletmeniz gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresi Ruanda Vizesi başvurusundan itibaren 6 (Altı) Ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini pasaportunuzun ilk sayfasından öğrenebilirsiniz. Ayrıca seyahat başvurunuza göre Ruanda Vize başvuru belgeleri değişkenlik göstermektedir. Ruanda’da konaklayacağınız süre 90 gün (3 Ay) üzerindeyse, uzmanlarımız sizin adınıza Uzun Süresi Vize yani D Tipi Vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

Ruanda’nın vizeye tabii tuttuğu pasaport türleri şu şekildedir; Gri Hizmet Pasaportu, Yeşil Hususi Pasaport, Bordo Umuma Mahsus Pasaport ve Siyah Diplomatik Pasaporttur. Belirtilen pasaport türlerinden hangisine sahip olduğunuzu beraber çalıştığınız vize uzmanımıza bildirmeyi unutmayın.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusunda Bulunurken Gerekli Belgeler – Bursa

Elektronik vize; belge kalabalığına girmeden, konsolosluğa gitmeden ve yol zahmetine katlanmadan vize başvurusunda bulunma kolaylığı sağlar. İnternetin ve teknolojinin artık hayatımıza adapte olmasıyla beraber Ruanda da diğer dünya ülkeleri gibi E-Vize başvuru türünü yürürlüğe sokmuş bulunmaktadır. Elektronik Vize beraberinde getirdiği pratiklik ve kolaylıkla beraber ekstra dikkat isteyen bir vize başvuru çeşididir. Yapacağınız en küçük bir harf hatasında dahi vizeniz iptal olabilir; bu yüzden elektronik vize başvurusu yaparken alanında uzman vize şirketleri ile çalışmanız Ruanda Elektronik vizenizi garanti altına alacaktır. Ruanda elektronik vize başvurusunda bulunmadan önce EAGVS Bursa şubesi elektronik vize uzmanlarımızdan kurye ve vize hizmeti alabilirsiniz.

Ruanda Elektronik vize başvurusu yaparken pasaportunuzun bilgisayardan taratılmış halini, bir adet biyometrik fotoğrafınızı ve varsa Ruanda hotel rezervasyonunuzu vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri – Bursa

Ruanda vize başvuru çeşidinize göre belgeler değişiklik gösterir. Ruanda vize başvuru çeşidinizi aşağıda bulabilir, üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilirsiniz. Ruanda vize başvuru çeşidinizi aşağıda göremiyorsanız beraber çalıştığınız vize uzmanımıza vize başvuru çeşidinizi iletebilir, aklınızda olan soruları sorabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Bursa

Ruanda vize başvuru sürecinizin başlaması için başvuru öncesi ödeme yapmanız gerekmektedir. Ruanda vize ücretini öğrenmek için aşağıda bulunan “Ruanda Vize Ücreti” başlığına gidebilirsiniz.

Ruanda vize başvuru öncesi e-posta yoluyla yolladığınız belgeler üzerinde vize uzmanlarımız tarafından kontroller yapılır. Belgelerinizde hata ya da eksiklik olmaması halinde Ruanda vize başvurunuz gerçekleştirilir. Belgelerinizde hata ya da eksiklik olması halinde uzmanlarımız tarafından bilgilendirilirsiniz.

Ruanda Vize Ücreti – Bursa

Konsolosluk ücreti, hizmet beledi ve koordinasyon bedelleri Ruanda Vize Ücreti içerisine dahildir. Uzmanlarımız, vize başvurusu yapılmadan önce toplam miktarı iletirler ve siz onay vermeden vize hizmeti faaliyete girmez. Ruanda vize başvurusu öncesinde belgelerle beraber dekontu da yollamanız gerekmektedir.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar – Bursa

Ruanda vizesi 3 (Üç) ila 10 (On) gün arasında sonuçlanır. Sonuçların tarih değişikliği Ruanda Göçmenlik Ofisinin yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Eğer yabancı pasaport sahibiyseniz bu süre biraz daha uzayabilir. Vizeniz açıkladığı gün içerisinde EAGVS Bursa şube yetkililerimiz vize sonucunuzu size iletirler.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) – Bursa

Doğu Afrika vizesi, Afrika seyahatiniz için en ideal vize türlerinden birisidir. Yukarda belirtilen ülkelere tek vize ile giriş yapabilmek için Doğu Afrika vize başvurusunda bulunabilirsiniz

Doğu Afrika Vizesi için gerekli olan belgeler pasaportunuzun taranmış hali ve bir adet biyometrik fotoğrafınızla beraber hotel rezervasyonunuz ile sınırlıdır. Doğu Afrika Vizesi için gerekli belgeleri EAGVS Bursa uzmanlarımıza yolladığınız gibi adınıza vize işlemleri başlayabilir.

Doğu Afrika Vizenizin sonuçlanma süresi, üç adet ülkeyi içerdiği için Ruanda Vize sonuçlanma süresinden biraz daha uzun sürer. Doğu Afrika Vizenizin sonuçlanma süresi yaklaşık olarak 5 (Beş) iş günü ile 10 (On) iş günüdür.

Doğu Afrika Vize ücreti, Ruanda Vize Ücreti başlığında olduğu gibi EAGVS Bursa şube uzmanlarımız tarafından toplu olarak size iletilir ve dekontla beraber belirtilen belgeleri yolladığınız an Doğu Afrika Vize başvuru süreciniz sizin adınıza başlatılır. Doğu Afrika vizesi hakkında verilecek tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir.

Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar? – Bursa

Euroasia Global Visa Services Bursa şubemizden vize başvuru hizmeti ve kurye hizmeti alabilirsiniz. Vize başvuru süreciniz vize uzmanlarımız tarafından yürütülür ve klasik vize başvurusu yapmak isteseniz bile konsolosluğa gitme zahmetine katlanmazsınız, sizin adınıza vize uzmanlarımız tarafından yürütülen vize başvuru sürecinde tek başınıza yapacağınız zaman karşınıza çıkacak olan problemlerin hiçbirinden etkilenmezsiniz.

Euroasia Global Vize Services Bursa şubemize başta Bursa ve Nilüfer olmak üzere; Osmangazi, Yenişehir, Büyükorhan, Orhaneli, Yıldırım, Mustafakemalpaşa, Gemlik, Mudanya, Gürsu, Kestel, Harmancık, Keles, İnegöl, Karacabey ve İznik gibi ilçelerimizle beraber, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Kütahya, Balıkesir gibi çevre illerimizden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Bursa şubemize +90 (224) 322 01 32 numaralı telefonları tuşlayarak ya da bursa@eagvs.com mail adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.