x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 40 28

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Ruanda Vize Başvuru , Konya

 
Değerli ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Konya şubesi vize uzmanlarımız tarafından sizin için güncel bilgilerle hazırladıkları Ruanda Vize Konya sayfamıza hoş geldiniz. 
Uzman kadromuz tarafından sizin için güncel bilgilerle hazırladığımız yazımızda detaylıca alabileceğiniz bilgiler şu şekildedir; Ruanda Vize Ücreti, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Elektronik Vize, Ruanda Vizesi, Ruanda Turistik Vize ve Acil Ruanda Vizesi için gerekli belgeleri, Ruanda Ticari Vize ve Doğu Afrika Vizesi... Ayrıca uzmanlarımızla çalışırken izlemeniz gereken adımları, belge kontrolünün ve vize başvuru işleyişine kadar ön bilgileri de yazımızda bulabilirsiniz.
Ruanda vizesi hakkında daha fazla bilgi almak ve vize uzmanlarımıza danışmak için +90 (332) 225 40 28 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da konya@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Konsolosluğa gitmeden vize çıkartmak için EAGVS Konya şubesinden kurye ve vize uzmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden vize uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir? – Konya

Ruanda E-Vize ya da Ruanda Klasik Vize başvurusunda bulunurken kesinlikle pasaport sahibi olmanız gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin başvuru tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerli olması gerektiğini unutmayınız. Pasaportunuzun geçerlilik süresine bakmak için pasaportunuzun ilk sayfasına bakabilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise, beraber çalıştığınız vize uzmanımız bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun deforme olmaması Ruanda vizenizi aldıktan sonra Ruanda’ya giriş yaparken önem arz eder.
Ruanda’ya vize başvurusunda bulunurken pasaport türünüzü vize uzmanımıza bildirmeyi unutmayınız. Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu ya da (Siyah) Diplomatik pasaport olabilir, hangi pasaporta sahip olduğunuz önem arz etmeksizin Ruanda devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz. Pasaport türünüzle beraber Ruanda’ya yapacağınız seyahat planını da EAGVS Konya şube temsilcilerimize iletmeyi unutmayınız. Seyahat planınıza göre Ruanda vize başvuru işlemleri belgeleri değişiklik gösterebilir.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Yaparken Gereken Belgeler Nelerdir? - Konya

Elektronik vize günümüzde dünya ülkeleri tarafından sıkça tercih edilen, hızlı ve internet üzerinden olan bir başvuru türüdür. İnternetin hayatımıza adapte olmasıyla beraber Ruanda devleti de tüm dünya ülkelerine E-Vize başvuru türünü açmış bulunmakta. Elektronik vizenin sağladığı rahatlıklar arasında konsolosluğa gitme zahmetine katlanmamanız ve bulunduğunuz şehirden dışarı çıkmadan istediğiniz ülkeye vize başvurusunda bulunmanız gibi pratik avantajlar vardır. Yalnız elektronik vize başvurusu yaparken ekstra dikkat göstermeniz gerekmektedir, yapacağınız en küçük bir harf hatası vizenizin çıkmasını engelleyebilir ve vize işleminizi gereksiz yere uzatabilir. Elektronik vize başvurusunda bulunurken alanında uzman şirketlerle çalışmanızın sizin için en garanti vize başvuru yolu olacağını belirtmek isteriz. E-vize üzerinde uzmanlaşmış ekibimize ulaşmak için EAGVS Konya şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Ruanda Elektronik vize başvuru türünde belge kalabalığı bulunmaz sadece belirtilmiş olan belgelerle; pasaportunuzun bilgisayar ortamında taratılmış hali, bir adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Ruanda hotel, uçak rezervasyonlarınızla vize uzmanlarımız adınıza Ruanda Elektronik Vize başvurusunda bulunabilirler.
Elektronik vize başvurusunda bulunurken yukarıda belirtilen belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız yeterli olacaktır, konya@eagvs.com mail adresine belirtilen belgeleri yollayabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri – Konya

Ruanda vize başvuru çeşitleri aşağıda linkler halinde verildiği üzere üçe ayrılır.
 
Yukarıda bulunan Ruanda vize başvuru çeşitleri arasında başvuru çeşidinizin üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilirsiniz.. Başvuru yapmak istediğiniz türü yukarıdaki maddeler arasında göremiyorsanız EAGVS Konya şube temsilcilerimizle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Konya

EAGVS Konya şube temsilcilerimize Ruanda Vizesi için gerekli olan belgeleri ve Ruanda vize ücret dekontunu göndermenizle beraber Ruanda vize başvuru süreci başlar. Belgelerin yollanmasından sonra uzmanlarımız gerekli belge kontrollerinizi sağlar ve herhangi bir eksiklik ya da belge hatasında size geri dönüş yapılır. Belgelerinizde herhangi bir problem olmaması halinde uzmanlarımız Ankara Ruanda Büyükelçiliğine sizin adınıza vize başvurusunda bulunurlar.

Ruanda Vize Ücreti – Konya

Ruanda vize ücretinin içerdiği ödemeler üç farklı ödemeye ayrılır; hizmet ücreti, koordinasyon ücreti ve konsolosluk ücreti. EAGVS Konya vize uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vize talebinde bulunmadan önce ücreti toplam olarak size iletirler ve onayınızdan itibaren vize başvuru işlemine başlarlar.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Konya<>

Ruanda Vizesi sonuçlanma süresi; ön görülen süredir ve 3 (Üç) ila 10 (On) iş günü arasında değişkenlik gösterir.
Ruanda vize sonucunuzun açıklanma süresi Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ya da Ruanda resmi tatil günlerine göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca yabancı pasaport sahibiyseniz süre biraz daha uzamaktadır. Vize sonucunuz açıklandığı an EAGVS Konya şube yetkililerimiz aynı gün içerisinde Ruanda Vize sonucunuzu size ileteceklerdir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) - Konya

Doğu Afrika Vizesinin kapsadığı ülkeler başlıkta da belirtildiği gibi; Uganda, Ruanda ve Kenya’dır. Doğu Afrika vizesinin en büyük kolaylığı tek vize ile başlıkta belirtilen ülkelere rahatça giriş yapabilmenizi sağlamaktır. Belirtilen üç ülkeye de giriş yapacaksanız sadece Ruanda Konsolosluğuna Doğu Afrika Vizesi başvurusunda bulunarak belirtilen üç ülkeye tek vize ile giriş yapabilirsiniz. Doğu Afrika Vizesi hakkındaki tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – Konya

Adınıza Doğu Afrika vizesi başvurusunda bulunulmadan önce ödeme dekontunuzu mail yolu ile EAGVS Konya şube temsilcilerimiz ile paylaşmanız yeterlidir.
Doğu Afrika Vizesi gerekli belgeleri; pasaportunuzun taratılmış halini, biyometrik fotoğrafınızı ve hotel rezervasyonlarınızı içermektedir. Belgelerinizi ödeme dekontunuz ile beraber konya@eagvs.com e-posta adresi üzerinden uzmanlarımıza ulaştırabilirsiniz.
Doğu Afrika Vize sonuç süresi vize uzmanlarımızın deneyimleri sonucu ön gördükleri süredir ve 5 ile 15 iş günü arasında değişmektedir. Belirtilen süre EAGVS Konya vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdiği öngörülen süredir. Doğu Afrika Vize sonucunu, sonucunuzun açıkladığı gün içerisinde size iletilir.
Doğu Afrika Vize ücreti içerisinde koordinasyon bedeli, konsolosluk ücretleri ve hizmet bedelini içerir. Ruanda Vize Ücreti başlığında belirtildiği gibi Doğu Afrika vize süreci başlamadan önce uzmanlarımız tarafından size iletilir.

Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunmaktadır? - Konya

Euroasia global Visa Services Konya şubemizden kurye ve vize hizmeti vermektedir. Belgelerinizin kontrolü ve takibini sizin adınıza uzmanlarımız yürütür ve sizin adınıza Doğu Afrika vizesi ya da Ruanda Vize başvurusunda bulunup sürecin takibini ve kontrolünü sağlarlar.
EAGVS Konya şubemize başta Konya ve Ereğli olmak üzere, Ahırlı, Sarayönü, Akören, Meram, Akşehir, Kulu, Altınekin, Karatay, Beyşehir, Karapınar, Bozkır, Ilgın, Kadınhanı, Çeltik, Halkapınar, Cihanbeyli, Hüyük, Çumra, Hüyük, Derbent, Ereğli, Emirgazi gibi ilçelerden bize ulaşırken; Karaman, Mersin, Antalya, Isparta, Niğde, Aksaray, Ankara, Eskişehir, Afyonkarahisar gibi çevre illerden de Konya şubemizle iletişime geçebilir, hizmet alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Konya şubemize +90 (332) 225 40 28 numaralı telefonla ulaşabilir, konya@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için faaliyete soktuğumuz www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de sorularınızı sorabilirsiniz.

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';