x
Ruanda

Vize İşlemleri

Ruanda

Telefon/Faks

+90 (266) 225 50 20

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

balikesir@eagvs.com

Ruanda Vize Başvuru, Balıkesir

Değerli ziyaretçimiz,

Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesi vize uzmanlarımız tarafından sizin için hazırlanmış olan Ruanda Vize Balıkesir sayfamıza hoş geldiniz. 
Uzman kadromuz tarafından sizin için hazırlanmış olan yazımızda; Acil Ruanda Vizesi, Ruanda Klasik Vize, Ruanda Elektronik Vize, Ruanda Vizesi, Ruanda Turistik Vize ve Ruanda Ticari Vize için gerekli belgeleri, Ruanda Vizesi Ücreti ve Doğu Afrika Vizesi gibi detaylı bilgilerle beraber, vize uzmanlarımızla çalışırken ne tür adımlar izlemeniz gerektiği ve tüm Ruanda vize çeşitleri için gerekli olan belgeler gibi ön bilgileri de okuyabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubesi vize uzmanlarına ulaşmak için +90 (266) 225 50 20 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da balikesir@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Konsolosluğa gitmeden vize çıkartmak için EAGVS Balıkesir şubesinden kurye ve vize uzmanlığı hizmeti alabilir, www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir? – Balıkesir

Ruanda E-Vize ya da Ruanda Klasik Vize başvurusunda bulunmadan önce bir pasaporta ihtiyacınız olduğunu unutmayınız. Pasaportunuzun geçerlilik süresi başvuru süresinden itibaren en az 6 (Altı) ay olmalıdır. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise, beraber çalıştığınız vize uzmanımız bildirmeniz gerekmektedir. Pasaportunuzun yıpranmış olması Ruanda Vize Başvurusu yapılırken ve Ruanda’ya giriş yaparken önemlidir.

Sahip olduğunuz pasaport türünüzü de beraber çalıştığınız vize uzmanımıza iletmelisiniz. Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu ya da (Siyah) Diplomatik pasaport olabilir. Pasaport türünüz yukarıdaki pasaport türlerinden hangisi olursa olsun Ruanda tarafından vizeye tabii tutulduğunuzu bilmeniz gerekmektedir.

Ruanda Vize başvurusunda bulunmadan önce seyahat planlamanızı çalıştığınız vize uzmanımıza iletmelisiniz. Eğer vize başvurunuz 90 Gün (3 ay)’den daha uzun bir süre ise, adınıza Uzun Süreli Vize (D Tipi Vize) başvurusu yapılması gerekmektedir.

Ruanda Elektronik Vize Başvurusu Yaparken Gereken Belgeler Nelerdir? - Ankara

Elektronik vize internetin yaygınlaşmasıyla beraber çok daha tercih edilen bir vize başvuru çeşidi haline geldi. Ruanda devleti de tüm dünya ülkelerine E-Vize başvuru türünü açmış bulunmakta. Oturduğunuz yerden, konsolosluğa gitme zahmetine katlanmadan ve beklemeden Ruanda E-Vize başvurusunda bulunmanız Elektronik Vizenin size sunduğu en büyük rahatlıklardan birisidir. Yalnız elektronik vize başvurusu yaparken oldukça dikkatli olmalısınız, yapacağınız en küçük bir harf hatası vizenizin çıkmasını engeller ve vize işleminizi uzatabilir. Elektronik vize başvurusu yaparken E-Vize uzmanları ile çalışmanız sizin için en rahat başvuru çeşidi olacaktır. Elektronik vize başvurusunda bulunurken alanında uzman şirketlerle çalışmanızın sizin için en rahatı olacağını belirtmek isteriz. E-vize üzerinde uzmanlaşmış ekibimize ulaşmak için EAGVS Balıkesir şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Uzmanlarımızın adınıza Ruanda Elektronik Vize başvurusunda bulunmaları için pasaportunuzun taratılmış halini, bir adet biyometrik fotoğrafınızı ve eğer varsa hotel ile uçak bileti rezervasyonlarınızı yollamanız yeterlidir.

Elektronik vize başvurusunda bulunurken yukarıda belirtilen belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir. balikesir@eagvs.com mail adresine belirtilen belgeleri yollayabilirsiniz.

Ruanda Vize Başvuru Çeşitleri – Balıkesir

Ruanda vize başvuru çeşitleri 3 (Üç)’e ayrılmaktadır. Aşağıda sıralanan Ruanda Vize Başvuru çeşitlerinden kendi başvuru çeşidinizin üzerine tıklayarak ihtiyacınız olan belgelere ulaşabilirsiniz. Ruanda vize başvuru türünüzü aşağıda bulamadığınızı düşünüyorsanız uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Ruanda Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Balıkesir

Adınıza Ruanda vize başvurusu yapılabilmesi için belirtilen ücreti dekontla ve belgelerle beraber uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Ruanda vize ücreti hakkında bilgileri aşağıdaki başlıkta okuyabilirsiniz.
Dekontun ve belgelerin yollanmasından sonra uzmanlarımız gerekli belge kontrollerinizi sağlar ve herhangi bir eksiklik ya da hatada size geri dönüş yaparlar. Belgelerinizde herhangi bir problem olmaması halinde uzmanlarımız Ankara Ruanda Büyükelçiliğine sizin adınıza vize başvurusunda bulunurlar.

Ruanda Vize Ücreti – Balıkesir

Ruanda vize ücreti; konsolosluk ücreti, hizmet bedeli ve koordinasyon bedelini içermektedir. EAGVS Balıkesir vize uzmanlarımız sizin adınıza Ruanda Vize talebinde bulunmadan önce ücreti toplam olarak size iletirler.

Ruanda Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Balıkesir

Ruanda Vizesi sonuçlanma süresi; 3 (Üç) ve 10 (On) iş günü arasında değişkenlik gösterir.

Verilen vize başvuru süresi ön görülen süredir. Ruanda Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Ruanda milli ve dini tatil günlerine göre vize başvuru sonucunuz değişkenlik gösterir. Yabancı pasaport sahibiyseniz Ruanda Vize Başvuru sonucunuz biraz daha uzayabilir. Vize sonucunuz açıklandığı an EAGVS Balıkesir şube yetkililerimiz aynı gün içerisinde Ruanda Vize sonucunuzu size ileteceklerdir.

Doğu Afrika Vizesi (Uganda, Ruanda, Kenya) - Balıkesir

Doğu Afrika Vizesinin kapsadığı ülkeler başlıkta da belirtildiği gibi; Uganda, Ruanda ve Kenya’dır. Doğu Afrika vizesinin en büyük kolaylığı tek vize ile başlıkta belirtilen ülkelere giriş yapabilmenizi sağlamaktır. Belirtilen üç ülkeye de giriş yapmak istiyorsanız Doğu Afrika Vizesi almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Doğu Afrika Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler – Balıkesir

Adınıza Doğu Afrika vizesi başvurusunda bulunulmadan önce ödeme dekontunuzu mail yolu ile EAGVS Balıkesir şube temsilcilerimiz ile paylaşmanız gerekmektedir.

Doğu Afrika Vizesi gerekli belgeleri; pasaportunuzun taratılmış hali, biyometrik fotoğrafınız ve hotel rezervasyonlarınız ile sınırlıdır. Belgelerinizi tıpkı E-Vize’de olduğu gibi vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile yollamanız gerekmektedir. Belgelerinizi balikesir@eagvs.com e-posta adresi üzerinden uzmanlarımıza ulaştırabilirsiniz.
Doğu Afrika Vize sonuçlanması (5) ile (15) iş günü arasında değişmektedir. Doğu Afrika Vize sonucunu, sonucunuzun açıkladığı gün içerisinde size iletilir.
Doğu Afrika Vize ücreti, Ruanda Vize Ücreti başlığında belirtildiği gibi uzmanlarımız tarafından size iletilecektir. Ayrıca Doğu Afrika vizesi hakkından verilecek tüm kararlar Ruanda Konsolosluğu inisiyatifindedir.

Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar? - Balıkesir

Euroasia global Visa Services Balıkesir şubemizden kurye ve vize hizmeti alabilirsiniz. Belgelerinizin kontrolü ve takibini sizin adınıza uzmanlarımız yürütür ve sizin adınıza Doğu Afrika vizesi ya da Ruanda Vizesi çıkartırlar.
Euroasia Global Visa Services Balıkesir şubemize +90 (266) 225 50 20 numaralı telefonla ulaşabilir, balikesir@eagvs.com mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.

Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi

 

Ruanda ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';