x
Nijer

Vize İşlemleri

Nijer

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 50 35

Eposta

konya@eagvs.com

Nijer Vize Başvuru, Konya

Nijer vize başvurusu için detaylı bilgi sunduğumuz Euroasia GVS Konya şube sayfamıza hoş geldiniz. Konya ve çevre illerden yapacağınız Nijer vize başvurusunda, şubemiz size hızlı bir vize süreci sunmaktadır. Başvurunuzu şubemiz aracılığıyla yapmak için iletişime geçebilirsiniz.

Nijer Vizesi Pasaport Türünüze Göre Verilmektedir. - Konya

Nijer vize isteyen bir ülkedir. Ancak 8 Ocak 2013 tarihinde Nijer ile Türkiye arasında imzalanan vizelerin karşılıklı olarak kaldırılması anlaşmasından itibaren vize uygulamasına Diplomatik (Siyah) Pasaport dahil değildir. Diplomatik pasaport sahipleri Nijer’e yapacakları 90 güne kadar olan seyahatlerde vizeden muaftır.

Umuma Mahsus Pasaport (Bordo Pasaport), Hususi Pasaport (Yeşil Pasaport) ve Hizmet Pasaport (Gri Pasaport) sahipleri Nijer için vize almak zorundadır.

Nijer Vize Başvurusu Nijer Büyükelçiliği’nden Yapılmaktadır. - Konya

Nijer vize başvurusu Ankara’da bulunan Nijer Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Vize başvurusuna şahsen gitmenize gerek kalmadan şubemiz sizin adınıza başvurunuzu yapar. Vizeniz onaylandığında şubemiz pasaportunuzu teslim alır ve adresinize gönderir. Antalya Nijer Fahri Konsolosluğu ve İstanbul Nijer Fahri Konsolosluğu vize verme yetkisine sahip değildir.

Nijer Vize Başvurusunda Edinmeniz Gereken Evraklar - Konya

Nijer vizesinde edinmeniz gereken evraklar seyahat amacınıza göre farklılık göstermektedir. Turistik Vize ,Ticari Vize ve Ziyaret Vizesi olarak üçe ayrılan Nijer vizesi evrakları için ilgili vize bağlantısına tıklayabilirsiniz. Evraklarda hata yapmamak ve vize sürecinizi uzatmamak adına şubemizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Nijer Vize Başvuru Formu vize başvurunuzda doldurmanız gereken evraklardan biridir. 16 sorudan oluşan bu evrakta kişisel bilgileriniz ve seyahat amacınız yer almaktadır. Vize yetkilisi sizi bu evrakla tanır. Dolayısıyla vize sonucunuza doğrudan etki edebilen bir evraktır. Tükenmez kalemle doldurmanız gereken bu evrakta Türkçe veya Fransızca dillerini kullanabilirsiniz.

Nijer Vize Başvuru Ücretiniz Vize Türünüze Göre Değişmektedir. - Konya

Vize evraklarınızda olduğu gibi vize ücretiniz de başvuru türünüze göre değişiklik göstermektedir. Güncel vize ücretini şubemizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Konsolosluk harcı, vize ücreti ve şubemizin servis bedelini kapsayan bu ücreti dilerseniz şubemize bizzat gelerek bırakabilir ya da banka hesabımıza havale yoluyla gönderebilirsiniz.

Nijer Vizenizin Onaylanma Süresi - Konya

Nijer vizenizin onaylanma süresi normal şartlar altında 3 iş günüdür. Eğer evraklarınızda bir eksik yoksa ve hatalı bilgi sunmadıysanız vizenizi 3 gün içerisinde alabilirsiniz. Fakat evraklarınızda bir eksik çıkması ya da hatalı olması durumunda vize reddi alabilirsiniz. Vize reddine neden olan diğer etmenler ise Nijer Büyükelçiliği’nin maddi durumunuzu yeterli görmemesi ya da pasaportunuzun eski olması olabilir. Bu durumda vize itirazı oluşturabilir ve tekrardan başvuru yapabilirsiniz. Vize onaylanma sürecinin uzamasına Nijer Büyükelçiliği’nin yoğun olması ya da resmî tatilde olması da neden olabilir. Seyahat planlarınızdan geri kalmamak adına Nijer vize başvurunuzu 15 gün öncesinden yapmalısınız.

Nijer Seyahatiniz Öncesinde Sağlık Tedbiri Almalısınız. - Konya

Nijer seyahatiniz öncesinde sağlık tedbiri almak hastalık kapmamak adına çok önemlidir ve ülkeye girişiniz sırasında gereklidir. Sarı humma, menenjit ve çocuk felci aşılarını yaptırarak bir aşı kartı edinmelisiniz. Ülkeye girişiniz sırasında sınır görevlilerinin de kontrol edeceği bu aşı kartını seyahatiniz boyunca yanınızdan ayırmamalısınız. Nijer yüksek derecede hastalık riski taşıyan bir ülke olduğu için kısa süreli seyahatleriniz de bile mutlaka doktorunuza danışmalı ve önleyici tedbirler almalısınız. Kısa süreli seyahatlerde önleyici sıtma ilacı kullanılabilir.

Nijer vizesi hakkında daha detaylı bilgiyi şubemizden öğrenebilirsiniz. Euroasia GVS Konya şubesi olarak Nijer vize başvurunuzda hızlı bir vize süreci geçirmenize ve olumlu bir sonuç almanıza yardımcı olabiliriz. Danışmanlık hizmetimizden faydalanmak ve vize başvurunuzu şubemiz aracılığıyla yapmak için lütfen iletişime geçiniz.

Telefon / Faks: +90 (212) 963 50 35

E-Posta: konya@eagvs.com

Nijer ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';