x
Nijer

Vize İşlemleri

Nijer

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 45

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

Antalya@eagvs.com

Nijer Vize Başvurusu, Antalya

Sizlere Nijer yolculuğunuzda yardımcı olmak için hazırladığımız Nijer vize başvuru sayfasına hoş geldiniz. Euroasia GVS Antalya şubesi olarak bu yolculuğunuzda size en hızlı ve kolay vize sürecini sağlamak için buradayız. Nijer vize başvurusu için daha detaylı bilgiyi şubemizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Nijer vize başvurusu hakkında Antalya şubesi ile iletişime geçmek için antalya@eagvs.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz ya da dilerseniz +90 (242) 255 01 20 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Nijer Vizesi Tüm Pasaport Türleri İçin Gerekli Mi? - Antalya

Nijer Cumhuriyeti, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize şartı koymaktadır.

Umuma Mahsus Pasaport (Bordo Pasaport), Hususi Pasaport (Yeşil Pasaport) ve Hizmet Pasaport (Gri Pasaport) sahibi iseniz Nijer yolculuğunuzda vize almanız gerekmektedir. Ancak bu vize Diplomatik (Siyah) Pasaport sahiplerinin 90 güne kadar yapacakları Nijer yolculukları için geçerli değildir. Nijer ile Türkiye arasında 8 Ocak 2013 tarihinde vizelerin karşılıklı olarak kaldırılmasına ilişkin bir anlaşma imzalanmış ve bu anlaşma sonucunda Diplomatik Pasaport vizeden muaf bırakılmıştır.

Dolayısıyla Nijer vizesi Diplomatik (Siyah) Pasaport sahipleri hariç tüm pasaport türlerinde geçerlidir.

Nijer Vizesi Antalya Nijer Fahri Konsolosluğu'ndan Alınıyor Mu? - Antalya

Hayır, Antalya Nijer Fahri Konsolosluğu ve İstanbul Nijer Fahri Konsolosluğu vize verme yetkisine sahip değildir. Nijer vize başvuruları sadece Ankara’da bulunan Nijer Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır.

Şubemiz başvurunuzu sizin yerinize yapmaktadır dolayısıyla Ankara Nijer Büyükelçiliği’ne bizzat gitmenize gerek kalmaz. Vizeniz sonuçlandığında şubemiz pasaportunuzu teslim alır ve adresinize gönderir. Antalya ve çevre illerden yapacağınız Nijer vize başvurusu için lütfen şubemizle iletişime geçiniz.

Nijer Vize Evrakları - Antalya

Tüm vize başvurularında olduğu gibi Nijer vize başvurusunda da evraklar vize türüne göre farklıdır. Edinmeniz ve doldurmanız gereken evrakları Nijer’e yapacağınız yolculuğun amacını belirledikten sonra edinebilirsiniz. Seyahat amacına göre edinmeniz gereken evraklar sitemizde mevcuttur. Turistik Vize ,Ticari Vize ve Ziyaret Vizesi olarak üçe ayrılan Nijer vizesi için şubemize başvurabilirsiniz.

Aynı şekilde doldurmanız gereken Nijer Vize Başvuru Formu sitemizde yer almaktadır. Bu evrak Türkçe ve Fransızca olarak doldurulabilir. Kişisel bilgileriniz ve pasaport bilgileriniz bu evrakta yer almaktadır. Nijer vize yetkilisi sizi bu evrakla tanır dolayısıyla bu evrakta da hata yapmamalısınız.

Yetkilimiz size yolculuk amacınıza göre değişen evrakları ulaştıracaktır. Bu evrakların tamamını doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Euroasia GVS Antalya şubemiz bu konuda size danışmanlık hizmeti sağlayabilir. Evraklarda hata yapmamak ve vizenizde olumsuz bir sonuçla karşılaşmamak adına lütfen şubemize başvurunuz.

Nijer Vize Başvuru Ücreti - Antalya

Nijer vize evraklarında olduğu gibi Nijer vize ücreti de başvuru türünüze göre farklılık göstermektedir. Nijer vize ücretinizi Nijer’de geçirmek istediğiniz süre ve pasaportunuzda bulunan vize giriş sayınız da etkilemektedir. 2022 yılı güncel Nijer vize ücretini, başvuru türünüzü ve geçirmek istediğiniz süreyi yetkilimize danışarak öğrenebilirsiniz. Yetkilimiz size konsolosluk harcı ve Euroasia GVS Antalya şubemizin servis bedeliyle beraber bir vize başvuru ücreti oluşturacaktır. Tüm diğer işlemlerde olduğu gibi, vize başvuru ücretini de şubemize bizzat gelmeden banka hesabımıza havale yoluyla gönderebilirsiniz.

Nijer Vizesi İçin Kaç Gün Gereklidir? - Antalya

Nijer vize evraklarının ve başvuru formunun tam olması halinde Nijer vizesi 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Fakat Nijer Büyükelçiliği’nin çalışma saatleri ve tatil günleri vize sürecini etkileyebilir. Bunların yanı sıra evraklarda görülen bir eksik ya da hata, pasaportun eski ve yıpranmış olması gibi nedenler de vize sürecini etkilemektedir. Bu durumda vize reddi bile alabilirsiniz. Tekrardan başvuru yapabileceğiniz Nijer vizesi için başvurunuzu seyahat planlarınızdan 15 iş günü öncesinden yapmalısınız.

Euroasia GVS Antalya şubesi olarak, Nijer yolculuğunuzu aksatmamak adına ve belirlediğiniz günlerden geri kalmamak adına vize sürecinizi hızlı geçirmenizi sağlayabiliriz.

Nijer İçin Gerekli Sağlık Tedbirleri - Antalya

Nijer’e bir seyahat planınız varsa ya da düşünüyorsanız unutmayınız ki gideceğiniz ülke yüksek derecede hastalık riski taşımaktadır. Dolayısıyla Nijer’e gitmeden önce belirli aşıları yaptırmalı ve seyahatiniz kısa süreli olsa bile doktorunuza danışarak gerekli tedbirleri almalısınız. Nijer’deki sınır görevlileri ülkeye girişinizde aşı kartınızı kontrol eder. Bu aşı kartını sarı humma, menenjit ve çocuk felci aşılarını yaptırarak edinebilirsiniz. Sınır yetkililerinin de kontrol edeceği bu aşı kartını seyahatiniz boyunca yanınızdan ayırmamalısınız.

Nijer Cumhuriyeti vizesi için daha detaylı bilgiyi şubemizden öğrenebilirsiniz.

Nijer ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES