x
Macaristan

Vize İşlemleri

Macaristan

Macaristan Hakkında Sorular & Yorumlar

Macaristan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Macaristan Aile Arkadaş Vizesi
K.S. 17/10/23, 17:15 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben ve eşim Macaristan’da yaşayan halamı ziyaret etmeyi planlamaktayız. Macaristan vizelerini inceledim ancak hangi vize türü ile ilgili başvuru yapacağım konusunda biraz kafam karıştı. Macaristan Aile arkadaş ziyaret vizesi ya da Macaristan Turistik vizesine mi başvuru yapmalıyız. Eşim ve ben devlet memuruyuz. Yeni evlendik eşimin pasaportunu daha yeniletmedik. Bir sorun teşkil eder mi? Yardımcılarınızı rica ederiz.
Macaristan Vizesi Kaç Günde Çıkar
H.G. 17/10/23, 17:12 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Kız arkadaşımla birlikte 3 günlük Budapeşte’ye seyahat etmeyi planlamaktayız. Kız arkadaşım Özel bir bankada çalışmaktadır. Bende Tekirdağ Şarköy Belediyesinde Zabıta Memuru olarak çalışmaktayım. Vize başvurumuzu sizin aracılığınızla başvuru yapmak istiyorum. Macaristan turistik vize kaç günde çıkar? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
Macaristan Turistik Vize Ücreti
F.O. 13/10/23, 17:23 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Macaristan’a eşim ve 2 yaşındaki oğlum ile birlikte seyahat etmeyi planlamaktayız. Eşim ve benim kendimize ait Mimarlık ofislerimiz bulunmaktadır. Macaristan Turistik vize ücreti nedir? 2 yaşında ki oğlum için ödememiz gereken ücret ne kadardır? Hafta içi iş yoğunluğundan dolayı randevumuzu hafta sonu yapma imkânımız var mı? Böyle bir imkân varsa ücreti nedir? Bilgilerinizi rica ediyorum. Teşekkürler.
Macaristan Vize Başvurusu
K.M. 13/10/23, 17:20 Cevabı Görüntüle
Merhaba; Sakarya Üniverisinde Tarih Bölümünde öğrenciyim. Şubat ayında ki ara tatilinde 5 günlük tatil planlamaktayım. Macaristan vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Üniversite öğrencisi olduğumdan dolayı başvuru yaparken emekli olan annem bana sponsor olabilir mi? Hangi evrakları hazırlamamamız gerekiyor bu konuda sizden destek almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Macaristan Ticari Vize
T.Y. 11/10/23, 17:12 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Macaristan Ticari Vize başvurusu yapmak istiyorum. Tekirdağ’da Tarım Makineleri üzerine bir firmanın sahibiyim. Macaristan Budapeşte’de 24 – 27 Ocak 2024 tarihleri arasında Uluslararası Tarım ve Tarım Makineleri Fuarına davet edildim. Gerekli evraklar nelerdir? Davetiyenin ıslak imzalı olması gerekiyor mu, mail çıktısı olur mu? Bu konuda sizden danışmanlık almak istiyorum. Yardımlarınızı rica ederim.
Macaristan Turistik Vize Başvurusu
E.S. 11/10/23, 17:07 Cevabı Görüntüle
Merhaba; Yılbaşı tatilinde kız kardeşimle birlikte Budapeşte ve Kapoşvar’a bir haftalık seyahat planı yapmayı düşünüyoruz. Bunun için Macaristan turistik vize başvurusunda bulunmak istiyoruz. Özel bir hastanede uzman hekim olarak çalışmaktayım. 2 yıl önce Macaristan’a turistik olarak vize almıştım. Kız kardeşim Üniversite öğrencisi ve daha önce hiç yurtdışına seyahat etmedi. Kız kardeşime emekli olan babam sponsor olacaktır. Daha önce ki Macaristan Turistik vize başvurusunda parmak izi vermiştim. Tekrardan parmak izi vermem gerekiyor mu? Macaristan turistik vize başvurusunda kız kardeşimin dikkat etmesini gerektiren hususlar nelerdir? Vizelerimiz kaç günde sonuçlanır? Bu süreçte sizlerden destek almak istiyoruz. Bilgi verirseniz sevinirim, teşekkürler.
Macaristan Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar
K.L. 05/10/23, 17:41 Cevabı Görüntüle
Merhaba; oğlumla sömestr tatilinde Budapeşte’ye gitmeyi planlıyorum. Fakat internette okuduğum çok fazla bilgi kirliliği var. Eşimle boşandık oğlumun vekaleti bende olmasına rağmen yurtdışına çıkabilmesi için oğlumun muvafakatname isteniyor babadan da diye bir bilgi okudum. Bu doğru mudur? Benim kendime ait avukatlık bürom var. Macaristan Turistik vizesi için gerekli evraklar nelerdir tarafıma paylaşırsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Macaristan Vize Başvuru Formu
O.F. 05/10/23, 17:30 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Başvurumu AS VISA dan kendimiz gerçekleştirmek istedik. Kendim araştırmalarımı yaptım ama yine de emin olamadım. Fakat ilk yurtdışı seyahatimiz olacağı için hata yapmayı da istemedim. Sizlerden danışmanlık almak istiyoruz. Kendim emekliyim. Ben eşim ve engeli bulunan oğlum için süreçler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorum. Oğlum 12 yaşında ve otizmli başvuru sürecinde kendisinin katılması gerekir mi? Parmak izi konusunda istisnai olarak yardımcı olma durumu oluşabilir mi? Oğlum 12 yaşında olduğu için evrakları ne şekilde toparlamam gerekli? Eşim ev hanımı. Bu detaylar içinde bilgilendirme rica ederim. Macaristan vize başvuru formu doldurmam gerekiyormuş bu konu hakkında hata yapmak istemedim. Bu süreçte sizlerden yardım alarak ilerlemek istiyorum. Danışmanlık konusunda desteklerinizi rica ediyoruz.
Macaristan Turistik Vize Başvuruları, İzmir
D. Çavuşoğlu 20/12/18, 10:59 Cevabı Görüntüle
Merhabalar,

Yakın zamanda Budapeşte / Macaristan 'a turistik bir gezi planlıyorum. Macaristan vizesi için gereken evraklar konusunda yardımcı olabilir misiniz,
İzmir de özel bir şirkette çalışıyorum.

Teşekkürler,
İyi çalışmalar.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';