x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Yurtdışından İngiltere Vizesi

Z. Turan 29/11/18, 20:55
Ben İtalya'da okuyorum ve buradan direk İngiltere'ye arkadaşımı ziyaret etmeye gitmek istiyorum. İtalyan kalma iznim var. Gittiğimde de bir otelde değil kendisinin evinde kalacağım. İngiltere Turistik Vizesine başvururken bu şartları göz önünde bulundurarak: 1) Otel rezervasyonu değil ev olduğu için kaldığım yer ile ilgili hangi belgeyi vermeliyim? 2) Türkiye değil İtalya'dan gidecek ve İtalya'ya dönecek olmam bir şeyi değiştirir mi?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Türkiye Cumhuriyeti pasaportu ile İtalya'dan İngiltere'ye yapacağınız vize başvurunuzda, seyahatinizi İtalya'dan gerçekleştirecek ve yine oraya dönecek olmanız bir sorun yaratmamaktadır. İtalya'da okuduğunuza dair belge ve İtalya oturum izni fotokopilerinizi evraklarınız arasına eklemeniz, durumunuzu, yazacağınız ingilizce şahsi dilekçe ile açıkça ifade etmeniz yeterlidir.
Konaklama konusuna gelince, sizi davet eden arkadaşınızın yazacağı ingilizce davetiyede kendisinde konaklayacağınızı belirtmesi ve ev adresini eklemesi yeterli olacaktır.
Oldukça detaylı bir başvuru gerektiren İngiltere vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver