x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

ABD Vize Reddi ve İngiltere Vizesi

M. Fırat 23/11/18, 21:55
Selamlar, Haziran ayında Usa'dan revoked almış bir pasaportum var,Uk vizesi almak istiyorum fakat iptal edilmiş Usa vizem problem olur mu? Olursa ki,olacağını düşünüyorum,yeni bir pasaport çıkarmam durumunda Uk Konsolosluğu sisteminden benim iptal edilen Usa vize mi görebilir mi? Eğer böyle bir durum da varsa,benim tekrar Usa vizemi yenilemem ve daha sonra Uk vizesine başvurmam gerekir diye düşünüyorum. Doğru bir yönlendirmeye ihtiyacım var, Teşekkürler
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Birleşik Krallık, her başvuruyu kendi çerçevesi içerisinde değerlendirmektedir. Daha önce İngiltere'den yada farklı bir ülkeden ret almış olmanız ya da vizenizin iptal edilmiş olması başvurunuzu direkt olarak etkileyen bir durum değildir. Konsoloslukların kişiyle ilgili hangi bilgilere ulaşabildiği ve ülkeler arasındaki istihbarat bağlantıları hakkında bir fikir beyan edemeyiz fakat A.B.D. vizenizin iptal edilme sebebi göç etmiş olmanız, herhangi bir saldırıya karışmanız ya da toplum/ülke için tehlike yaratmanız ise hem İngiltere hem de AB bölgesi için yapacaağınız yeni başvurularda sorun yaşayabilirsiniz.. Ortada bu türden ciddi bir sebep yoksa, gerekli şartları yerine getirerek İngiltere vizesine başvurabilirsiniz.
Oldukça detaylı bir başvuru gerektiren İngiltere vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';