x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

İngiltere'de Dil Eğitimi İçin IELTS

D. Bor 06/12/18, 03:05
Merhaba Tier 4 vizesi ile londra da Dil egitimi almak istiyorum. Nisan ayi gibi IELTS e girecegim fakat Academic mi, yoksa General Training e mi girmem gerek onu tam olarak biliyorum. Almam gereken min skor 4.5 mus. Simdiden yardimlariniz icin tesekkurler...
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın ziyaretçimiz,
Euroasia'ya hoşgeldiniz.
Tier 4 vizesi ile İngiltere ya da Birleşik Krallık toprakları içerisindeki diğer ülkelerden birinde dil eğitimi almak istiyorsanız, IELTS başvurunuzu General Training kapsamında yapabilirsiniz.
Tier 4 başvurunuzda IELTS UKVI sertifikanızın orijinali ve fotokopisi yanınızda bulunmalı ve sertifikanız 2 yıldan eski olmamalıdır.
Oldukça detaylı bir başvuru gerektiren İngiltere Tier 4 vizesi için web sayfamızı inceleyebilir, detaylı bilgi almak, yol haritası çizmek ve süreç boyunca danışmanlığımızdan yararlanmak istediğiniz taktirde de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla,
Yusuf Üzümcü
Euroasia İstanbul
ask@eagvs.com / 0212 963 03 43 

D. SEZER 11/12/18, 23:40
İnternetten günlerdir araştırma yapıyorum, bilgiler edindim fakat hala tam olarak hangi işlem ile başlamalıyım hangi sıra ile yapmalıyım kafamda oturtamadım. Bu konuda yardımcı olur musunuz ?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi 18/02/19, 13:25
Merhaba D. SEZER, İngiltere'de dil eğitimi almak için ilk etapta eğitim almak istediğiniz kuruma gerekli ön ödemeleri yaparak kabul mektubunuzu almalı ve diğer evraklarınızı hazırlamalısınız. Özlük evraklarınızla birlikte eğer sponsor kullanacaksanız anne ya da babanızın iş evrakları ile bankasını da sunmanız gereklidir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. Saygılarımla, Yusuf Üzümcü.
Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';