x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Londra Vize Ücreti 2020

H.U. 19/03/20, 17:18
İyi günler ben Londra vize ücreti 2020 zamları hakkına bilgi almak istiyorum. Bursa’da yaşıyorum, Londra’daki akrabalarımı ziyaret etmek istiyorum fiyatlara zam geldiğini duydum. Benim durumum şöyle, daha önce 1 defa vize reddi aldım 2017 yılında. O dönem çalışmıyordum, İngiltere’ye turist ve ziyaret vizesine başvurdum hem akrabalarımı görmek hem de ülkeyi gezmek için ama eğer kalabilirsem kalmayı da düşünüyordum, başvurum maalesef reddedildi. Ret mektubumda bankamdaki para giriş çıkışlarını yazmışlar bir de Türkiye’ye geri dönmeyebilirsiniz demişler. Açıkçası biraz acemilik ettik hem boş pasaportla başvurdum, hem işsizdim. Şimdi yaklaşık 1,5 yıldır çalışıyorum, 4 ülkeye de seyahat ettim: Ukrayna, İtalya, Gürcistan ve Yunanistan. Bunların yararı olur inşallah diye düşünüyorum ama bu sefer Londra vize işlemleri için bir uzmanla çalışmak istiyorum, internet sayfanızdaki yazılar güzel bir yol yordam gösterirseniz sizinle çalışmak isterim saygılar.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, ilk etapta 2017 yılında yaptığınız başvuruya gelen ret mektubunuzu tarafımızla paylaşmanız gereklidir. Mektubunuzu mail üzerinden bize iletebilirsiniz. İnceledikten sonra tüm detayları öğrenmiş olarak yeni başvuruyu planlayabiliriz. Bahsetmiş olduğunuz, çalışmıyor olmanız ve daha önce yurtdışına çıkmamış olmanız gibi sebepler, İngiltere vize başvurularında kişinin ülkesine geri dönmeyebileceği üzerine şüphe uyandırabilir. Ayrıca böyle bir durumda bankanızdaki paranın kaynağı da şüpheli bulunacaktır. Şimdiki durumunuzda 1 yıldan uzun süredir çalışıyor olmanız ve yurtdışı seyahatleri gerçekleştirmeniz başvurunuza artı puan kazandıracak. Özellikle Schengen bölgesi seyahatleriniz etkili olur. Her başvuru kişinin o andaki durumu üzerinden değerlendirildiğinden ötürü banka dökümünüz de uygunsa vize almamanız için bir sebep yok diyebiliriz.

Ücretlere gelince, Londra vizesi 2020 yılında ücretlere herhangi bir zam yapılmamış, yalnızca Türk Lirası’nın Amerikan Doları karşısındaki değer kaybından ötürü fiyatlar TL bazında artmıştır. 6 aylık standart başvuruda 130 USD vize ücreti ile 90 USD hizmet bedeli olacak, ek bir hizmetten yararlanmak istemediğiniz sürece başka bir ödemeniz de olmayacaktır. Londra vize ücreti 2020 hakkında detaylı bilgi almak ve işlemlerinizi başlatmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Saygılarımla.

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES