x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

Londra Vize Başvurusu

O.G. 20/03/20, 10:38
İyi günler ben Londra vize başvurusu yapmak istiyorum. Orada yaşayan bir arkadaşım var internetten konuşmaya başladık şimdi görüşmek istiyoruz hem ben de İngiltere’yi merak ediyorum. İstanbul’da üniversite öğrencisiyim çalışmıyorum nasıl başvuru yapabilirim bilmiyorum. Aslında annem ve babamın haberi olmadan gidip gelmek istiyorum ama sponsor olmadan vize almam mümkün değilse yapacak bir şey yok. Londra vize işlemleri başvuru şartları ve ücretleri ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorum teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, öncelikle durumunuzla ilgili biraz daha detaylı bilgi almamız gerekmektedir. Daha önce yurtdışına çıktınız mı? Anneniz ve babanız ne işle meşguller? Arkadaşınızın Birleşik Krallık’taki konumu nedir, bunların hepsi başvurunun nasıl yapılacağını belirleyecek. Öğrenci olduğunuz için bir sponsor kullanmanız uygun olur. Öğrencilikle aynı anda çalışıyor olmanız beklenmiyor fakat size bir yakın aile üyesinin masrafları karşılama garantisi vermesi beklenen bir durumdur. Bu olmadığı sürece bankanızda para da gösterseniz, parayı size gönderen kişiye dair evraklar olmadan, bu paranın sizin şahsi kullanımınız için olamayabileceği yönünde görüş belirtebilirler. Bununla birlikte üniversitedeki durumunuz da başvuru için önemlidir. Kaçıncı sınıftasınız, devam zorunluluğunuz var mı, okuduğunuz okul ve bölümün Türkiye sıralamasındaki yeri nedir, okuldan izin alarak mı seyahat edeceksiniz gibi tüm bu sorular da başvuruyu etkileyecektir. Tüm bu sebeplerle anneniz ve babanızın haberi olmadan vize başvurusu yapmanızı önermiyoruz. Size tam desteklerini sunmalılar, evraklar buna göre hazırlanmalı. İngiltere’deki arkadaşınızdan da sizi beklediğine dair bir takım evraklar gerekecektir. Aksi halde kişiyle görüşüp görüşmeyeceğiniz, sizi ağırlayıp ağırlamayacağı gibi konular muallakta kalacağından ötürü olumsuz sonuç alabilirsiniz.

Londra vizesi 2020 (İngiltere vizesi) ücretlerine geldiğimizde, 6 aylık standart başvurularda 130 USD vize harcınız ve 90 USD hizmet bedeli ödemeniz bulunacaktır. Bu ücretlerin yalnızca Euroasia uzmanlarıyla çalıştığınızda oluşacak standart ücretler olduğunu belirtiriz, bu sayede başvuru merkezi tarafında oluşan evrak tarama vb. ek ücretlerini ödemenize gerek kalmayacak, ayrıca başvurunuzu en iyi şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız. Londra vize başvurusu işlemleriniz için bir danışmanla çalışmanızı öneririz, detaylı bilgi almak ve işlemlerinizi başlatmak için bize ulaşın.

Saygılarımla.

Yusuf Üzümcü.

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES