x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

İngiltere Vizesi Randevu

E. Çelik 23/11/19, 14:16
Merhaba, ben İngiltere Konsolosluğu'ndan vize randevusu almak istiyorum. Ama konsolosluğa ulaşabileceğim bir numara bulamadım, ne yapmam gerek? Sitenizdeki yorumları okuduğumda biraz fikir sahibi oldum. Başvurularda siz de yardımcı oluyormuşsunuz. Biraz daha açmanız mümkün müdür? Başvuruyu nereden yapıyoruz, görüşme olacak mı, daha önce Almanya vizesi aldım bunun bir faydası var mıdır? Yani tekrar başvuruya gelmek zorunda mıyım? Bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim. Biz aile olarak kalabalık bir başvuru yapmayı planlıyoruz, herkes için farklı evraklar istenecek sanırım. Duyduğum kadarıyla da çok ret veriliyormuş, bu süreci nasıl yöneteceksiniz? En azından benim için bilgilendirme yaparsanız planlamamızı bu yönde yapacağız. Şimdiden teşekkürler.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhabalar, İngiltere vizesi başvurularınızda bizler sadece randevu hizmeti vermemekteyiz. İngiltere vize randevu işlemini tüm sürece dahil ederek almaktayız. İngiltere vizesi randevu ise İngiltere Konsolosluğu'nın yetkilendirdiği başvuru merkezinin online sitesinden alınmaktadır. Evraklarınız bize ulaştık sonra detaylı kontrolümüzden geçer ve eksikleriniz var ise bunlar size bildirilir. Konsolosluğun online sistem üzerinden yönlendirdiği ayrıntılı sorulardan evraklarınız içerisinde seçemezsek bunları sizinle olan sürekli iletişimimiz ile tamamlarız. Online başvurularında tüm evraklarınızın hali hazırda elimizde olması yararınıza olacaktır çünkü oldukça detaylı,uzun ve karmaşık bir formatları vardır, hata yapılmamalıdır. İngiltere vizesi randevu alabilmeniz için önce online başvurunuzun tamamlanmış olması gerekmektedir.

İngitere online vize başvurunuz tamamlandıktan sonra konsolosluk harcı ödemeniz yapılmaktadır. Daha önce alınmış Schengen vizenizin olması İngiltere başvurunuzun için başvuru merkezine gelmeme seçeneğini oluşturmaz. Her başvuru için parmak izi ve fotoğraf çekimi gelmek zorundasınız. İngiltere vizesi online başvurularınız için bizler tüm sürece hakim olup İngiltere seyahat vizenizi almanızda yardımcı olabiliriz. İletişim bölümümüzden mail, whatsapp veya hat üzerinden istediğiniz şekilde destek almaya devam edebilirsiniz. İngiltere vize işlemlerinizde yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız.   

Euroasia GVS İstanbul,

Okan Eser

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';