x
İngiltere

Vize İşlemleri

İngiltere

İngiltere Ticari Vize

Y.N. 20/03/20, 17:31
Merhaba biz Türkiye’de bir şirkette çalışıyoruz ve İngiltere ticari vize almak istiyoruz. Bir şirket müdürü ve 2 çalışan olarak seyahat edeceğiz, İngiltere firmasından nasıl bir davetiye almak gerekiyor? Şirket müdürü ve bizim hazırlamamız gereken evraklar arasında fark olacak mı? Biz giyim üzerine çalışan, Türkiye’de birçok mağazası bulunan ve şimdi de yurtdışına açılan bir şirketiz. Ben mimar olarak çalışıyorum, benimle birlikte seyahat edecek olan diğer arkadaş da insan kaynakları yöneticisi. Sonrasında personel gönderme süreçlerimiz de olabilir, sanırım o işler için başka bir başvuru yapılacak. Şimdilik İngiltere ticari vizesi almak istiyoruz.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, İngiltere ticari vize örnek davetiye formatı seyahatin amacını, tarihlerini, kişilerin Birleşik Krallık’a şahsen gelmesini gerektirecek sebepleri, şirketler arasındaki faaliyetin detaylarını içermelidir. Bununla birlikte davetiye üzerinde daveti gönderen şirketin adres, sabit telefon numarası ve mail adresi gibi tüm iletişim bilgileri bulunmalıdır. İstanbul İngiltere konsolosluğu, ticari amaçla seyahat etmek için başvuru yapan kişilerin, İngiltere şirketi tarafından gerçekten beklenip beklenmediğini görmek için arama yapabilmektedir. Herhangi bir yetkiliye ulaşılamadığı takdirde ya da telefon yanlışsa veya telefonu açan kişi ziyaret hakkında bilgisizse, vize başvurularının reddedilmesi çok mümkündür.

İngiltere ticari vizesi için gerekli evraklar konusunda, şirket sahibi / ortağı kişilerle bordrolu çalışanlar arasında birkaç evrak farkı olacaktır. Çalışanlar, firma sahibinden farklı olarak SGK İşe Giriş Bildirgesi ve son 3 aya ait kaşeli imzalı maaş bordrolarını sunmalılar. Masraflar şirket tarafından karşılanacağı için şirketin son 3 aya ait banka hesap dökümleri sunulmalı ve başvuru sahiplerinin seyahatlerini karşılamaya yetecek finansal duruma sahip olduğu görülmeli. Şirketinizden alacağınız yazıda yine davetiyede olduğu gibi seyahatin amacı, tarihleri ve ayrıca şirketteki pozisyonunuz ile masrafların şirket tarafından karşılanacağı bilgisi yer almalı.

İngiltere ticari vize işlemleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvurunuzu başlatmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Uzmanlarımız, deneyimleriyle her türlü detaya dikkat ederek en uygun şekilde başvuru yapmanızı sağlayacak, olumsuz sonuçlara yol açabilecek konularla ilgili önlemler alacaktır.

Saygılarımla,

Yusuf Üzümcü.

Cevap Ver
Spam mesajı olmadığını anlamamız için lütfen doğrulama yapınız.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES