x
Hırvatistan

Vize İşlemleri

Hırvatistan

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 37

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Hırvatistan Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli ziyaretçimiz, EAGVS Tekirdağ temsilciliğimize hoş geldiniz.

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubemiz Hırvatistan da dahil tüm dünya ülkelerinin vize süreçlerinde danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

EAGVS Tekirdağ şubemiz aracılığı ile başta Merkez, Çorlu, Ergene, Saray, Marmaraereğlisi, Kapaklı,  Süleymanpaşa, Çerkezköy, Hayrabolu, Şarköy, Muratlı ilçelerimiz olmak üzere Tekirdağ’dan, Edirne ve Kırklareli gibi çevre illerden Hırvatistan vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Hususi(Yeşil), Hizmet(Gri), Diplomatik(Siyah) pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü geçmeyen konaklamaları için vizeye gerek duymazken, Umuma Mahsus(Bordo) Pasaport sahipleri Hırvatistan seyahatleri öncesinde vizeye ihtiyaç duymaktadırlar.

 

Hırvatistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar, Tekirdağ

EAGVS Tekirdağ şubemiz aşağıda yazılı olan vize türleri için danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Detaylı bilgi için şubemizi arayabilir, bağlantılara tıklayarak ihtiyaç duyulan belgeleri inceleyebilirsiniz.

Hangi başlığın seyahat gerekçenizi kapsadığından emin olamıyor ya d doğru vize türünün yukarıda bulunmadığını düşünüyorsanız EAGVS Tekirdağ şubemiz ile iletişime geçiniz.
İkametin bulunduğu şehre göre belge ihtiyacı farklılık gösterebilmektedir. Uzmanlarımız gerekçenize ve konaklama sürenize göre gerekli olan belgelerin listesini size ileteceklerdir.

Hırvatistan Vize Başvuru Aşamaları, Tekirdağ

1. Seyahat Amacınıza Uygun Belge Hazırlanması: Uzmanlarımız ile yapacağınız görüşmenin ardından, 2023 yılı güncel belge gereksinimleri tarafınıza iletecek ve temin edilebilecek yerler konusunda bilgilendirileceksiniz. Belgelerinizi hazırladıktan sonra tarafımıza kargo ile ulaştırarak gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Uzman kadromuz belgelerinizi inceleyecek, eksik ya da hatalı belge mevcut ise derhal size bilgi vereceklerdir.

2. Hırvatistan Vize Başvuru Formunun Doldurulması: Size ve seyahatinize dair detayların iletildiği belge olan Hırvatistan vize başvuru formu, son derece büyük önem taşır. Bu belge üzerinde yapılacak herhangi bir hata ya da eksik belge girişi vize talebinizin olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. 

Şube yetkililerimiz bu aşamada sizi yormadan gerekli bilgi girişlerini yapmakta. Dilerseniz ofisimizde bize eşlik ederek, dilerseniz de gerekli bilgileri telefon ve mail üzerinden ileterek formun tarafımızdan doldurulmasını sağlayabilirsiniz.

3. Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Başvurunuz kabul edilebilmesi ve değerlendirmeye alınabilmesi için vize başvuru ücretinin ödenmesi gereklidir. Vize başvuru ücreti konsolosluk harcı, aracı kurum ücreti ve hizmet bedelinden oluşur. Bu bedeller seyahatinizin amacına ve konaklama sürenize göre değişmektedir. 2023 yılı güncel vize başvuru ücretlerini öğrenmek için EAGVS Tekirdağ şubemiz ile görüşebilirsiniz.

Olumsuz sonuçlanan vize taleplerinin ardından ücret iadesi gerçekleştirilmemektedir. Bu nedenle herhangi bir gerekçe ile başvurunuzun reddedilmesinin ardından yeniden başvuru yapmak istemeniz halinde, vize ücretini tekrar ödemeniz gereklidir.

4. Başvuru için Randevu Alınması: Vize başvurularını kabul edecek vize işlem merkezleri randevu esasına göre hizmet vermektedir. Parmak izi vermeniz gerektiğinden yetkililerimiz sizinle görüşerek gerekli planlamayı yapacaklar.

Uzmanlarımız sizinle iletişim kurarak, mümkün olan en uygun zamana sizin adınıza randevuyu almaktadırlar.

5. Parma İzinizin Alınması: Biyometrik veri olarak adlandırılan parmak izi verme süresi başvurunuzun değerlendirilmesi için gerekli ön koşullardan birisidir. Sizin için planlanan tarih ve saatte ilgili vize merkezinde bulunarak parmak izi vermeniz başvurunuza dair son adımı oluşturur.

Euroasia Global Visa Services geniş bir hizmet ağına sahiptir ve hizmet kapsamı parmak izi aşamasında size refakat edilmesini içerir. Sorun yaşamadan bu adımı tamamlamak için ekibimizden bir arkadaşımız size eşlik etmektedir.

6. Pasaportunuzun Teslim Alınması: Dosyanızın teslim edilmesinin ardından yetkililerimiz vizenize dair takibi günlük olarak gerçekleştirirler. Vizenizin sonuçlanmasının ardından ekibimiz sizinle iletişim kuracak ve sonucu bildireceklerdir.

Olumlu sonuçlanan vize başvurunuzun ardından yetkililerimizden pasaportunuzun adresinize kargo ile gönderilmesini isteyebilir, dilerseniz şahsen teslim alabilirsiniz.

Hırvatistan Vize Başvuru Kaç Günde Çıkar, Tekirdağ

Hırvatistan vize başvuruları ortalama 15-21 iş günü arasında karara bağlanmaktadır. Resmi tatil günleri ve dönemsel yoğunluklar bu süreyi uzatabilir.  Herhangi bir gecikme yaşanmaması için seyahat başlangıç tarihinizden 45 gün öncesinde tarafımıza ulaşmanızı önermekteyiz.

Euroasia Global Visa Services kurumsal yapısı ile profesyonel çözümler sunan bir danışmanlık firmasıdır. Yaygın şube ve temsilcilik ağı ile baştan sonra tüm süreçleri kapsayan rehberlik hizmeti sunar. Bu hizmetlerden yararlanmak ve Hırvatistan vize süreçlerini sorunsuzca tamamlamak için EAGVS Tekirdağ şubemiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Hırvatistan Vize Başvurusu Tekirdağ 

Hırvatistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';