x
Hırvatistan

Vize İşlemleri

Hırvatistan

Telefon/Faks

+90 (252) 275 01 04

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bodrum@eagvs.com

Hırvatistan Vize Başvurusu, Bodrum

Değerli ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services tarafından sizler için hazırladığımız Hırvatistan vize başvurularına dair gerekli, detaylı ve güncel bilgileri paylaştığımız sayfamıza hoş geldiniz. 

Devam eden sayfalarımızda başta Muğla Bodrum, Dalaman, Datça, Marmaris, Fethiye, Köyceğiz, Kavaklıdere, Menteşe, Milas, Ula, Yatağan, Ortaca ve Seydikemer ilçelerimiz başta olmak üzere Aydın, Denizli ve Burdur gibi çevre illerimizden gerçekleştirilecek olan Hırvatistan vize başvurularına ait tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hırvatistan Vizesi Kimlere Gerekir? Bodrum

Hırvatistan vize başvurusunda bulunacak olan Gri (Hizmet), Siyah (Diplomatik) ve Yeşil (Hususi) pasaport sahipleri 180 gün içinde 90 günü aşmamak şartı ile vize almalarına gerek olmadan Hırvatistan seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Ancak Bordo (Umuma Mahsus) pasaport sahipleri Hırvatistan seyahatleri öncesinde mutlaka geçerli bir vize almaları gerekmektedir.

Hırvatistan hükümeti, Türkiye vatandaşları için bazı vize muafiyetleri sunmuştur. Bu muafiyetler ise:

 • Geçerliliği devam eden 2 ya da 2’den fazla giriş hakkı olan Schengen vizenizin bulunması halinde,
 • Geçerliliği devam eden 2 ya da 2’den fazla giriş hakkı olan Romanya, Kıbrıs Rum Yönetimi ve Bulgaristan vizenizin bulunması halinde Hırvatistan ziyaretinizi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Hırvatistan Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? Bodrum

Euroasia GVS Bodrum şubesi aracılığıyla sizler için aşağıda belirttiğimiz kategoriler için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sizin için gerekli olan belge listelerine ilgili kategori bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Seyahatinize uygun kategori bulamıyorsanız ya da seyahatinizin hangi kategoriyle eşleştiğini bilmiyorsanız, aklınıza takılan tüm sorular için +90 (252) 275 01 04 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da bodrum@eagvs.com adresimize e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hırvatistan Vize Başvuru Formu Bodrum

Hırvatistan vize başvuru formu, vize başvurunuz için en önemli belgedir. Dosyalarınız hazırlık aşamasındayken internet üzerinden online olarak doldurulur, çıktısı alınarak dosyalarınızın arasına konulur. Başvuru formu doldurulurken yapılan hatalı, eksik ya da gerçeğe uymayan bilgi girişleriniz başvurunuzun uzamasına hatta reddedilmesine sebep olabilir. Uzmanlarımız sizden alacağı bilgiler sayesinde formunuzu doldurarak hazır hale getirir.

Hırvatistan vize başvuru formu için buraya tıklayabilirsiniz.

Hırvatistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Bodrum

Hırvatistan vize başvuruları yaklaşık olarak 15-21 iş günü içerisinde sonuca bağlanır. Ancak vizeniz seyahatinizden 15 gün önce teslim edilir. Bu süre ortalama zaman belirtmekle birlikte, dönemsel yoğunluklar, konsolosluk tarafından istenen ek belge talebi ve resmi tatiller gibi nedenlerle bu süre uzayabilmektedir. Seyahatinizde herhangi bir sorun ya da gecikme yaşamamanız için, seyahatinizden en az 45 gün önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.
+90 (252) 275 01 04 numaralı telefonumuzdan ya da bodrum@eagvs.com adresimizden yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Hırvatistan Vizesi Nasıl Alınır? Bodrum

Tüm ülkelerin uyguladığı gibi Hırvatistan hükümetinin de vize işlemleri için uygulamış olduğu bazı prosedürler ve aşamalar söz konusudur. Kurumumuz aracılığı ile sizlere bu aşamaları adım adım listeledik:

 • Seyahat Amacınızın Belirlenmesi: Yetkililerimiz sizlerle görüşerek sorular sorarak hangi amaç için seyahatte bulunacağınızı belirler.
 • Gerekçenize Uygun Belgelerin Hazırlanması: Meslek ayrıntılarınız, seyahat süreniz ve gerekçenize göre konsolosluk yetkilileri tarafından sizden istenen belgeler listesi tarafınıza sunulur. Bu süreçte hangi belgeyi nasıl ve nereden bulacağınız konusunda bilgilendirilirsiniz. 
 • Belgelerinizin Kontrol Edilmesi ve İncelenmesi: Kurumumuza ulaştırdığınız belgelerin hepsi uzmanlarımız tarafından kontrol edilir ve incelenir. Herhangi bir belgenin eksik, hatalı ve gerçeğe aykırı olması durumunda aranarak bilgi sahibi edilirsiniz.
 • Hırvatistan Vize Başvuru Formunun Doldurulması: Konsolosluk yetkililerinin ilk incelediği belge özelliği taşıması ve başvurunuzun özeti niteliğine sahip olması nedeniyle, Hırvatistan vize başvuru formunu doldurmak ayrı bir deneyim ve bilgi birikimi gerektirir. Uzmanlarımız bu konuda son derece tecrübe sahibi olup gereken tüm girişlerinizi yaparak formunuzu hazır hale getirir.
 • Hırvatistan Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Başvurunuzun işleme alınabilmesi için gereken ön şart başvuru ücretinizin ödenmesidir. Başvuru ücreti ise; tüm harç ücretleri, işlem ücretlerimiz, danışmanlık hizmet bedelimiz ve tüm diğer giderlerden oluşmaktadır. Başvuru ücretinizi ofisimize uğrayarak ödeyebilir ya da banka hesabımıza transfer edebilirsiniz.
 • Randevunuzun Alınması: Hırvatistan vize başvuruları randevu sistemine göre planlanır ve dosya kabulü yapılır. Yetkililerimiz sizinle görüşerek sizin için en uygun zamana randevunuzu alır ve planlamanızı yapar. 
 • Dosyanızın ve Biyometrik Verilerinizin Sunulması: Hırvatistan vize başvurularının işleme alınması için parmak izinizin verilmiş olma şartı söz konusudur. Parmak izinizin verilmesi sürecinde bir yetkilimiz sizi karşılar ve yetkilimizin rehberliği sayesinde bu aşamayı hızlı bir şekilde tamamlamış olursunuz. Dosyanızın verilmesi, randevunuzun işleme alınması gibi geriye kalan tüm prosedürler yetkilimiz tarafından yürütülür.
 • Konsolosluk Değerlendirmesi ve Başvurunuzun Takip Edilmesi: Bu zaman ortalama olarak 15-21 iş günü sürmektedir. Konsolosluk yetkililerinin başvurunuzu değerlendirmeye almasının ardından yetkililerimiz dosya durumunuzu günlük olarak takip eder ve sorgular. Başvurunuzla ilgili gelişen tüm haberlerden anında haberdar edilirsiniz.
 • Pasaportunuzun Teslim Edilmesi: Vize başvurunuzun sonuçlanmasının ardından yetkililerimiz konsolosluğa giderek pasaportunuzu teslim alır ve arayarak size haber verir. Pasaportunuzu dilerseniz ofisimize ziyarette bulunarak alabilir ya da kargo ile gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Hırvatistan Vize Ayrımına Göre Nerelerden Başvuru Yapılabilir? Bodrum

Hırvatistan vize başvurusu yapacak olan İstanbul, Edirne, Muğla, Aydın, Tekirdağ, İzmir, Bursa, Denizli, Düzce, Bilecik, Kırklareli, Burdur, Yalova, Sakarya, Kütahya, Antalya, Kocaeli, Uşak, Manisa ve Çanakkale illerimizde yaşayan ziyaretçilerimiz İstanbul, Bursa, İzmir ve Antalya şubelerimizle irtibata geçebilirler. Diğer illerde yaşayan ziyaretçilerimiz ise Antalya veya Gaziantep şubelerimizle irtibata geçebilirler.

Hırvatistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';