x
Hırvatistan

Vize İşlemleri

Hırvatistan

Telefon/Faks

+90 (266) 225 50 02

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 8.00-18.00
Hafta Sonu: 10.00-14.00

Eposta

balıkesir@eagvs.com

Hırvatistan Vize Başvuru, Balıkesir

Değerli ziyaretçimiz, Euroasia Global Balıkesir şubesi aracılığı ile sizler için hazırladığımız Hırvatistan vize başvurularına ait gerekli, güncel ve detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Hırvatistan Schengen vizesi hakkında Balıkesir şubesi ile irtibata geçmek için balikesir@eagvs.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz ya da dilerseniz +90 (266) 225 50 02 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

İlerleyen sayfalarımızda başta Balıkesir Merkez, Edremit, Ayvalık, Bigadiç, Ayvalık, Bandırma, Dursunbey, Savaştepe, Manyas, Sındırgı, Marmara, Altıeylül, Balya, Erdek, İvrindi, Gömeç, Kepsut, Gönen, Havran, Karesi ve Burhaniye ilçelerimiz başta olmak üzere Çanakkale, Manisa, Kütahya ve Uşak gibi çevre illerimizden gerçekleştireceğiniz Hırvatistan vize başvurularına ait gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Hırvatistan Vizesi Kimlere Gerekir? Balıkesir

Siyah (Diplomatik), Gri (Hizmet) ve Yeşil (Hususi) pasaport sahipleri 180 gün içinde 90 günü aşmamak şartıyla Hırvatistan seyahatlerini gerçekleştirebilirler.

Bunun dışında Hırvatistan hükümeti Türkiye için bazı vize muafiyetleri uygulamıştır. Bunlar ise şöyledir. 

 • Geçerliliğini koruyan 2 ya da çok girişli Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi ve Romanya vizeniz bulunuyorsa,
 • Geçerliliğini koruyan 2 ya da çok girişli Schengen vizeniz bulunuyorsa, giriş sayınız ve seyahat gün sayınız yeterliyse Hırvatistan ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak Bordo (Umuma Mahsus) pasaport sahiplerinin, Hırvatistan seyahatleri öncesinde mutlaka geçerli bir vize almaları gerekmektedir. 

Hırvatistan Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir? Balıkesir

Euroasia GVS Balıkesir şubesi tarafından sizler için aşağıda listelediğimiz kategoriler için Hırvatistan vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Seyahatinize uygun olan kategori bağlantısına tıklayarak, gerekli belge listelerine sahip olabilirsiniz. Seyahat gerekçenize uygun kategori bulunmuyor ya da seyahat amacınızın hangi kategoride olacağını bilmiyorsanız, aklınıza takılan tüm sorular için +90 (266) 225 50 02 numaralı telefonumuzu arayabilir veya balikesir@eagvs.com adresimize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Hırvatistan Vize Başvuru Formu, Balıkesir

Hırvatistan Schengen vize başvuru aşamasındaki en önemli olan belge Hırvatistan vize başvuru formudur. Başvuru formu internet üzerinden online olarak doldurulur, örneği alınarak dosyalarınızın arasına konulur. Başvuru formu doldurulurken yapılacak eksik, hatalı ya da gerçek olmayan bilgi girişleriniz, başvurunuzun uzamasına hatta reddedilmesine sebep olabilmektedir.

Hırvatistan vize başvuru formu için buraya tıklayınız.

Hırvatistan Vizesi Kaç Günde Çıkar? Balıkesir

Hırvatistan vize başvurularının tamamlanma aşaması yaklaşık olarak 15-21 iş günüdür. Ancak pasaportunuz seyahatinizden 15 gün önce verilmektedir. Bu süre ortalama olmakla beraber ek belge talebi, dönemsel yoğunluklar ve resmi tatiller gibi sebeplerle uzayabilir. Bu nedenle seyahat başlangıç tarihinizden en az 45 gün önce bizimle irtibata geçmenizi önermekteyiz. +90 (266) 225 50 02 numaralı telefonumuzu arayabilir veya dilerseniz balikesir@eagvs.com adresimizden bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Hırvatistan Vizesi Kaç Günde Alınır? Balıkesir

Her ülkenin olduğu gibi, Hırvatistan hükümetinin de vize işlemleri için uygulamış olduğu bazı prosedürler ve aşamalar vardır. Kurumumuz aracılığı ile sizlere bu aşamaları adım adım listeledik.

 • Seyahat Amacınızın Belirlenmesi: Yetkililerimiz sizlerle görüşme sağlayarak sorular sorar ve hangi amaç için seyahatte bulunacağınızı belirler.
 • Gerekçenize Uygun Belgelerin Hazırlanması: Meslek bilgileriniz, konaklama süreniz ve gerekçenize göre Hırvatistan konsolosluk yetkilileri tarafından sizden istenen belgeler tarafınıza sunulur. Hangi belgeyi nasıl ve nereden bulacağınız konusunda yönlendirilirsiniz.
 • Belgelerinizin Kontrol Edilmesi ve İncelenmesi: Yetkililerimize ulaştıracağınız tüm belgeler uzmanlarımız tarafından kontrol edilir ve incelenir. Bir belgenin eksik, hatalı ya da gerçekle uyuşmaması durumunda aranarak bilgi sahibi edilirsiniz. 
 • Hırvatistan Vize Başvuru Formunuzun Doldurulması: Hırvatistan vize başvuru formunun doldurulması ayrı bir bilgi birikimi ve deneyim gerektirmektedir. Bunun nedeni ise; Hırvatistan konsolosluk yetkilileri tarafından incelenen ilk belge olması ve başvurunuzun özeti niteliğine sahip olmasıdır. Uzmanlarımız bu konuda son derece tecrübe sahibi olmakla beraber, size gerekli desteği sağlayarak formunuzu hazır hale getirir. Size geriye kalan tek şey imzalamak olur. Hırvatistan vize başvuru formu için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Başvurunuzun işleme alınabilmesinin temel şartı başvuru ücretinizin ödenmesidir. Başvuru ücreti tüm harç bedeli, danısmanlık bedelimiz, işlem bedelimiz ve diğer giderleri kapsamaktadır. Başvuru ücretinizi isterseniz ofisimize uğrayarak ödeyebilir ya da banka hesabımıza transfer edebilirsiniz. 
 • Randevunuzun Alınması: Hırvatistan vize işlemleri,randevu sistemine göre planlanır ve dosya kabulü yapılır. Müşteri temsilcilerimiz sizinle görüşme sağlayarak mümkün olan en uygun zamana ve ikamet yerinize göre randevunuzu alıp planlamanızı yapar.
 • Dosyanızın ve Biyometrik Verilerin Sunulması: Hırvatistan vize başvurunuzun işleme alınabilmesi için parmak izinizin verilmesi şartı vardır. Parmak izi verme sürecinde size bir yetkilimiz eşlik eder ve yetkilimizin rehberliği sayesinde bu aşamayı hızlı, sorunsuz bir şekilde tamamlamış olursunuz.
 • Konsolosluk Değerlendirmesi ve Başvurunuzun Takip Edilmesi: Bu süre yaklaşık olarak 15-21 iş günü sürmektedir. Konsoloslukta değerlendirmenizin başlamasıyla birlikte, yetkililerimiz dosya durumunuzu her gün takip eder ve sorgular. Dosyanızla ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar edilirsiniz.
 • Pasaportunuzun Teslim Edilmesi: Vize işlemlerinizin sona ermesinin ardından yetkililerimiz pasaportunuzu teslim ve sizi bilgilendirir. Pasaportunuzun kargo ile gönderilmesini isteyebilir ya da ofisimize uğrayarak alabilirsiniz.

Hırvatistan Vize Ayrımına Göre Nerelerden Başvuru Yapılmalıdır? Balıkesir

Sakarya, Bursa, Tekirdağ, Burdur, Çanakkale, İstanbul, Edirne, Kırklareli, Manisa, Yalova, İzmir, Antalya, Aydın, Kocaeli, Balıkesir, Uşak, Denizli, Muğla, Düzce ve Bilecik illerimizde yaşayanlar Bursa, İstanbul, İzmir ve Antalya şubelerimizle görüşme yapabilir. Diğer illerde yaşayanlar Ankara ve Gaziantep şubemizden müracaat yapabilir.

Hırvatistan ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';