x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Telefon/Faks

+90 (462) 215 60 15

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

trabzon@eagvs.com

Gabon Vize Başvuru, Trabzon

Değerli Misafirimiz,
Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi vize uzmanlarımız tarafından siz ziyaretçilerimiz için güncel deneyimler ile hazırlanmış olan Gabon Vize Başvurusu Trabzon yazımıza hoş geldiniz.
Yazımız, Trabzon şube temsilcileri ve vize uzmanlarımızın en son deneyimleri ışığında ve 2023 güncel evrak listesi yardımıyla hazırlanmıştır. Vize uzmanlarımızın misafirlerimizin için hazırladıkları başlıklar; Gabon Vizesi, Gabon Vize Ücreti, Gabon E-Vize, Gabon Vizesi Ne Zaman Sonuçlanır ve Gabon Vizesi İçin Gerekli Evraklar şeklinde sıralanmaktadır. Ana başlıkların yanında vize uzmanlarımıza nasıl ulaşabileceğinizden, evrakları vize uzmanlarımıza hangi yolla ulaştırmanız gerektiğine kadar tüm derin bilgilere ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi temsilcileri ve vize uzmanlarımıza +90 (462) 215 60 15 numaralı telefondan ulaşabilir ya da trabzon@eagvs.com adresine mail bırakabilirsiniz. Ziyaretçilerimizin vize uzmanlarımız ile hızlı iletişim kurmak ve soru cevap yapmaları adına www.eagvs.com adresinde faaliyete koyduğumuz CANLI DESTEK bölümünden de vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu – Trabzon

Gabon vize başvurusundan önce sarıhumma aşısı olmanız gerekmektedir. Aşı kartı fotokopinizi de diğer ihtiyacınız olan belgelerle beraber vize uzmanlarımıza göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun Gabon vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerektiğini unutmayınız. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için pasaportunuzun ilk sayfasını inceleyebilir ve kalan geçerlilik süresini beraber çalıştığınız vize uzmanımıza iletebilirsiniz.
Pasaportunuzun türü Gabon’a vize başvurusunda bulunurken önemli değildir, her tür pasaport sahibi Gabon’a giriş yapabilmek için vizeye tabii tutulur. Ayrıca pasaportunuzun türünü ve Gabon seyahat ile konaklama planınızı da beraber çalıştığınız vize uzmanımıza iletmeniz sorunsuz bir vize süreci geçirmeniz açısından önemlidir.

Gabon E-Vize Başvurusu ve Evrak Listesi – Trabzon

Gabon E-Vize başvurusu, son dönemin en çok tercih edilen vize başvuru çeşitlerinden biridir. Konsolosluğa gitme zahmeti olmaması, sadece dijital ortam üzerinden vize başvurusu yapabilmeniz ve vize başvurusu için ihtiyacınız olan tek şeyin internet sağlayıcısı olması gibi sağladığı avantajlar, E-Vize başvuru türünün en çok tercih edilen vize başvuru türlerinden biri olması için yeterli olmakta. Yalnız e-vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ve e-vize üzerine deneyimli vize uzmanlarıyla çalışmanızı öneririz keza yapacağınız en küçük bir harf hatasında dahi başvurduğunuz e-vize iptal olabilir ya da işlemleriniz gecikebilir. EAGVS Trabzon vize uzmanlarımız ile trabzon@eagvs.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Gabon E-Vize başvurusunda bulunurken ihtiyacınız olan belgeler; pasaportun taratılmış hali, varsa Gabon uçak/hotel rezervasyonları, aşı kartı fotokopisi, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğraf şeklinde sıralanmaktadır. Belgeleri vize uzmanlarımız e-posta yolu üzerinden ulaştırmanız gerekmektedir.

Gabon Klasik, Turistik ve Ticari Vize İçin Gerekli Olan Belgeler – Trabzon

Gabon’a başvuruda bulunurken Gabon Klasik vize, Gabon Ticari vize ve Gabon Turistik vize başvuru seçeneklerinden birisini de tercih edebilirsiniz. Başlıkta belirtilen vize başvuru türleri için ihtiyacınız olan belgeler aynıdır. Pasaportunuz, banka hesap dökümünüz, varsa Gabon uçak/hotel rezervasyonunuz, kimlik kartı fotokopiniz ve 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız Trabzon vize uzmanlarımızın adınıza Gabon vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir. Ayrıca e-vizeden farklı olarak göndermeniz gereken belgeleri uzmanlarımıza kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir.

Gabon Vize Başvuru Süreci Nasıl İşler? – Trabzon

Gabon vize sürecinizin başlaması için ilk olarak Gabon vize ücretini yatırmalı ve banka ödeme makbuzunu vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Banka ödeme makbuzunu vize uzmanlarımıza ulaştırdıktan sonra vize uzmanlarımız belgelerinizin kontrollerini sağlarlar ve belgelerinizde varsa oluşan hataları giderir ve adınıza Gabon vize başvurusunda bulunurlar. Vizeniz sonuçlandığı gün beraber çalıştığınız vize uzmanımız tarafından sonuç size iletilir ve vizenizi başvurduğunuz tarihler içerisinde kullanabilirsiniz.

Gabon Vize Ücreti – Trabzon

Gabon vize ücretinin içinde barındırdığı ödemeler; koordinasyon bedeli, hizmet bedeli ve konsolosluk ödemesi olarak üçe ayrılır. Gabon vize süreciniz başlamadan önce şube uzmanlarımız tarafından tutar size toplu olarak iletilir. Vize ücretini yatırmanız ve makbuzu vize uzmanlarımıza ulaştırmanızla beraber vize süreciniz başlar. Vize süreciniz sonuçlandığı gün vize sonucunuzu EAGVS Trabzon şube yetkililerimiz size iletecektir.

Gabon Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? – Trabzon

Gabon vizesinin sonuçlanma süresi 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) iş günü arasında değişmekte olup, verilen sürenin Trabzon vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdikleri ön görülen süre olduğunu unutmayınız. Gabon resmi tatilleri ve Gabon Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ön görülen süre üzerinde değişikliklere neden olabilir. Ayrıca yabancı pasaport sahibi olmanız halinde vize sonuçlanma süreniz daha uzun sürebilir.

Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sağlar? – Trabzon

Euroasia Global Visa Services Trabzon şubesi yetkilileri ve vize uzmanlarımızdan konsolosluğa gitmeden vize sahibi olmak için kurye ve vize başvuru hizmeti talep edebilirsiniz.
EAGVS Trabzon şubemize başta Trabzon ve Of olmak üzere Dernekpazarı, Araklı, Köprübaşı, Yomra, Hayrat, Arsin, Şalpazarı, Vakfıkebir, Düzköy, Sürmene, Tonya, Maçka, Çaykara, Beşikdüzü ve Çarşıbaşı gibi ilçelerden ulaşabilirken aynı zamanda Rize, Bayburt, Gümüşhane ve Giresun gibi çevre illerden de hizmet talep etmek için Trabzon şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
EAGVS Trabzon şubemize +90 (462) 215 60 15 numaralı telefonu tuşlayarak ulaşabilir ya da trabzon@eagvs.com adresine mail atarak da vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca siz misafirlerimizin vize uzmanlarımızla direkt iletişim sağlaması ve soru cevap yapması adına faaliyete koyduğumuz www.eagvs.com adresinde CANLI DESTEK bölümünden de yardım alabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Trabzon Şubesi

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';