x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Telefon/Faks

+90 (224) 322 01 32

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

bursa@eagvs.com

Gabon Vize Merkezi, İstanbul

Değerli Misafirimiz
Euroasia Global Visa Services Bursa şubesi vize yetkilileri tarafından siz misafirlerimiz için hazırlanan Gabon Vize Başvurusu Bursa yazımıza hoş geldiniz.
Yazımızdan edinecek olduğunuz bilgiler vize uzmanlarımızın 2023 güncel bilgilerine ve deneyimlerine dayanmaktadır. Yazımızdan alacağınız temel bilgiler Gabon Vize Başvurusu, Gabon Elektronik Vize, Gabon Vize Ücreti, Gabon Klasik Vize, Gabon Turistik Vize ve Gabon Ticari Vize olarak 6 adet ana başlık altında toplanmaktadır. Temel ana başlıklar hakkında edineceğiniz bilgilerin yanında vize uzmanlarımızın çalışma şekilleri, vize başvurusu için ihtiyacınız olan belgeleri hangi yolla yollamanız gerektiği ve EAGVS Bursa şubemize nasıl ulaşacağınız gibi yan bilgileri de öğrenebilirsiniz.
Euroasia Global Vize Services Bursa şubesi vize yetkililerimize +90 (224) 332 01 32 numaralı telefonu tuşlayarak ulaşabilir ya da bursa@eagvs.com mail adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca uzmanlarımızla hızlı şekilde iletişime geçmek adına www.eagvs.com adresinde CANLI DESTEK bölümünü de tercih edebilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu – Bursa

Gabon Vize Başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken ana hususlardan birisi sarıhumma aşısı olmanızdır. Aşınızı olduktan sonra aşı kartı fotokopinizi de belgelerle beraber yollamanız gerekmektedir. Gabon vize başvurusunda bulunurken pasaportunuzun hazır olması ve vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için pasaportunuzun ilk sayfasına bakabilir, pasaportunuzun geçerlilik süresini vize başvuru süreciniz başlamadan önce vize uzmanımıza bildirebilirsiniz.
Pasaport türünüz Gabon devleti tarafından önem arz etmemektedir. Pasaport türünüz ne olursa olsun Gabon’a giriş yapmak için vize almanız gerekmektedir. Pasaport türünüzü vize uzmanımıza iletirken konaklama sürenizi de iletmeyi unutmayınız. Konaklama sürenize göre başvuru sürecinde belge değişiklikleri yaşanabilir.

Gabon E-Vize Başvurusu ve İhtiyacınız Olan Belgeler – Bursa

Gabon’a sadece internet üzerinden E-Vize başvurusunda da bulunabileceğinizi unutmamalısınız. Elektronik vize başvuru yapmanızın en avantajlı yanı ise konsolosluğa gitmeden, saatler içerisinde vize başvurusu yapabilmenizdir. Yalnız ekstra dikkat isteyen vize başvuru seçeneği en küçük bir hatanızda vizenizin çıkmasını engelleyebilir. Alanında uzman vize şirketleriyle çalışmanız Gabon E-Vize başvurunuzda en rahat yol olacaktır. Olası bir problemde deneyimli vize uzmanlarımızın müdahalesi ile herhangi bir sorun yaşamaktan kurtulur vizenizi rahatlıkla edinebilirsiniz. Vize uzmanlarımızla iletişime geçmek için bursa@eagvs.com adresine mail atabilirsiniz.
Gabon E-Vize başvurusu yaparken pasaportunuzun ön sayfasının taratılmış hali, aşı kartı fotokopiniz, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Gabon uçak bileti rezervasyonunuz ihtiyacınız olan belgelerdir. Gabon E-Vize başvurusu yapmadan önce ihtiyacınız olan belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ile yollamanız gerekmektedir. 

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler – Bursa

Başlıkta belirtilen üç Gabon vize başvuru türü için de gereken belgeler aynıdır. Pasaportunuz, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz, banka hesap dökümünüz, kimlik fotokopiniz ve varsa Gabon uçak bileti rezervasyonunuz başlıkta belirtilen vize başvuru çeşitleri için ihtiyacınız olan belgelerdir. Belgeleriniz e-vizeden farklı olarak konsolosluğa teslim edileceği için vize uzmanlarımıza kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir. 

Gabon Vize Başvuru Süreci Aşamaları – Bursa

Vize başvuru türünüze göre değişkenlik gösteren belgeleriniz EAGVS Bursa şubemize ulaştıktan sonra vize uzmanlarımız tarafından kontrolleri sağlanır. Belgelerinizde dikkatten kaçan eksiklikler saptandığı an şube yetkililerimiz size geri dönüş yaparak eksik olan belgelerinizi tamamlamanızı isterler. Belgeler tamamlandığı andan itibaren sizin adınıza Gabon Vize Başvurusunda bulunabilirler.

Gabon Vize Ücreti – Bursa

Koordinasyon ücreti, konsolosluk ödemeleri ve hizmet bedeli toplamı Gabon vize ücretini oluşturmaktadır. Gabon vize sürecinizin başlaması için vize ücretini önceden yatırmanız ve banka makbuzunu vize uzmanlarımızla paylaşmanız gerekmektedir. Gabon vize ücretin EAGVS Bursa vize uzmanlarımız vize başvuru süreciniz başlamadan önce size bildireceklerdir.

Gabon Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Bursa

Gabon vizesi 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) iş günü içerisinde sonuçlanır. Verilen süre kesin olmamakla beraber vize uzmanlarımızın deneyimleri sonucu ön gördükleri süredir. Vize sürenize etki eden bazı detaylar; Gabon Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Gabon resmi tatil günleri olabilir. Ön görülen süre Türkiye Cumhuriyeti pasaport sahibi olanlar içindir, yabancı pasaport sahibiyseniz vizenizin çıkma süresi biraz daha uzayabilir.

Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sağlar?

Euroasia Global Visa Services Bursa şubesi deneyimli vize uzmanlarından kurye ya da vize başvuru hizmeti alabilir, adınıza çıkacak olan vize sürecinin bir uzman tarafından yönetilmesini talep edebilirsiniz.
EAGVS Bursa şubemize en baş Bursa ve Nilüfer olmak üzere; Yenişehir, Osmangazi, Orhangazi, Büyükorhan, Orhaneli, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gemlik, Mustafakemalpaşa, Harmancık, Keles, İnegöl gibi ilçelerden ulaşabilirken Kocaeli, Yalova Kütahya, Bilecik, Balıkesir ve Sakarya gibi çevre illerden de Bursa şubemiz ile iletişime geçebilir, hizmet talep edebilirsiniz.
EAGVS Bursa şube temsilcilerimize ulaşmak için +90 (224) 332 01 32 numaralı telefon arayabilir ya da bursa@eagvs.com adresine mail atarak şube temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Bursa Şubesi olarak İyi Yolculuklar Dileriz.

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.