x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (312) 963 05 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Gabon Vize Başvuru, Ankara

Değerli Ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Ankara şubesi vize uzmanları tarafından siz okuyucularımız için hazırlanan Gabon Vize Başvuru yazımıza hoş geldiniz. Yazımızın tamamı 2023 güncel bilgiler ve deneyimler ışığında hazırlanmıştır.

Vize uzmanlarımızın hazırladığı yazımızda ana başlıklar; Gabon Vizesi, Gabon E-Vize, Gabon Klasik Vize, Gabon Ticari Vize ve Gabon Turistik Vize olmak üzere 5’e ayrılmaktadır. Ana başlıkların yanı sıra uzmanlarımız ile çalışırken vize sürecinizin nasıl işlediğine, Gabon vize ücretinin içinde barındırdığı ödemelere ve belgeleri hangi yolla yollayacağınıza dair yan bilgileri de alabilirsiniz.
Euroasia GVS Ankara şubesi vize uzmanlarımıza ulaşmak için +90 (312) 963 05 07 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da ankara@eagvs.com adresine mail atarak vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Hızlı iletişim kurmak ve sorularınıza direkt yanıt almak adına www.eagvs.com adresimizde yürürlüğe koyduğumuz CANLI DESTEK bölümünden de hizmet alabilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu - Ankara

Gabon vize başvurusunda bulunmadan önce pasaporta ihtiyacınız vardır. Eğer bir pasaporta sahip değilseniz CANLI DESTEK bölümünden pasaport hakkında sorularınızı sorabilir, güvenilir kaynaklardan yönlendirme alabilirsiniz. Eğer bir pasaporta sahipseniz, Gabon vize başvurusundan itibaren pasaportunuzun 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için pasaportunuzun ilk sayfasında fotoğrafınızın bulunduğu sayfadan öğrenebilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süreyse lütfen beraber çalıştığınız vize uzmanımıza bildiriniz.
Pasaport türleri (Gri) Hizmet Pasaportu, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Yeşil) Hususi Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport ve (Kırmızı) Geçici Pasaport olarak 5’e ayrılmaktadır. Pasaportunuzun türü önem arz etmeksizin Gabon devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz. Pasaportunuzun yıpranmamış olması da Gabon Vizesi aldıktan sonra Gabon’a giriş yaparken önem kazanmaktadır. Pasaport türünüzle beraber Gabon’a yapacağınız seyahat planınızı da beraber çalıştığımız vize uzmanımıza bildirmelisiniz. Gabon’da konaklayacağınız süre vize sürecinde belge değişikliklerine yol açabilmektedir.
Ayrıca Gabon devleti tarafından şart koşulan hususlardan birisi ise Gabon’a giriş yapmadan önce sarıhumma aşınızı olmanızdır. Uluslararası sağlık örgütü tarafından koşulan aşı şartı bulaşıcı hastalıkları önlemek, gideceğiniz ülkede hastalık kapmamanız adına önemlidir. Vize başvurusunda bulunurken aşı kartınızın fotokopisini de yollamanız gerekmektedir.

Gabon E-Vize İçin Gerekli Olan Belgeler – Ankara

Gabon e-vize başvuru seçeneği yapacağınız en kolay ve zahmetsiz vize başvuru türlerinden birisidir. Elektronik vize başvuru seçeneğinde belge kalabalığı, konsolosluğa gitme zahmeti olmaması gibi avantajlar E-Vize seçeneğinin en çok tercih edilen vize başvuru seçeneklerinden biri olmasına yol açmaktadır. Elektronik vize başvuru seçeneği pratik ve avantajlı olduğu kadar dikkat isteyen de bir başvuru türüdür. E-Vize başvurusu sırasında yapacağınız en küçük bir harf yanlışı vizenizin çıkmasını engelleyebilir. E-vize başvuru seçeneğini kullanırken vize uzmanları ve alanında deneyimli vize şirketleri ile çalışmanızı öneririz. EAGVS Ankara vize uzmanlarımıza ulaşabileceğiniz bilgileri yazımızın giriş bölümünde bulabilirsiniz.
Gabon E-Vize başvuru sırasında ihtiyacınız olan belgeler ise şu şekildedir; pasaportunuzun taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz ve eğer varsa Gabon uçak bileti rezervasyonunuz. Belirtilen belgeler vize uzmanlarımızın sizin adınıza vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir. Belgeleri ankara@eagvs.com adresine e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Gabon Klasik, Turistik ve Ticari Vize İçin Gerekli Olan Belgeler – Ankara

Gabon klasik vize belgeleri, Gabon Turistik ve Ticari vize belgeleri ile aynıdır. Belgeleri e-vizeden farklı olarak kargo yolu ile vize uzmanlarımıza göndermeniz gerekmektedir.
Başlıkta belirtilen vize türleri için ihtiyacınız olan belgeler şu şekildedir; pasaportunuz, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz, kimlik fotokopiniz, banka hesap dökümünüz ve eğer varsa uçak bileti ile hotel rezervasyonlarınız. Belirtilen belgeleri uzmanlarımıza kargo yolu ile yollamanızla beraber uzmanlarımız adınıza Gabon vize başvurusunda bulunabilirler.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Ankara

Vize uzmanlarımızın Gabon vize başvurusunda bulunurken yürüttükleri sürecin en başında yolladığınız belgelerin kontrolleri vardır. E-posta ya da kargo yolu ile gönderdiğiniz belgelerin kontrolleri sırasında vize uzmanlarımız herhangi bir belge eksikliği ya da belge hatasına rastlarlar ise adına vize başvurusu yapılacak olan kişiye belgelerin düzeltilmesi için geri bildirimde bulunurlar. Vize başvuru sürecinizin başlaması için Gabon Vize Ücret ödeme makbuzunu da belgelerle beraber vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Belgelerde herhangi bir sorun yaşanmaması halinde vize başvuru süreciniz başlar.

Gabon Vize Ücreti – Ankara

Gabon vize ücreti başvuru süreci başlamadan önce EAGVS Ankara şube temsilcilerimiz tarafından size iletilmektedir. Gabon vize ücreti içerisinde üç ödeme barındırmaktadır; koordinasyon ücreti, konsolosluk ücreti ve hizmet bedeli. Belgelerinize beraber vize uzmanlarımıza ulaştırdığınız Gabon Vize Ücreti banka ödeme makbuzu ile beraber Gabon vize süreciniz başlar.

Gabon Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Ankara

Gabon vizesinin çıkış süresi 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) gün arasında değişiklik göstermektedir. Verilen süre EAGVS Ankara vize uzmanlarımızın deneyimleri sonucu güncel olarak ön gördükleri süredir. Gabon Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Gabon resmi tatilleri süre üzerinde gecikmelere neden olabilir. Ayrıca yabancı pasaport sahibiyseniz vize süreciniz normal süreden biraz daha uzun sürecektir. Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde EAGVS Ankara şube yetkililerimiz tarafından vize sonucunuz size ulaştırılır.

Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi Bana Nasıl Bir Hizmet Sunar?

Euroasia Global Visa Services Ankara vize uzmanlarımız tarafından alacağınız hizmetler kurye hizmeti ve vize başvuru hizmeti olarak ikiye ayrılır. Vize hizmeti aldığınız takdirde süreci konsolosluğa gitmeden takip edebilir ve deneyimli vize uzmanlarımızdan bilgilendirme alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Ankara şubemize ulaşmak için +90 (312) 963 05 07 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da ankara@eagvs.com adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Ankara ofisimize başta Ankara ve Çankaya olmak üzere Ayaş, Yenimahalle, Beypazarı, Şereflikoçhisar, Çubuk, Çamlıdere, Kazan, Nallıhan, Mamak, Haymana, Keçiören gibi ilçelerden ulaşabilirken, Kırıkkale, Çankırı, Karabük, Bolu, Eskişehir, Konya gibi çevre illerden de ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';