x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Telefon/Faks

+90 (322) 245 01 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

adana@eagvs.com

Gabon Vize Başvuru, Adana

Değerli Misafirimiz,
Euroasia Global Visa Services Adana şubesi vize uzmanlarımız tarafından 2022 güncel bilgiler ışığında siz ziyaretçilerimiz için hazırlanan Gabon Vize Başvurusu Adana yazımıza hoş geldiniz.
EAGVS Adana şubesi vize uzmanlarımızın hazırladığı yazıda vize uzmanlarımızın güncel deneyimleri ve 2023 güncel belgeleri kullanılmıştır. Yazımızdan edineceğiniz bilgiler; Gabon E-Vize, Gabon Klasik Vize, Gabon Vize Ücreti, Gabon Vizesi Kaç Günde Çıkar, Gabon Turistik ve Ticari Vize başlıkları altında toplanmıştır. Ana başlıkların yanında vize uzmanlarımızla çalışırken dikkat etmeniz gerekenler, Gabon e-vize seçeneğinin avantajları ve belgeleri uzmanlarımıza nasıl göndermeniz gerektiğine kadar derin bilgilere de ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Adana şubesine ulaşmak için +90 (322) 245 01 07 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da adana@eagvs.com adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca misafirlerimizin vize uzmanlarımız ile soru-cevap yapmaları adına www.eagvs.com adresinde faaliyete koyduğumuz CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu – Adana

Gabon vize başvuru süreciniz başlamadan önce sarıhumma aşısı olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Vize başvuru süreciniz başlamadan önce aşı kartı fotokopinizi de diğer belgelerle beraber vize uzmanlarımıza iletmeyi unutmayınız. Ayrıca pasaportunuzun Gabon vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini pasaportunuzun ilk sayfasından öğrenebilir, geçerlilik süresini vize uzmanlarımız ile paylaşabilirsiniz. Pasaportunuzun deforme olmamış olması vize sahibi olduktan sonra Gabon’a giriş yaparken önemlidir.
Pasaport türünüz (Gri) Hizmet Pasaportu, (Siyah) Diplomatik Pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport ya da (Yeşil) Hususi Pasaport olabilir, Gabon vize başvurusunda bulunurken pasaport türünüz fark etmeksizin Gabon devleti tarafından vize şartına tabii tutulursunuz. Ancak pasaport türünüzü ve Gabon’da yapacağınız konaklama süresinizi vize uzmanlarımız ile paylaşmanız vize sürecinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Gabon E-Vize Başvurusu Ve İhtiyacınız Olan Belgeler – Adana

Gabon’a vize başvurusunda bulunurken evinizden çıkmadan, konsolosluğa gitmeden ve belge karışıklığına girmeden vize sahibi olmak için Gabon E-Vize seçeneğini kullanabilirsiniz. E-Vize başvuru seçeneği sağladığı avantajların yanında ekstra dikkat isteyen bir vize başvuru seçeneğidir. E-vize başvurusu sırasında yapacağınız en ufak bir harf yanlışı vizenizin çıkmasını engelleyebilir. E-Vize başvurusunda bulunmadan önce alanında uzman vize uzmanları ile çalışmanızı öneririz, EAGVS Adana vize uzmanlarımıza ulaşmak için adana@eagvs.com adresine mail bırakabilirsiniz.
Gabon E-Vize başvurusunda bulunurken ihtiyacınız olan belgeler ise; pasaportunuzun ilk sayfasının taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz ve eğer varsa Gabon hotel/uçak rezervasyonlarınız ile sınırlıdır. İhtiyacınız olan belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ulaştırmanız vize uzmanlarımızın adınıza Gabon vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler – Adana

Gabon vize başvurusunda bulunurken e-vizenin yanı sıra klasik vize, ticari vize ve turistik vize seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Başlıkta belirtilen Gabon vize başvuru seçenekleri için ihtiyacınız olan belgeler aynıdır. Belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile değil, kargo yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.
Başlıkta belirtilen vize başvuru seçenekleri için pasaportunuz, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz, kimlik fotokopiniz, banka hesap dökümünüz ve varsa Gabon uçak/hotel rezervasyonlarınız EAGVS Adana vize uzmanlarımızın sizin adınıza Gabon vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Gabon Vize Başvuru Süreci Nasıl Yapılır? – Adana

Gabon vize sürecinizin başlaması için ilk olarak Gabon vize ücretini yatırmanız gerekmektedir. Vize ücretini gerekli bankaya yatırdıktan sonra vize uzmanlarımız gönderdiğiniz belgelerin kontrollerini sağlarlar. Belgelerinizde herhangi bir aksaklık olmaması halinde adınıza Gabon vize başvurusunda bulunurlar ve vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde vizenize sahip olabilir, başvurduğunuz tarihler arasında vizenizi kullanabilirsiniz.

Gabon Vize Ücreti – Adana

Gabon vize ücreti içerisinde hizmet bedeli, koordinasyon ödemesi ve konsolosluk ödemesini barındırır. Ücreti, Adana şube yetkililerimiz tarafından size toplu şekilde iletilir ve ücreti yatırıp banka dekontunuzu vize uzmanlarımız ile paylaşmanız ile beraber Gabon vize süreciniz başlayabilir.

Gabon Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Adana

Gabon vizesinin sonuçlanma süresi 4 (Dört) ile 8 (Sekiz) iş günü arasında değişkenlik gösterir. Gabon resmi tatilleri ve Gabon Göçmenlik Ofisi yoğunluğu vize çıkış süreciniz üzerinde değişikliğe neden olabilir. Ayrıca verilen süre vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdikleri ön görülen süredir. Yabancı pasaport sahibi olmanız halinde vize çıkış süreniz daha da uzayabilir.

Euroasia Global Visa Services Adana Şubesinden Nasıl Bir Hizmet Alabilirim? – Adana

Euroasia Global Visa Services Adana şubesi vize uzmanlarımızdan kurye ya da vize sürecinizi denetlemeleri için vize başvuru hizmeti alabilirsiniz. Başta Adana ve Çukurova olmak üzere; Saimbeyli, Seyhan, Aladağ, Yüreğir, Feke, Sarıçam, Tufanbeyli, Ceyhan, Yumurtalık, Kozan, Pozantı, İmamoğlu, Karaisalı ve Karataş ilçelerinden de bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Niğde, Osmaniye, Mersin, Gaziantep, İskenderun, Kilis, Kahramanmaraş, Kayseri gibi çevre illerden de Adana şubemizden hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz.
EAGVS Adana şubesi vize uzmanlarına ulaşmak için +90 (322) 245 01 07 numaralı telefonu arayabilir ya da adana@eagvs.com adresine mail bırakabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Adana Şubesi

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';