x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 01 64

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

edirne@eagvs.com

Gabon Vize İşlemleri, Edirne

Değerli Misafirimiz,
Euroasia Global Visa Services Edirne şube uzmanlarımız tarafından 2023 güncel bilgiler ve deneyimlerle hazırlanmış olan Gabon Vize Başvurusu Edirne yazımızı okumaktasınız. 
EAGVS Edirne şube yetkililerimiz tarafından hazırlanan yazımızın ana kaynağı EAGVS Edirne vize uzmanlarımızın güncel deneyimleri olmakla birlikte ana başlıklar olarak alacağınız bilgiler şöyle sıralanmaktadır; Gabon Vize Başvurusu, Gabon E-Vize, Gabon Klasik Vize, Gabon Ticari ve Turistik Vize, Gabon Vize Ücreti. Temel bilgilerin yanı sıra Vvze uzmanlarımız ile çalışırken izlemeniz gereken adımlar, Gabon vizesi alırken ihtiyacınız olan belgeler ve E-Vizenin avantajları gibi yan bilgileri de yazımızda bulabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Edirne şube uzmanlarımıza ulaşmak, Gabon hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet talep etmek için +90 (850) 241 01 64 numaralı telefonu arayabilir ya da edirne@eagvs.com adresine e-mail atarak ulaşabilirsiniz. Hızlı iletişim ve sorularınız için www.eagvs.com adresinde faaliyete koyduğumuz CANLI DESTEK bölümünden de Edirne yetkililerimiz ile iletişime geçebilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu – Edirne

Gabon vize talebinde bulunmadan önce yerine getirmeniz gereken belli şartlar vardır. Bunlardan birisi Sarıhumma aşısı olmanızdır. Aşı kartı fotokopinizi de vize uzmanımız tarafından sizden talep edilen belgelerle beraber göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun Gabon vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini fotoğrafınızın bulunduğu sayfadan öğrenebilir ya da öğrenmek için vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) aydan daha kısa bir süre ise lütfen vize uzmanımıza bildiriniz.
Pasaport türünüzü de vize uzmanımıza iletmeyi unutmamalı ve pasaport türünüz ne olursa olsun Gabon devleti tarafından vize şartına tabii tutulduğunuz unutmamalısınız. Ayrıca Gabon’a yapacağınız seyahat ve konaklama planını da şube yetkililerimize iletmeniz vize sürecinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine olanak sağlar.

Gabon E-Vize Başvurusu ve İhtiyacınız Olan Belgeler – Edirne

Gabon Elektronik vize sağladığı avantajlar sayesinde son dönemin en fazla tercih edilen vize başvuru türü haline geldi. Konsolosluğa gitmeden, evrak kalabalığı olmadan ve sadece internet hizmeti alarak vize sahibi olabilirsiniz. Yalnız elektronik vize başvurusu yaparken yapacağınız en küçük bir hata vizenizin çıkmasını engelleyebilir ya da klasik vize başvurusuna kıyasla daha da uzun bir süreye uzayabilir. E-Vize başvurusu yaparken alanında uzman vize şirketleri ve deneyimli vize uzmanları ile çalışmanız hiç sorun yaşamadan vize sahibi olmanız yolunda size yardımcı olacaktır. EAGVS Edirne şube yetkilerimize ulaşarak Gabon E-Vize başvurusu için hizmet talebinde bulunmak için edirne@eagvs.com adresine mail atabilirsiniz.
Gabon E-Vize başvuru sırasında ihtiyacınız olan belgeler; aşı kartı fotokopiniz, pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının taranmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Gabon hotel/uçak rezervasyonunuz vize yetkililerimizin adınıza Gabon E-Vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir. Başvuru sırasında ihtiyaç olan belgeleri elektronik ortam üzerinden vize uzmanlarımıza ulaştırmayı unutmayınız.

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler – Edirne

Başlıkta belirtilen tüm vize başvuru türleri için ihtiyacınız olan belgeler aynıdır. Aşı kartı fotokopiniz, kimlik fotokopiniz, pasaportunuz, banka hesap dökümünüz, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız ve eğer varsa Gabon uçak/hotel rezervasyonlarınız vize uzmanlarımızın adınıza başlıkta belirtilen vize başvurularından istediğiniz vize başvuru türünü yapmaları için yeterlidir.
E-Vizeden farklı olarak ihtiyacınız olan belgeleri vize uzmanlarımıza kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir. Belgeleri göndermeniz gereken adresi şube yetkililerimizden edinebilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Edirne

İlk olarak vize başvurusu için gönderdiğiniz belgelerin kontrolleri deneyimli vize uzmanlarımız tarafından sağlandıktan sonra belgelerdeki herhangi bir eksiklik ya da hata olması halinde adına vize başvurusunda bulunulacak kişiye geri dönüş yapılır. Belgelerinizin eksiklikleri giderilmesi ya da belgelerinizde herhangi bir eksiklik saptanmaması halinde vize uzmanlarımız sizin adınıza Gabon vize başvuru talebinde bulunurlar. Vize süreci başladıktan sonra vize uzmanımıza tarafından her adımda bilgilendirilirsiniz

Gabon Vize Ücreti – Edirne

Gabon vize sürecinizin başlaması için en baş Gabon vize ücreti yatırılması gerekmektedir. Gabon vize ücreti içerisinde koordinasyon bedeli, konsolosluk ödemesi ve hizmet bedeli bulunmaktadır. Vize başvuru süreciniz başlamadan önce Edirne şube yetkililerimiz tarafından ücret toplam olarak size iletilir ve ödemeyi yapmanız halinde vize süreciniz başlar.

Gabon Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Edirne

Gabon vizesinin çıkış süresi ortalama 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) gün arasında değişmektedir. Verilen süre vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdikleri ön görülen süre olduğunu unutmamalısınız. Gabon resmi tatilleri, milli/dini bayram tatilleri de vize çıkış sürenizi etkileyebilir. Yabancı pasaport sahibi olmanız halinde vize süreciniz daha da uzayabilir.

Euroasia Global Visa Services Edirne Şubesinden Nasıl Bir Hizmet Alabilirim? - Edirne

EAGVS Edirne şube yetkililerimizden klasik vize talebinde bulunurken bile konsolosluğa gitmeden vize sahibi olmak için kurye ve vize hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca EAGVS Edirne şubemize başta Edirne ve Edirne Merkez olmak üzere; Enez, Havsa, İpsala, Lalapaşa, Süloğlu, Keşan, Meriç, Uzunköprü gibi ilçelerden de iletişime geçebilir, Kırklareli, Tekirdağ gibi çevre illerden de hizmet almak talebinde bulunabilirsiniz.
Edirne şubemize ulaşmak için +90 (850) 241 01 64 numaralı telefonu arayabilir ya da edirne@eagvs.com adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Edirne Şubesi

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.