x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Telefon/Faks

+90 (282) 255 50 38

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

tekirdag@eagvs.com

Gabon Vize Başvurusu, Tekirdağ

Değerli ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şube uzmanları tarafından 2023 güncel bilgiler ile hazırlanmış olan Gabon Vizesi Tekirdağ yazımıza hoş geldiniz.
Yazımızda edinecek olduğunuz bilgiler başlıca; Gabon Vizesi, Gabon Elektronik Vize, Gabon Klasik Vize, Gabon Turistik Vize, Gabon Ticari Vize ve Gabon Vize Ücreti olarak sıralanmaktadır. Temel bilgilerin yanında vize uzmanlarımıza nasıl ulaşmanız gerektiğinden ihtiyacınız olan belgelere, Gabon vize başvuru öncesi dikkat etmeniz gerekenlerden Gabon’a giriş yaparken dikkat etmeniz gerekenlere kadar tüm gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubesi vize uzmanlarımıza Gabon hakkında daha derinlikli sorular sormak, vize süreci hakkında detaylı bilgi almak ve vize ya da kurye hizmeti almak için  +90 (282) 255 50 38 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da tekirdag@eagvs.com adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Ziyaretçilerimizin vize uzmanlarımız ile hızlı iletişim ve soru cevap yapabilmeleri adına www.eagvs.com adresinde faaliyete koyduğumuz CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu – Tekirdağ

Başlığımız altında Gabon vize başvurusu öncesinde ve sırasında dikkat etmeniz gereken hususları okuyabilirsiniz.
Gabon vize başvurusundaki önceliğiniz sarıhumma aşısı olmanızdır. Gabon devleti vize başvuru belgeleri arasında aşı kartı fotokopisi şartını da koymaktadır. Aşınızı olduktan sonra belgelerle beraber aşı kartı fotokopinizi de yollamayı unutmamalısınız. Diğer huşulardan birisi ise pasaportunuzun Gabon vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) Ay daha geçerli olmasıdır. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek isterseniz pasaportunuzda fotoğrafınızın bulunduğu sayfaya göz atabilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresini vize uzmanımız ile paylaşmanız gerekmektedir.
Pasaport türünüzün Gabon vize başvuru sürecinde önemi yoktur, pasaportunuzun ister (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, ister (Gri) Hizmet Pasaportu, ister (Siyah) Diplomatik Pasaport ya da ister (Yeşil) Umumi Pasaport Gabon’a seyahat etmeden önce vize almanız gerekmektedir. Pasaport türünüzü vize süreci başlamadan önce vize uzmanımıza bildirmenizde yarar vardır. Ayrıca Gabon’a yapacağınız seyahat ve konaklama planınız da başvuru sürecinde önem arz eder, 90 (Doksan) gün ve üzeri yapacağınız konaklama sürenizde Gabon vize başvuru belgelerinizde değişiklikler olabilir.

Gabon E-Vize Başvurusu ve İhtiyacınız Olan Belgeler – Tekirdağ

Elektronik vize sağladığı pratiklikler sayesinde son dönemin en çok tercih edilen vize başvuru çeşitlerinden biri olmuştur. Konsolosluğa gitmenize gerek kalmaması ve istediğiniz her şehirden vize başvurusunda bulunabilmeniz gibi kolaylıkların yanı sıra ekstra dikkat etmeniz gereken bir vize başvuru türüdür elektronik vize başvurusu. E-Vize başvurusu sırasında yapacağınız en küçük bir harf hatası dahi vizenizin çıkmasını engelleyebilir ve işlerinizi gereksiz yere uzatabilir. Elektronik vize başvurusu yaparken alanında deneyimli vize uzmanları ile tanışmanız E-Vize başvurusu sırasında hiçbir sorun yaşamamanızı ve güvenli bir şekilde vize alabilmenizi sağlar. Vize uzmanlarımıza ulaşmak için tekirdag@eagvs.com adresine e-posta bırakabilirsiniz. 
Elektronik vize başvuru türünün belge kalabalığı bulunmamaktadır. Gabon E-Vize için ihtiyacınız olan belgeler; pasaportunuzun ilk sayfasının taranmış görüntüsü, aşı kartı fotokopiniz, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve Gabon uçak rezervasyonunuz vize uzmanlarımızın adınıza Gabon E-Vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir. Elektronik vize başvuru çeşidinde belgeleri e-posta yolu ile vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler – Tekirdağ

Başlıkta belirtilen Gabon vize başvuru çeşitleri için ihtiyacınız olan tüm belgeler aynıdır. Yalnız dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi ise gerekli olan belgeleri kargo yolu ile uzmanlarımıza yollamanızdır. Vize uzmanlarımıza iletişime geçtikten sonra belgeleri kargo yolu ile göndermeniz gereken adresi alabilirsiniz.
Gabon Klasik, Ticari ve Turistik vize için; pasaportunuz, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz, kimlik fotokopiniz, banka hesap dökümünüz ve Gabon uçak bileti rezervasyonunuz vize uzmanlarımızın adınıza başlıkta belirtilen Gabon vize başvuru çeşitlerinden birine başvurmaları için yeterlidir.

Gabon Vize Başvuru İşlemleri – Tekirdağ

Gabon vize başvuru işlem sıralaması şu şekildedir; başvurmak istediğiniz vize çeşidine göre yolladığınız belgelerin kontrolleri deneyimli vize uzmanlarımız tarafından sağlanır ve herhangi bir belge eksikliği saptandığı an adına vize başvurusu yapılacak olan kişiye geri dönüş sağlanır. Belgeler düzenlendikten ya da herhangi bir eksiklik saptanmaması halinde adınıza Gabon vize başvurusunda bulunurlar.

Gabon Vize Ücreti – Tekirdağ

Gabon vize ücreti vize başvuru süreciniz başlamadan önce EAGVS Tekirdağ şube yetkililerimiz tarafından size iletilmektedir. Gabon vize ücretinin içinde barındırdığı üç ödeme vardır; koordinasyon bedeli, konsolosluk ücreti ve hizmet bedeli. Vize başvurunuz sırasında ihtiyacınız olan belgeleri gönderirken Gabon vize ücret ödeme banka makbuzunu da göndermeyi unutmamalısınız.

Gabon Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Tekirdağ

Gabon vizesi sonuçlanma süresi olarak verilen süre, vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak ön gördükleri süre olmakta ve 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) gün arasında değişiklik göstermektedir. Yabancı pasaport sahibi olmanız halinde vize sonuçlanma süreniz uzayabilir. Ayrıca Gabon resmi tatilleri ve Gabon Göçmenlik Ofisi yoğunluğu süre üzerinde değişikliğe neden olabilir.

Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi Nedir ve Nasıl Hizmet Sunar?

EAGVS Tekirdağ şubesi Türkiye üzerindeki şubelerimizden sadece birisidir. EAGVS Tekirdağ şubemize başta Tekirdağ ve Çorlu olmak üzere; Saray, Süleymanpaşa, Çerkezköy, Kapaklı, Hayrabolu, Ergene, Malkara, Muratlı, Şarköy, Marmaraereğlisi gibi ilçelerden ulaşabilirken; Edirne, Çanakkale, İstanbul, Kırklareli gibi çevre illerden de EAGVS Tekirdağ merkezimizden hizmet alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ şubemize  +90 (282) 255 50 38 numaralı telefonu tuşlayarak ulaşabilir ya da tekirdag@eagvs.com e-mail adresine mail bırakabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Tekirdağ Şubesi olarak İyi yolculuklar dileriz.

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.