x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Telefon/Faks

+90 (266) 225 50 20

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

balikesir@eagvs.com

Gabon Vizesi, Balıkesir

Değerli Ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Balıkesir şube temsilcilerimizin sizler için hazırladıkları Gabon Vize Başvuru sayfamıza hoş geldiniz.
Sayfamızdan edineceğiniz bilgiler vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine ve bilgilerine dayanmaktadır. Konu başlıkları altında bulabileceğiniz temel bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır; Gabon Vize Başvurusu, Gabon E-Vize Başvurusu ve E-Vize avantajları, Gabon Ticari Vize, Gabon Turistik Vize ve vize başvuru türleriniz sırasında ihtiyacınız olan bilgiler. Temel bilgilerden farklı olarak alabileceğiniz yan bilgiler ise; vize uzmanlarımızın vize başvuru adımları, belgeleri uzmanlarımıza hangi yolla yollayacağınız ve Gabon vize ücreti içerisinde barınan ödeme çeşitleri gibi ekstra bilgilerdir.
Euroasia Global Visa Services Balıkesir şube yetkililerimize ulaşmak ve hizmet talep etmek için +90 (226) 225 50 20 numaralı telefonu tuşlamanız ya da balikesir@eagvs.com adresine e-posta atmanız yeterlidir. Ayrıca cevabını bulamadığınızı düşündüğünüz soruları sormak ve vize uzmanlarımız ile hızlı iletişim kurmak adına faaliyete geçirdiğimiz www.eagvs.com adresinde CANLI DESTEK bölümünden vize uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu – Balıkesir

Gabon vize başvurusunda bulunmadan önce Sarıhumma aşınızı olmanız gerekmektedir. Aşı kartı fotokopiniz de ihtiyacınız olan vize belgeleri arasında bulunmaktadır. Pasaportunuzun Gabon vize başvurusundan itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması vize başvurunuz için önemlidir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için pasaportunuzun ilk sayfasına göz atabilirsiniz. Geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süreyse lütfen beraber çalıştığınız vize uzmanımıza bildiriniz.
Pasaport türünüzün önemi Gabon vize başvurunuzda önem arz etmemektedir. Hangi pasaport türüne sahip olursanız olun, Gabon devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz. Pasaport türünüzle beraber Gabon’da yapacağınız konaklama süresini de vize uzmanımıza bildirmeniz gerekmektedir.

Gabon E-Vize Başvurusu ve İhtiyacınız Olan Belgeler – Balıkesir

Gabon vize başvurusu yaparken en rahat şekilde vize başvuru yapacağınız vize türü E-Vize başvuru türüdür. Konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan, belge kalabalığı olmadan ve zamandan tasarruf ederek Gabon vize sahibi olabilirsiniz. Yalnız E-Vize başvurusu yaparken ekstra bir dikkat göstermeniz gerekmektedir, başvuru sırasında yapacağınız en küçük bir harf hatası bile vizenizin çıkmasını engelleyebilir. Gabon E-Vize başvurusu yaparken alanında uzman şirketler ve deneyimli vize uzmanları ile çalışmanız vizeniz açısından en temiz başvuru şekli olacaktır. Balıkesir şube yetkililerimize balikesir@eagvs.com adresinden ulaşabilir, kurye ve vize başvuru hizmeti alabilirsiniz.
Gabon E-Vize başvurusunda bulunurken ihtiyacınız olan belgeler oldukça sınırlıdır; 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız, pasaportunuzun ilk sayfasının taranmış hali, aşı kartı fotokopiniz ve eğer varsa Gabon uçak rezervasyonlarınız uzmanlarımızın sizin adınıza vize başvuruda bulunmaları için yeterlidir. Belirtilen belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ulaştırmanız gerekmektedir.

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler – Balıkesir

Başlıkta belirtilen Gabon vize başvuru türlerinin hepsi e-vize başvuru seçeneğinden farklı olarak kargo yolu ile vize uzmanlarımıza ulaştırılmalıdır. Ulaştırmanız gereken adresi görüşme yaptığınız Balıkesir şube uzmanımız size iletecektir. 
Başlıkta belirtilen tüm Gabon vize başvuru çeşitlerinin belgeleri aynıdır; pasaportunuz, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız, banka hesap dökümünüz, aşı kartı fotokopiniz, kimlik fotokopiniz bir de varsa Gabon uçak bileti rezervasyonlarınız, vize uzmanlarımızın sizin adınıza Gabon Klasik Vize, Gabon Ticari Vize ya da Gabon Turistik vize başvuru yapması adına yeterlidir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Balıkesir

Vize uzmanlarımız vize başvuru sürecini başlatmadan önce yolladığınız belgelerin kontrollerini sağlarlar. Belgelerinizde herhangi bir eksiklik ya da tespit edildiği takdirde adına vize başvurusu yapılacak olan kişiye geri bildirimde bulunulur ve eksik belgelerin düzenlemeleri sağlanır. Belgelerinizde bir sorun saptanmaması halinde vize uzmanlarımız adınıza Gabon vize başvurusunda bulunabilirler. Gabon vize süreci sırasında tüm adımlardan haberler olur ve takip edebilirsiniz.

Gabon Vize Ücreti – Balıkesir

Gabon vize ücreti içerisinde üç ana ödeme barındırmaktadır; koordinasyon ücreti, konsolosluk ödemeleri ve hizmet bedeli ödemeleri. Gabon vize başvuru süreciniz başlamadan önce uzmanlarımız tarafından vize ücret bedeli size iletilir ve siz ödemeyi yaptıktan sonra vize başvuru süreciniz başlar.

Gabon Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Balıkesir

Gabon vizesinin sonuçlanma süresi için EAGVS Balıkesir vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak ön gördükleri süre 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) iş günü arasındadır. Yabancı pasaport sahibi olmanız süreyi uzatabilir ayrıca Gabon Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Gabon resmi tatilleri vize sonuç açıklanma süresine etki edebilir. Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde EAGVS Balıkesir şube uzmanlarımız tarafından vize sonucunuz size ulaştırılır.
Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi Bana Nasıl Bir Hizmet Sağlar?
EAGVS Balıkesir şube temsilcilerimizden kurye ve vize başvuru hizmeti alabilirsiniz. Balıkesir şubemize başta Balıkesir ve Bandırma olmak üzere Altıeylül, Balya, Ayvalık, Havran, Gönen, Edremit, Burhaniye, Marmara, Kepsut, İvrindi, Savaştepe, Susurluk, Sındırgı gibi ilçelerin yanı sıra, Bursa, Kütahya, Çanakkale, Manisa ve İzmir gibi çevre şehirlerden de iletişime geçebilirsiniz.
EAGVS Balıkesir vize uzmanlarımıza ulaşmak için +90 (226) 225 50 20 numaralı telefonu arayabilir ya da balikesir@eagvs.com adresine e-posta atarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerimizin cevap bulamadığı sorular için faaliyete koyduğumuz www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Balıkesir Şubesi olarak İyi yolculuklar dileriz.

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.