x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (332) 225 40 28

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

konya@eagvs.com

Gabon Vize Başvuru, Konya

Değerli ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Konya şubesi yetkilileri tarafından siz ziyaretçilerimiz için hazırlanmış olan Gabon Vize Başvurusu Konya yazımıza hoş geldiniz. Yazımızda edineceğiniz tüm bilgiler vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanmaktadır.
Euroasia Global Visa Services Konya şube yetkililerimizin sizler için hazırladıkları ana başlıklar; Gabon Vize, Gabon Vize Başvurusu Konya, Gabon E-Vize, Gabon Turistik Vize, Gabon Klasik Vize, Gabon Ticari Vize ve Gabon Vize Ücreti şeklinde sıralanmaktadır. Ana başlıkların yanında vize uzmanlarımız ile çalışırken dikkat etmeniz gereken noktalardan belgeleri hangi yolla yollamanız gerektiğine kadar tüm yan bilgilere ve detaylara da ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Konya şubesi vize uzmanlarımızla iletişime geçmek için +90 (332) 225 40 28 numaralı telefonu tuşlayarak ulaşabilir ya da konya@eagvs.com adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerimizin vize uzmanlarımız ile hızlı iletişim kurmaları ve soru cevap yapmaları adına www.eagvs.com adresinde faaliyete koyduğumuz CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu – Konya

Vize uzmanlarımız ile iletişim içerisinde Gabon vize başvurusunda bulunmadan önce yerine getirmeniz gereken hususlar mevcuttur. Bunların ilk hususlarından birisi ise sarıhumma aşısı olmanızdır. Aşı kartı fotokopinizi Gabon vize başvurusunda bulunurken vize uzmanlarımıza göndermeniz gerektiğini unutmayınız.
Gabon vize başvurusunda bulunmadan önce yerine getirmeniz gereken hususlardan birisi ise pasaportunuzun Gabon vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olmasıdır. Pasaportunuzun geçerlilik süresini pasaportunuzun ilk sayfasından öğrenebilir ve süreyi beraber çalıştığınız vize uzmanımız ile paylaşabilirsiniz.
Pasaportunuzun türü, Gabon vize başvurusunda bulunurken önemli değildir, hangi pasaport türüne sahip olursanız olun Gabon’a giriş yapmak için vize almanız gerekmektedir. Vize türünüzü ve Gabon seyahat planınızı beraber çalıştığınız vize uzmanımıza iletmeniz Gabon vize başvuru süreci sırasında herhangi bir aksilik yaşamadan vize sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Gabon E-Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler – Konya

Elektronik vize, sağladığı avantajlar ile beraber son dönemin en çok tercih edilen vize başvuru seçeneklerinden biri haline geldi. Konsolosluğa gitmeden, sadece internet sağlayıcısıyla vize başvurusunda bulunabilmeniz, evrak karışıklığı olmadan sadece dijital ortamda istediğiniz şehirden istediğiniz ülkeye vize başvurusunda bulunabilmeniz bu avantajların bir kaçı. Sağladığı avantajların yanında ekstra dikkat etmeniz gereken bir vize başvuru seçeneği olduğunu unutmamanız gerekiyor. Herhangi bir harf hatası ya da yanlış form doldurma durumunda vizeniz iptal olabilir ya da vizenizin çıkış süresi daha da uzayabilir. Bu yüzden Gabon E-vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ve e-vize üzerine deneyimli vize uzmanları ile çalışmanızı öneririz. EAGVS Konya şubesi e-vize uzmanlarımıza ulaşmak için konya@eagvs.com e-mail adresine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz.
Gabon e-vize başvurusunda ihtiyacınız olan belgeler ise oldukça sınırlıdır. Pasaportunuzun dijital ortamda taranmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz ve eğer varsa Gabon hotel/uçak rezervasyonlarınız vize uzmanlarımızın adınıza Gabon E-Vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir. Gabon E-Vize başvuru seçeneğinde belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Gabon Klasik, Turistik ve Ticari Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler – Konya

Gabon’a klasik vize, turistik vize ya da ticari vize başvurusunda da bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunacağınız bu üç seçenek için ihtiyacınız olan belgeler aynıdır. Belgeleri vize uzmanlarımıza E-Vize başvuru seçeneğinden farklı olarak kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir.
Gabon klasik, turistik ve ticari vize için ihtiyacınız olan belgeler; pasaportunuz, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız, varsa Gabon hotel/uçak rezervasyonlarınız, banka hesap dökümünüz, kimlik kartı fotokopiniz ve aşı kartı fotokopiniz EAGVS Konya vize uzmanlarımızın adınıza vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Konya

Gabon vize başvuru süreciniz hangi vize türünden olursa olsun siz Gabon vize ücretini yatırdıktan sonra başlar. Ücreti yatırıp banka hesap irsaliyenizi vize uzmanlarımıza yolladıktan sonra gönderdiğiniz belgelerin kontrolleri sağlanır. Belgeleriniz uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, herhangi bir eksiklik ya da belge hatası olması halinde size geri dönüş yapılır ve belgedeki eksiklikler düzeltilir. Belge eksikliği ya da hatası olmaması halinden vize uzmanlarımız sizin adınıza Gabon vize başvurusunda bulunurlar. Vizeniz çıktığı gün içerisinde vize uzmanımız tarafından vizeniz size iletilir ve istediğiniz tarihler arasında vizenizi kullanabilirsiniz.

Gabon Vize Ücreti – Konya

Gabon vize ücreti, vize süreciniz başlamadan önce vize uzmanlarımız tarafından size toplu şekilde iletilir. Gabon vize ücretinin içinde üç ödeme mevcuttur, bunlar; koordinasyon ödemesi, konsolosluk ücreti ve hizmet bedeli olarak ayrılırlar. Ücret size iletildikten sonra ücreti gerekli yere yatırıp dekontunu vize uzmanlarımız ile paylaşmanızla beraber vize süreciniz başlar.

Gabon Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? – Konya

Gabon vizesinin sonuçlanma süresi ortalama olarak 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) gün arasında değişmektedir. Verilen süre, vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdikleri ön görülen süredir. Gabon resmi tatilleri ya da Gabon Göçmenlik Ofisi yoğunluğu vizenizin çıkış süresinde değişikliklere neden olabilir ayrıca yabancı pasaport sahibiyseniz vize çıkış süreniz biraz daha gecikebilir Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde vizenize sahip olabilir, başvurduğunuz tarihler arasında vizenizi kullanabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Konya Şubesinden Nasıl Bir Hizmet Alabilirim? - Konya

EAGVS Konya şubemizden en baş Konya ve Selçuklu olmak üzere; Çeltik, Seydişehir, Hadim, Ilgın, Altıntekin, Cihanbeyli, Doğanhisar, Kulu, Hüyük, Karapınar, Yunak, Kadınhanı, Bozkır, Sarayönü, Yalıhüyük, Derebucak, Tuzlukçu, Taşkent, Derbent, Akören gibi ilçelerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Isparta, Aksaray, Karaman, Mersin, Antalya, Niğde, Eskişehir, Afyonkarahisar ve Ankara gibi çevre illerden de EAGVS Konya şubemiz ile vize hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz. 
EAGVS Konya şubemize ulaşmak, kurye ve vize başvuru hizmeti almak için +90 (332) 225 40 28 numaralı telefonu arayabilir ya da konya@eagvs.com adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de vize uzmanlarımız ile hızlı iletişim sağlayabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Konya Şubesi

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';