x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Telefon/Faks

+90 (342) 255 50 32

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

gaziantep@eagvs.com

Gabon Vize Başvuru, Gaziantep

Değerli Ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubesi vize uzmanları tarafından Gabon Vize başvurusunda bulunmak isteyen misafirlerimiz için hazırlanan Gabon Vize Başvurusu Gaziantep yazımıza hoş geldiniz. Yazımız vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine ve 2021 güncel vize başvuru sürecine dayanılarak hazırlanmıştır.
Vize uzmanlarımızın sizler için ana bilgi olarak verdiği başlıklar; Gabon Vize Başvurusu, Gabon E-Vize, Gabon Vize Ücreti, Gabon Klasik Vize, Gabon Ticari ve Turistik Vize olarak sıralanmıştır. Temel bilgilerin yanında Gabon vize ücretinin içinde barındırdığı ödemeler, vize uzmanlarımız ile çalışırken dikkat etmeniz gerekenler ve ihtiyacınız olan belgeleri hangi yolla yollamanız gerektiği gibi yan bilgileri de yazımızda bulabilirsiniz.
EAGVS Gaziantep şubemize ulaşmak için +90 (342) 255 50 32 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da gaziantep@eagvs.com mail adresine E-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca siz ziyaretçilerimiz için faaliyete soktuğumuz www.eagvs.com adresinde CANLI DESTEK bölümünden de sorularınıza yanıt bulabilir, hızlı iletişim sağlayabilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu - Gaziantep

Gabon vize başvurusundan önce yapmanız gereken hususlardan birisi Sarıhumma aşısı olmanızdır. Sarıhumma aşısı olduktan sonra göndermeniz gereken belgelerle beraber aşı kartı fotokopinizi vize uzmanlarımıza iletmeniz gerekmektedir. Sarıhumma aşısının ardından pasaportunuzun Gabon vize başvuru sürecinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için fotoğrafınızın bulunduğu sayfaya bakabilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süreyse lütfen bu durumu beraber çalıştığınız vize uzmanımıza iletiniz.
Pasaportunuz (Kırmızı) Geçici pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu, (Yeşil) Hususi Pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport ya da (Siyah) Diplomatik Pasaport olabilir, pasaport türünüz ne olursa olsun Gabon devleti tarafından vize şartınız bulunduğunu unutmamalısınız. Pasaport türünüz ile beraber Gabon’a yapacağınız seyahat ve konaklama planınızı da vize uzmanımıza iletmeniz vize süreci sırasında hiçbir problem yaşamadan vize sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Gabon E-Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler – Gaziantep

E-Vize sağladığı faydalarla nedeniyle en çok tercih edilen vize başvuru türlerinden biri haline geldi. Evrak kalabalığı olmaması, sadece internet üzerinden vize başvuru talebinden bulunabilmeniz, istediğiniz şehirden istediğiniz ülke için hiç şehir değiştirmeden vize başvurusunda bulunmanız E-Vizenin sağladığı kolaylıklardan sadece bir kaçı. Yalnız Gabon E-Vize başvuru sırasında yapacağınız en küçük bir harf hatası bile vizenizin çıkmasını engelleyebilir, E-Vize başvurusunda bulunurken alanında deneyimli vize uzmanları ile çalışmanızı önerir, sorunsuz bir şekilde vize sahibi olmak için hizmet almanızı öneririz. Gabon vize başvurusu için kurye ve vize hizmeti almak için gaziantep@eagvs.com adresine mail atabilirsiniz.
Gabon E-Vize için ihtiyacınız olan belgeler ise; pasaportunuzun taratılmış hali, aşı kartı fotokopiniz, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız ve varsa Gabon hotel/uçak rezervasyonunuz olarak sıralanmaktadır. Talep edilen belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile yollamanız vize uzmanlarımızın adınıza Gabon vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Gabon Klasik, Turistik ve Ticari Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler – Gaziantep

Başlıkta belirtilen Gabon vize başvuru türleri için ihtiyacınız olan belgeler aynıdır. Belgeleri dijital olarak değil kargo yolu ile vize uzmanlarımıza göndermeniz gerekmektedir.
Başlıkta belirtilen 3 (Üç) Gabon vize başvuru türü içinde ihtiyacınız olan belgeler şu şekildedir; aşı kartı fotokopiniz, pasaportunuz, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız, kimlik kartı fotokopiniz, banka hesap dökümünüz ve eğer varsa Gabon hotel/uçak rezervasyonunuz vize uzmanlarımızın adınıza Gabon vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Gaziantep

Gabon vize başvuru süreciniz başlamadan önce Gabon vize ücretini ödemeniz ve ihtiyacınız olan belgeleri vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Belgeleriniz vize uzmanlarımıza ulaştırıldıktan sonra en baş belgelerinizin kontrolü sağlanır ve herhangi bir eksiklikte adına başvuru yapılacak kişiye geri bildirimde bulunulur. Belgelerinizde herhangi bir sorun olmaması ya da eksikliklerin giderilmesi halinde Gabon vize başvuru süreciniz başlar. Süreç boyunca beraber çalıştığınız vize uzmanımıza tarafından adım adım bilgilendirilir, vizeniz çıktığı gün içerisinde ise vizenize sahip olabilirsiniz.

Gabon Vize Ücreti – Gaziantep

Vize sürecinizin başlaması için en baş Vize ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Gabon vize ücreti ise içinde üç çeşit ödeme barındırmaktadır; Koordinasyon ücreti, konsolosluk ödemesi ve hizmet bedeli Gabon vize ücretinin içinde bulunan ödemelerdir. Gabon vize süreciniz başlamadan önce şube yetkililerimiz tarafından ücret toplam olarak size iletilir. Ödemeyi yapmanız ile beraber Gabon vize ücretiniz başlar.

Gabon Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Gaziantep

Gabon vizesinin sonuçlanma süresi ortalama olarak 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) gün arasında değişmektedir. Verilen süre vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak ön gördükleri süredir. Gabon resmi tatilleri ya da dini/milli tatilleri vize çıkış süresini etkileyebilmektedir. Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde vizenizi talep ettiğiniz tarihler arasında kullanabilirsiniz.

Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesinden Nasıl Hizmet Alabilirim? - Gaziantep

EAGVS Gaziantep şube yetkililerimizden kurye ya da vize başvuru hizmeti alabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Gaziantep şubemize başta Gaziantep ve Şehitkamil olmak üzere Şahinbey, Yavuzeli, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Araban gibi ilçelerden şubemizle iletişime geçerken Kilis, Antakya, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Adıyaman gibi çevre illerden de vize hizmeti almak için vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Gaziantep şubemize ulaşmak için +90 (342) 255 50 32 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da gaziantep@eagvs.com e-posta adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca soru cevap yapabilmeniz adına www.eagvs.com adresinde faaliyete koyduğumuz CANLI DESTEK bölümünden de vize uzmanlarımızla hızlı iletişim sağlayabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Gaziantep Şubesi

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';