x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Telefon/Faks

+90 (252) 275 01 07

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

bodrum@eagvs.com

Gabon Vize Başvuru, Bodrum

Değerli Ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi Gabon Vize Başvurusu Bodrum yazımıza hoş geldiniz.
Yazımızdan edineceğiniz bilgilerin ana başlıkları; Gabon Vizesi, Gabon Vize Ücreti, Gabon E-Vize, Gabon Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır, Gabon Klasik Vize, Gabon Turistik ve Gabon Ticari vize olarak sıralanmaktadır. Ana bilgilerin yanında vize uzmanlarımıza nasıl ulaşabileceğiniz, belgeleri vize türlerine göre hangi yolla yollamanız gerektiği ve Gabon vize başvurusu öncesinde yapmanız gerekenler gibi derin bilgilere de ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi vize uzmanlarımıza Gabon hakkında detaylı bilgi almak ya da hizmet talep etmek için  +90 (252) 275 01 07 numaralı telefonu tuşlayarak ulaşabilir ya da bodrum@eagvs.com adresine mail bırakabilirsiniz. Misafirlerimizin vize uzmanlarımızla hızlı iletişim kurması ya da cevabını bulamadıklarını düşündükleri soruları sormaları için www.eagvs.com adresinde faaliyete koyduğumuz CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu – Bodrum

Gabon vize başvurusu öncesinde yerine getirmeniz gereken hususların başında sarıhumma aşısı gelmektedir. Gabon vize başvurusu yapmadan önce sarıhumma aşısı olmalı ve aşı kartı fotokopinizi vize uzmanlarımıza iletmeniz gerekmektedir. Gabon vize başvurusundan önce dikkat etmeniz gereken diğer hususlardan birisi ise pasaportunuzun vize başvuru tarihinden önce 6 (Altı) ay daha geçerli olmasıdır. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için pasaportunuzun ilk sayfasına göz atabilir ya da vize uzmanımızdan yardım talep edebilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresini ve Gabon’da yapacağınız konaklama planını vize uzmanımıza iletmeniz vize başvuru süreci sırasında herhangi bir sorun yaşamamanıza yardımcı olacaktır.
Pasaport türünüz (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport, (Yeşil) Umumi Pasaport ya da (Gri) Hizmet Pasaportu olabilir. Pasaport türünü Gabon vize başvurusunda bulunurken önem arz etmez ve pasaport türünüz yukarıda belirtilen türlerden hangisi olursa olsun Gabon devleti tarafından vize şartına tabii tutulursunuz.

Gabon E-Vize Başvurusu ve İhtiyacınız Olan Belgeler – Bodrum

Gabon E-Vize başvuru seçeneği sağladığı avantajlar sayesinde en çok tercih edilen vize başvuru çeşitlerinden biri haline gelmiş durumdadır. Evrak karışıklığı olmaması, konsolosluğa gitmeden vize başvurusunda bulunabilmeniz ve sadece internet üzerinden başvuruda bulunabilmeniz E-Vize başvuru seçeneğinin avantajlarından sadece bir kaçı. Yalnız e-Vize başvurusunda bulunurken ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir, yapacağınız en küçük bir hata vize talebinizin iptaline neden olabilir ya da yapacağınız bir harf hatası vizenizin çıkmasını engelleyebilir. Gabon E-Vize başvurusunda bulunurken deneyimli vize uzmanları ve e-Vize üzerinde uzman vize şirketleri ile çalışmanızı öneririz. Bodrum e-vize uzmanlarımıza ulaşmak için Bodrum@eagvs.com adresine mail bırakmanız yeterlidir.
Evrak karışıklığı olmadan başvuruda bulunabileceğiniz Gabon E-Vize başvuru türünde ihtiyacınız olan belgeler pasaportunuzun taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz ve eğer varsa Gabon uçak/hotel rezervasyonlarınız ile sınırlıdır. Belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile yollamayı unutmayınız.

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin Gerekli Olan Evraklar – Bodrum

Gabon’a vize başvurusunda bulunurken başlıkta belirtilen vize başvuru seçeneklerinden herhangi birini kullanarak da vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Gabon Klasik, Ticari ve Turistik vize başvuruları için de ihtiyacınız olan evraklar aynıdır. Gerekli olan evrakları e-posta yolu ile değil kargo yolu ile yollamanız gerektiğini unutmayınız.
Vize uzmanlarımıza pasaportunuzu, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınızı, aşı kartı fotokopinizi, kimlik fotokopinizi, banka hesap dökümünüzü ve eğer varsa Gabon hotel/uçak rezervasyonlarınızı yollamanız vize uzmanlarımızın adınıza vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Gabon Vize Başvuru İşlemleri – Bodrum

Gabon vize başvuru sürecinizin başlaması için ilk olarak Gabon vize ücretini gerekli bankaya yatırıp makbuzunu vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Gerekli ödemeler yapıldıktan sonra vize uzmanlarımız belgelerinizin kontrollerini sağladıktan sonra eksik ya da hatalı belgelerinizi düzenler ve adınıza Gabon vize başvurusunda bulunurlar. Vizenizin sonucunu sonuçlandığı gün içerisinde beraber çalıştığınız vize uzmanımız tarafından öğrenebilirsiniz.

Gabon Vize Ücreti – Bodrum

Gabon vize ücreti içerisinde üç farklı ödeme barındırmaktadır ve bunlar; konsolosluk ödemesi, koordinasyon ödemesi ve hizmet bedeli olarak ayrılmaktadır. EAGVS Bodrum şube yetkililerimiz ödemeniz gereken vize tutarını size toplu olarak iletmekte ve ücreti yatırıp makbuzunu şube uzmanlarımıza yollamanız ile vize sürecinizi başlatmaktadırlar.

Gabon Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? – Bodrum

Gabon vizenizin sonuçlanması için verilen süre Bodrum vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdikleri ön görülen süredir. Vizenizin sonuçlanma süresi ortalama olarak 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) iş günü arasındadır. Gabon Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Gabon resmi tatilleri vizenizin sonuçlanma tarihine etki edebilir. Ayrıca yabancı pasaport olmanız halinde vize sonuçlanma süreniz daha da uzun olabilir.

Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi Nasıl Bir Hizmet Sunar? - Bodrum

Euroasia Global Visa Services Bodrum şubesi vize uzmanlarımızdan konsolosluğa gitmeden vize sahibi olabilmeniz için kurye hizmeti ya da vize başvuru hizmeti talep edebilirsiniz. Ayrıca şubemize başta Bodrum ve Muğla olmak üzere; Kavaklıdere, Fethiye, Datça, Milas, Ula, Menteşe, Köyceğiz, Marmaris, Dalaman, Seydikemer, Yatağan, Ortaca gibi ilçelerden iletişim sağlayabilirken; Antalya, Burdur, Denizli, Aydın gibi çevre illerden de Bodrum şubemizden hizmet talep etmek için ulaşabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Bodrum Şubesi

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';