x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Adres

Ulus Mahallesi, Kör Kadı Sk. No:6 D:4, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 963 28 10

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

help@eagvs.com - ask@eagvs.com

Gabon Vizesi, İstanbul

Değerli Ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services İstanbul şubesi vize uzmanlarımız tarafından Gabon Vize hakkında sizler için hazırladığımız yazımıza hoş geldiniz. Seyahat etmek istediğiniz ülkelerin vize işlemleri üzerine detaylı bilgiler edinmek isterseniz www.eagvs.com adresimizi inceleyebilirsiniz.
Vize uzmanlarımızın Gabon vizesi temel bilgiler adına hazırladıkları ana başlıklar şu şekildedir; Gabon Vizesi, Gabon Turistik Vize, Gabon Ticari Vize, Gabon E-Vize, Gabon Klasik Vize ve Gabon Vizesi. Ana başlıkların yanı sıra elektronik vizenin avantajları, vize uzmanlarımız ile çalışırken belgeleri hangi yolla göndermeniz gerektiği ve Gabon Vize Ücreti tutarı gibi yan bilgileri de yazımızda bulabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubemize Gabon vize hizmeti almak ya da sorularınızı sormak içiin +90 (212) 963 28 10 numaralı telefonu tuşlayabilir ya da help@eagvs.com ile ask@eagvs.com e-mail adreslerine e-posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Hızlı iletişim ve soru cevap üzerinden bilgi edinmek adına vize uzmanlarımızla www.eagvs.com sitesindeki CANLI DESTEK bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu – İstanbul

Gabon vize başvurusu başlığımızda pasaport üzerine bilmeniz gerekenleri okuyabilirsiniz. Gabon vize başvurusu öncesinde pasaportunuzun başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) Ay daha geçerli olması gerektiğini unutmayınız. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için fotoğrafınızın olduğu ilk sayfaya bakabilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) Aydan daha kısa bir süre ise vize uzmanımıza bildirmeyi unutmayınız. Pasaport türünüzün pasaport geçerlilik süreniz kadar önemi yoktur. Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu ya da (Kırmızı) Geçici Pasaport olabilir. Pasaport türünüz yukarıda belirtilen türlerden hangisi olursa olsun Gabon devleti tarafından vizeye tabii tutulduğunuzu unutmamanız gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun yıpranmamış olması Gabon vize sahibi olduktan sonra Gabon’a giriş yaparken önemlidir.
Gabon Vize başvuru süreci sırasında pasaport geçerlilik süreniz kadar Gabon’da konaklayacağınız sürenin de önemi vardır. Gabon vize başvuru süreciniz başlamadan önce seyahat planınızı da vize uzmanımıza iletmeyi unutmayınız.
Gabon devletinin diğer şartlarından birisi ise sarıhumma aşısı olmanızdır. Gabon vize başvurusu sırasında ihtiyacınız olan belgeler arasında bulunan aşı kartı fotokopinizi de vize uzmanımıza göndermeyi unutmayınız.

Gabon E-Vize İçin Gerekli Olan Belgeler – İstanbul

E-Vize başvuru seçeneği son yıllarda en çok tercih edilen vize başvuru türlerinden birisi haline gelmiştir. İnternet hizmeti alabileceğiniz herhangi bir araç üzerinden vize başvurusunda bulunma avantajını sağlayan Gabon E-Vize başvurusu yaparken ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir, yapacağınız en küçük bir hata vizenizin çıkmasını engelleyebilir. Gabon E-Vize başvurusunda bulunurken alanında uzman vize şirketleri ve deneyimli vize uzmanları ile çalışmanızı öneririz. EAGVS İstanbul vize uzmanlarımıza ulaşmak için ask@eagvs.com ya da help@eagvs.com adresine mail atarak uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Elektronik vizenin önemli avantajlarından birisi ise belge kalabalığı olmamasıdır; pasaportunuzun taratılmış görüntüsü, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz ve varsa Gabon uçak bileti rezervasyonunuz uzmanlarımızın sizin adınıza Gabon E-Vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir. Belgeleri uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.

Gabon Klasik, Turistik Ve Ticari Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler - İstanbul

Gabon Klasik, Turistik ve Ticari vize başvurusunda bulunurken ihtiyacınız olan belgeler aynıdır. Yalnız Gabon E-Vize’den farklı olarak vize başvurusu için ihtiyacınız olan belgeleri kargo yolu ile uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Belgeleri ulaştırmadan önce vize uzmanlarımıza hangi vize türü üzerinden Gabon vizesi sahibi olmak istediğinizi iletmeniz yeterlidir.
Kargo yolu ile göndermeniz gereken belgeler; pasaportunuz, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartınız ya da fotokopisi, banka hesap dökümü ile beraber eğer varsa Gabon uçak bileti rezervasyonunuz İstanbul vize uzmanlarımızın adınıza vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – İstanbul

Gabon vize başvuru sürecinizin başlaması için ilk olarak vize başvuru seçeneğinize göre değişen belgeleri vize uzmanlarımıza göndermeniz gerekmektedir. Belgeler gönderildikten sonra vize uzmanlarımız ve EAGVS İstanbul şube yetkililerimiz belgelerinizin kontrollerini sağlarlar ve belgelerinizde herhangi bir problem olması halinde tarafınıza geri dönüş yaparlar. Belgelerinizde herhangi bir eksiklik olmaması halinde ve Gabon vize ücretini ödemeniz halinde vize başvuru süreciniz başlar.

Gabon Vize Ücreti – İstanbul

Gabon vize sürecinize başlamadan önce Gabon vize ücretini yatırmanız gerekmektedir. Gabon vize ücreti içerisinde koordinasyon bedeli, konsolosluk bedeli ve hizmet bedelini barındırmaktadır. Gabon vize başvuru öncesinde uzmanlarımız tarafından toplu ücret size iletilir, onayınız ve ödemeniz ile beraber vize süreciniz başlar.

Gabon Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır – İstanbul

Vize ücretinizin sonuçlanma süresi 4 (Dört) ile 8 (Sekiz) Gün arasında değişkenlik gösterir. Verilen süre İstanbul vize uzmanlarımızın güncel tecrübelerine dayanarak verdikleri ön görülen süredir. Gabon Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ya da Gabon resmi tatil günleri vizenizin çıkış süresinde değişikliklere sebep olabilir. Verilen süre Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına dairdir, yabancı pasaport sahibi olmanız halinde vize sürecinizin sonuçlanması biraz daha uzayabilir.

Euroasia Global Visa Services İstanbul Şubesi Nasıl Bir Hizmet Verir?

Euroasia Global Visa Services İstanbul şube uzmanlarımızdan konsolosluğa gitmeden her çeşit vize türünü çıkarttırabilir, kurye ya da vize başvuru hizmeti talep edebilirsiniz. Sürecin takibini yapan vize uzmanları herhangi bir sorun yaşanması halinde sürece müdahalede bulunur ve vizenizin sorunsuz şekilde çıkmasına olanak sağlar.
Euroasia Global Visa Services İstanbul şubemize +90 (212) 963 28 10 numaralı telefonu arayarak ya da help@eagvs.com ile ask@eagvs.com adresine e-posta atarak ulaşabilirsiniz. Vize uzmanlarımızla hızlı iletişim için www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden yararlanabilirsiniz.
İstanbul şubemize başta Kadıköy ve Beşiktaş olmak üzere; Bakırköy, Maltepe, Avcılar, Nişantaşı, Cihangir, Taksim, Küçük Çekmece, Büyük Çekmece, Beylikdüzü, Silivri, Pendik, Üsküdar gibi ilçelerimizden iletişime geçebilirken; Tekirdağ, Sakarya, Kocaeli, Kırklareli gibi çevre şehirlerden de ulaşabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.