x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak/İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 335 03 91

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

izmir@eagvs.com

Gabon Vizesi, İzmir

Değerli Misafirimiz,
Euroasia Global Visa Services İzmir şube yetkililerimiz ve deneyimli vize uzmanlarımız tarafından güncel bilgiler ışığından sizler için hazırlanmış olan Gabon Vize Başvurusu yazımıza hoş geldiniz. Yazımızın tamamı 2022 güncel bilgilerine ve en yakın vize deneyimine dayanarak hazırlanmıştır.
Gabon vizesi hakkında temel bilgiler Gabon Vizesi, Gabon Elektronik Vize, Gabon Klasik Vize, Gabon Ticari Vize ve Gabon Turistik Vize olarak ayrılmıştır. Başlıkların altında ihtiyacınız olan belgelerden Gabon Vize Ücretine kadar tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services İzmir şube yetkililerimize ve vize uzmanlarımıza Gabon hakkında soru sormak, hizmet almak ve danışmak için +90 (232) 335 03 91 numaralı telefonu arayabilir ya da izmir@eagvs.com adresine e-posta yolu ile vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca hızlı iletişim ve sorularınız için faaliyete koyduğumuz www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de sorularınızı sorabilir, Gabon vizesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu, İzmir

Gabon vize başvuru öncesinde pasaportunuzun olması gerektiğini unutmamalısınız. Pasaportunuzun başvuru sürecinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için fotoğrafınızın bulunduğu ilk sayfaya göz atarak öğrenebilirsiniz. Pasaportunuzun geçerlilik süresi 6 (Altı) aydan daha kısa bir süreyse eğer vize uzmanımıza bildirmeniz gerekmektedir. Ayrıca pasaportunuzun deforme olmamış olması Gabon’a giriş yaparken önem kazanmaktadır.
Pasaport türünüzün Gabon vize başvuru sürecinde önemi yoktur. Pasaportunuzun (Siyah) Diplomatik pasaport, (Gri) Hizmet Pasaportu, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Yeşil) Hususi Pasaport ya da (Kırmızı) Geçici pasaport olabilir, pasaport türünüz yukarıdaki seçeneklerden hangisi olursa olsun Gabon devleti tarafından vizeye tabii tutulursunuz. Pasaport türünüzü ve Gabon seyahat planınızı vize başvuru süreciniz başlamadan önce vize uzmanımıza iletmeyi unutmayınız. Gabon’da konaklayacağınız süreye göre vize başvuru işlem türünüz değişiklik gösterebilir.
Gabon vize başvurusunda bulunmadan önce yapmanız gereken en önemli hususlardan birisi de sarıhumma aşınızı olmanızdır. Aşı kartı fotokopinizi başvuru süreciniz sırasında ihtiyacınız olan belgelerle birlikte vize uzmanlarımıza göndermemiz gerekmektedir.

Gabon E-Vize Ve İhtiyacınız Olan Belgeler, İzmir

Gabon E-Vize konsolosluğa gitmeden, internet erişimi sağlayabileceğiniz herhangi bir yerden Gabon vize başvurusunda bulunabileceğiniz bir vize başvuru türüdür. Konsolosluğa gitme zahmeti olmaması hem maddi hem de zamansal açıdan vize başvurusunda bulunacak vatandaşlar için bir kazanımdır. Yalnız Gabon E-Vize başvurusunda bulunurken ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir. Yapacağınız en küçük bir harf hatası dahi vizenizin çıkması engelleyebilir, işlerinizi gereğinden fazla uzatabilir. E-Vize başvurusunda bulunurken vize süreci takibinizin düzgün bir biçimde yapılması ve sorunsuz şekilde vize sahibi olabilmeniz adına alanında uzman vize şirketleri ve deneyimli vize uzmanları ile çalışmanızı öneririz. EAGVS İzmir vize uzmanlarımıza izmir@eagvs.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Gabon E-Vize başvurusu için ihtiyacınız olan belgeler ise; pasaportunuzun ilk sayfasının taratılmış hali, 1 (Bir) adet arka planı beyaz olan biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz ve eğer varsa Gabon uçak bileti rezervasyonunuzdur. Belgeleri e-posta yolu ile vize uzmanlarımıza ulaştırmanız, uzmanlarımızın adınıza Gabon E-Vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Gabon Klasik, Turistik Ve Ticari Vize İçin Gerekli Olan Belgeler – İzmir

Gabon Klasik Vize ve başlıkta belirtilen Ticari ve Turist vize başvuru türleri için ihtiyacınız olan belgeleri kargo yolu ile vize uzmanlarımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Belgeler ilk olarak İstanbul merkezimize, sonrasında ise Ankara’ya gönderilmektedir. Vize uzmanımız ile yaptığınız görüşmede ihtiyacınız olan belgeleri göndermeniz gerektiği adresi öğrenebilirsiniz. 
Başlıkta belirtilen vize türlerinde ihtiyacınız olan belgeler aynı olduğu için tek başlık altında toplanmıştır. İhtiyacınız olan belgeler ise şu şekildedir; pasaportunuz (6 Ay geçerli olması gerekmektedir), arka fonu beyaz 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz, kimlik fotokopiniz, banka hesap dökümünüz ve eğer varsa Gabon uçak bileti rezervasyonunuz EAGVS İzmir vize uzmanlarımızın adınıza vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır? – İzmir

Gabon vize başvuru süreci başlamadan önce vize uzmanlarımız tarafından belge gönderdiğiniz belgelerin kontrolleri sağlanır. Belgelerinizde bir sorun saptandığı an tarafınıza geri bildirimde bulunulur ve belgelerinizdeki eksikliklerin giderilmesi sağlanır. Belgelerinizde hiçbir problem olmaması halinde Gabon vize ücreti yatırıldıktan sonra adınıza Gabon vize başvurusunda bulunulur. Süreci yöneten vize uzmanımız tarafından vize sürecindeki her adımda size bilgilendirme yapılır ve vizeniz sonuçlandığı gün vize başvuru tarihleriniz içerisinde vizenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gabon Vize Ücreti, İzmir

Gabon vize ücretinin içerisinde üç farklı ödeme barındırmaktadır; koordinasyon ücreti, konsolosluk ücreti ve hizmet bedeli. Gabon vize başvuru sürecinizden önce EAGVS İzmir şube yetkililerimiz ücreti size toplam halinde iletirler. Gerekli ödemeyi yapıp banka ödeme makbuzunu e-posta yolu ile uzmanlarımızla paylaştığınız andan itibaren vize başvurunuz başlayabilir.

Gabon Vize Kaç Günde Çıkar, İzmir

Gabon vizesinin çıkış tarihi EAGVS İzmir şube temsilcilerimizin güncel deneyimleri ışığında 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) gün arasında değişmektedir. Verilen süre güncel deneyimler sonucunda vize uzmanlarımızın ön gördükleri süredir. Gabon Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ve Gabon resmi tatil günlerine göre vize sonucunuzda değişiklikler olabilir. Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde sonuç şube yetkililerimiz tarafından size ulaştırılır.

Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi Nasıl Bir Hizmet Verir? – İzmir

Euroasia Global Visa Services İzmir şube yetkililerimizden ve vize uzmanlarımızdan vize başvuru sürecinizi yönetmek adına vize hizmeti alabilir ya da konsolosluğa gitme zahmetine katlanmamak için kurye hizmeti alabilirsiniz.
EAGVZ İzmir şubemize başta Karşıyaka ve Bornova olmak üzere, Şelçuk, Kemalpaşa, Bayraklı, Buca, Karabağlar, Bergama, Aliağa, Torbalı, Çiğli, Menemen, Ödemiş gibi ilçelerimizden bize ulaşabilirken; Aydın, Manisa, Balıkesir, Denizli gibi çevre şehirlerden de hizmet almak adına İzmir vize uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services İzmir Şubesi telefon numaramız +90 (232) 335 03 91 e-mail adresimiz ise izmir@eagvs.com adresidir. Vize uzmanlarımızla hızlı iletişim ve soru cevap yapmak adına faaliyete koyduğumuz www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.

 

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';