x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 01 69

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Eposta

antalya@eagvs.com

Gabon Vize Başvuru, Antalya

Değerli Ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi vize uzmanları tarafından siz ziyaretçilerimiz için güncel bilgilerle hazırlanan Gabon Vizesi Antalya yazımıza hoş geldiniz. Yazımızda Gabon Vize başvuru süreci üzerine ihtiyacınız olan bilgileri okuyabilirsiniz.
Vize uzmanlarımızın ziyaretçilerimiz için hazırladıkları yazımızda ana başlıkları Gabon Vizesi, Gabon Vize Ücreti, Gabon Ticari Vize, Gabon Turistik Vize, Gabon E-Vize Başvurusu ve Gabon Vize ücreti şeklinde sıralanmış şekilde bulabilirsiniz. Ana başlıkların yanında vize uzmanlarımız ile çalışırken dikkat etmeniz gerekenler, belgeleri hangi yolla ve nereye yollamanız gerektiği ve Gabon vize başvurusunda bulunmadan önce dikkat etmeniz gereken detayları da öğrenebilirsiniz. 
Euroasia Global Visa Services Antalya şubemize ulaşmak ve Gabon vizesi hakkında sorularınız için +90 (242) 255 01 69 numaralı telefonu arayabilir ya da antalya@eagvs.com adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca soru cevap yapabilmeniz ve hızlı iletişim kurabilmeniz adına www.eagvs.com adresinde faaliyete soktuğumuz CANLI DESTEK bölümünden de vize uzmanlarımıza ulaşabilir, vize hizmeti talebinde bulunabilirisiniz.

Gabon Vize Başvurusu – Antalya

Gabon vize başvuru süreciniz başlamadan önce dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar vardır, Sarıhumma aşısı olmanız da bunlardan birisidir. Gabon vize başvurusundan önce aşınızı olduktan sonra göndermeniz gereken belgelerle beraber aşı kartı fotokopinizi de yollamanız gerekmektedir.
Ayrıca Gabon vize başvurusunda bulunurken pasaportunuzun vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için pasaportunuzun ilk sayfasına bakabilir, geçerlilik süresini vize uzmanımıza iletebilirsiniz. Pasaportunuzun türü (Gri) Hizmet Pasaportu, (Kırmızı) Geçici Pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport ya da (Yeşil) Hususi Pasaport olabilir, pasaportunuzun türü fark etmeksizin Gabon’a seyahat etmek için vizeye ihtiyacınız vardır. Pasaport türünüz, pasaportunuzun geçerlilik süresi ve Gabon’da yapacağınız konaklama süresinizi vize uzmanımıza iletmeyi unutmayınız.

Gabon E-Vize Başvurusu ve İhtiyacınız Olan Belgeler – Antalya

Elektronik vize başvuru türü sağladığı pratikler sayesinde günümüzde en çok tercih edilen vize başvuru türlerinden birisi haline geldi. Sadece internet üzerinden vize başvurusunda bulunabilmeniz, belge karışıklığı olmaması, konsolosluğa gitme zahmetine katlanmamanız gibi avantajların yanında e-vize başvurusunda bulunurken ekstra dikkat etmeniz gerekmektedir. Yapacağınız en küçük bir harf yanlışı bile vizenizin çıkmasını engelleyebilir ve uzatabilir. Gabon E-Vize başvurusunda bulunurken alanında deneyimli e-vize uzmanları ile çalışmanızı öneririz. Antalya e-vize uzmanlarımıza ulaşmak için antalya@eagvs.com adresine e-mail bırakmanız yeterlidir.
Gabon E-Vize başvurusu için ihtiyacınız olan belgeler ise; 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız, pasaportunuzun taratılmış hali, aşı kartı fotokopiniz ve varsa Gabon hotel/uçak rezervasyonlarınız olarak sıralanmaktadır. E-Vize başvurusunda bulunurken ihtiyacınız olan belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız gerektiğini unutmayınız.

Gabon Klasik, Turistik ve Ticari Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler – Antalya

Başlıkta belirtilen Gabon vize başvuru seçeneklerinden hangisi için başvuru yapacak olursanız olsun ihtiyacınız olan belgeler aynıdır. İhtiyacınız olan belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile değil kargo yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir.
Başlıkta belirtilen Gabon vize başvuru türleri için ise ihtiyacınız olan belgeler şu şekildedir; pasaportunuz, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız, banka hesap dökümünüz, aşı kartı fotokopiniz, kimlik fotokopiniz ve eğer varsa Gabon uçak/hotel rezervasyonlarınız vize uzmanlarımızın sizin adınıza Gabon vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Antalya

Gabon vize başvuru öncesinde Gabon vize ücretini yatırmanız gerekmektedir. Ücreti yatırmanız ile beraber gönderdiğiniz belgeler vize uzmanlarımız tarafından kontrol edilir ve herhangi bir eksiklik saptanması halinde adına vize başvurusu yapılacak kişiye geri bildirimde bulunulur. Belgelerinizdeki eksiklerin giderilmesi ya da belgelerinizin kontrolden sorunsuz şekilde geçmesi halinde adınıza vize başvuru talebinde bulunulur. Vize başvuru sürecini adım adım beraber çalıştığınız vize uzmanımızdan öğrenebilirsiniz. Vizenizin sonuçlanması halinde aynı gün içerisinde vizenize sahip olabilir, başvurduğunuz tarihler arasında kullanabilirsiniz.

Gabon Vize Ücreti – Antalya

Gabon vize ücreti içerisinde üç adet vize ödemesi barındırmaktadır, bunlar; koordinasyon ödemesi, konsolosluk ödemesi ve hizmet bedeli olarak üçe ayrılır. Gabon vize başvuru süreciniz başlamadan önce Antalya şube yetkililerimiz vize ücretini toplu olarak size iletirler ve ödemeyi yapmanız ile beraber Gabon vize süreciniz başlar.

Gabon Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? – Antalya

Gabon vize sürenizin sonuçlanma süresi ortalama olarak 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) gün arasında değişmektedir. Verilen süre vize uzmanlarımızın güncel deneyimlerine dayanarak verdikleri süredir, Gabon milli ve dini tatilleri vizenizin sonuçlanma süresinde değişikliğe neden olabilir. Ayrıca yabancı pasaport sahibiyseniz vize çıkış sürenizin daha da uzadığını bilmeniz gerekmektedir.

Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesinden Nasıl Bir Hizmet Alabilirim? - Antalya

Euroasia Global Visa Services Antalya şubesi vize uzmanlarından vize hizmeti ya da kurye hizmeti alarak adınıza vize çıkarttırabilir, vize sürecinizi yönetmesi için deneyimli uzmanlarla beraber çalışabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Antalya şubemize +90 (242) 255 01 69 numaralı telefondan ulaşabilir ya da antalya@eagvs.com adresine e-posta bırakabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerimizin vize uzmanlarımızla hızlı iletişim kurması ve soru cevap yapmaları için www.eagvs.com adresinde faaliyete koyduğumuz CANLI DESTEK bölümünden de yararlanabilirsiniz.
EAGVS Antalya şubemize başta Antalya ve Konyaaltı olmak üzere; Manavgat, Akseki, Muratpaşa, İbradı, Döşemealtı, Kaş, Alanya, Demre, Elmalı, Kumluca, Korkuteli, Serik gibi ilçelerimizden ulaşabilirken, Muğla, Mersin Karaman, Burdur, Konya, Isparta gibi çevre illerden de hizmet almak için Antalya şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Antalya Şubesi

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';