x
Gabon

Vize İşlemleri

Gabon

Telefon/Faks

+90 (352) 353 30 36

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

kayseri@eagvs.com

Gabon Vize Başvuru, Kayseri

Değerli Ziyaretçimiz,
Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi vize uzmanları tarafından siz misafirlerimiz için hazırlanan Gabon Vize Başvurusu Kayseri yazımıza hoş geldiniz.
Yazımız EAGVS Kayseri şubesi vize uzmanlarının güncel deneyimleri ışığında ziyaretçilerimiz için 2021 güncel belgelerle hazırlanmıştır. Yazımızda edineceğiniz bilgilerin ana başlıkları; Gabon Vizesi, Gabon E-Vize, Gabon Klasik Vize, Gabon Vize Ücreti, Gabon Başvurusu Nasıl Yapılır, Gabon Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır ve Gabon Turistik ve Ticari Vize şeklinde sıralanmaktadır. Temel başlıklar altında alabileceğiniz bilgilerin yanında vize uzmanlarımıza nasıl ulaşabileceğiniz, vize başvurusunda önce yapmanız gerekenler ve ihtiyacınız olan belgeler gibi derin bilgilere de ulaşabilirsiniz.
Euroasia Global Visa Services Kayseri şube yetkililerimize ve vize uzmanlarımıza +90 (352) 353 30 36 numaralı telefondan ulaşabilir ya da kayseri@eagvs.com mail adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerimizin vize uzmanlarımız ile hızlı iletişim kurmaları adına www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de sorularınız için vize uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Gabon Vize Başvurusu – Kayseri

Gabon vize başvuru süreciniz başlamadan önce sarıhumma aşınızı olmanız gerekmektedir. Başvuruda bulunacağınız vize türüne göre ihtiyacınız olan belgelerin arasında aşı kartı fotokopinizi de vize uzmanlarımıza yollamanız vize sürecinizin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olacaktır. Ayrıca Gabon vize başvuru süreciniz başlamadan önce pasaportunuzun vize başvuru tarihinden itibaren 6 (Altı) ay daha geçerli olması gerekmektedir. Pasaportunuzun geçerlilik süresini öğrenmek için pasaportunuzun ilk sayfasına bakabilir ve geçerlilik süresiniz vize uzmanımız ile paylaşabilirsiniz. Pasaportunuzun yıpranmamış olması vize sahibi olduktan sonra Gabon’a giriş yaparken önem arz etmektedir.
Pasaport türünüz (Yeşil) Hususi Pasaport, (Siyah) Diplomatik Pasaport, (Bordo) Umuma Mahsus Pasaport ya da (Gri) Hizmet Pasaportu olabilir, pasaportunuzun türü fark etmeksizin Gabon vize başvurusunda bulunurken vizeye tabi tutulduğunuzu unutmamalısınız. Pasaport türünüz ile beraber Gabon’da yapacağınız konaklama süresinizi de vize uzmanımıza iletmeniz, oluşabilecek belge değişikliklerinin önceden belirlenmesine yardımcı olacaktır.

Gabon E-Vize ve İhtiyacınız Olan Belgeler – Kayseri

Gabon E-Vize başvuru türü sağladığı avantajlarla beraber son zamanların en çok tercih edilen vize başvuru çeşitlerinden biri haline geldi. Konsolosluğa gitme zahmet olmaması, belge karışıklığı ve sadece internet üzerinden vize başvurusunda bulunmanız sağladığı avantajlardan sadece bir kaçı. Yalnız e-vize başvurusunda bulunurken dikkat etmeniz gerekmekte, yapacağınız en küçük bir harf yanlışı vizenizin çıkmasını engelleyebilir ya da vizenizin çıkış süresini normal süreden daha da uzun tutabilir. E-vize başvurusunda bulunurken hiçbir sorun yaşamamanız adına alanında uzman vize şirketleri ve deneyimli vize uzmanları ile çalışmanızı öneririz. EAGVS Kayseri vize uzmanlarımıza ulaşmak için kayseri@eagvs.com adresine mail bırakabilirsiniz.
Belgele kalabalığı bulunmayan Gabon E-Vize başvuru türünde ise ihtiyacınız olan belgeler; pasaportunuzun ilk sayfasının taratılmış hali, 1 (Bir) adet biyometrik fotoğrafınız, aşı kartı fotokopiniz ve eğer varsa Gabon hotel/uçak rezervasyonlarınız olarak sıralanmaktadır. Belgeleri vize uzmanlarımıza e-posta yolu ile ulaştırmanız vize uzmanlarımızın adınıza Gabon E-Vize başvurusunda bulunmaları için yeterlidir.

Gabon Klasik, Ticari ve Turistik Vize İçin İhtiyacınız Olan Belgeler – Kayseri

Gabon’a yapacağınız klasik, turistik ve ticari vize başvuru çeşitleri için ihtiyacınız olan belgeler aynıdır. Vize uzmanlarımızın adınıza Gabon klasik, ticari ve turistik vize başvurusunda bulunmaları için pasaportunuz, banka hesap dökümünüz, 2 (İki) adet biyometrik fotoğrafınız, nüfus cüzdanı fotokopiniz ve eğer varsa Gabon uçak/hotel rezervasyonlarınız yeterlidir.
Belgeleri uzmanlarımıza kargo yolu ile yollamanız gerekmektedir.

Gabon Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? – Kayseri

Gabon vize başvuru süreciniz başlamadan önce Gabon vize ücretini yatırmanız gerekmektedir. Gabon vize ücretini gerekli bankaya yatırıp ödeme dökümünü vize uzmanlarımıza yollamanızdan itibaren şube yetkililerimiz gönderdiğiniz belgelerin kontrollerini sağlarlar. Belgelerinizde herhangi bir eksiklik ya da olması halinde belgeleriniz düzenlenir ve uzmanlarımız sizin adınıza Gabon vize başvurusunda bulunurlar. Vizeniz sonuçlandığı gün içerisinde vizenize sahip olabilir ve başvurduğunuz tarihler arasında vizenizi kullanabilirsiniz.

Gabon Vize Ücreti – Kayseri

Gabon vize ücreti içerisinde üç ödeme barındırmaktadır, bunlar; konsolosluk ödemesi, hizmet bedeli ve koordinasyon bedeli olarak ayrılmaktadır. Gabon vize ücreti size toplu olarak EAGVS Kayseri şube yetkililerimiz tarafından iletilir ve gerekli ödemeyi yapmanız halinde Gabon vize başvuru süreciniz başlar.

Gabon Vizesi Kaç Günde Çıkar? – Kayseri

Gabon vizesinin çıkış süresi ortalama olarak 4 (Dört) ila 8 (Sekiz) iş günü arasında değişmektedir ve verilen süre vize uzmanlarımızın güncel deneyimleri ışığında ön gördükleri süredir. Gabon Göçmenlik Ofisi yoğunluğu ya da Gabon resmi tatilleri vize çıkış süresi üzerinde uzamaya neden olabilir. Ayrıca verilen süre Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip olan misafirlerimiz için geçerlidir, yabancı pasaport sahibi olmanız halinde Gabon vize çıkış süresi biraz daha uzayabilir.

Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesinden Nasıl Bir Hizmet Alabilirim? – Kayseri

Euroasia Global Visa Services Kayseri şubesi vize uzmanlarımızdan kurye ya da vize başvuru hizmeti talep edebilirsiniz. Vize sürecinizin vize uzmanları tarafından yönetilmesini ve konsolosluğa gitmeden vize sahibi olmak için +90 (352) 353 30 36 numaralı telefondan EAGVS Kayseri şubesi vize uzmanlarımıza ulaşabilir ya da kayseri@eagvs.com mail adresine mail bırakabilirsiniz. Ayrıca hızlı iletişim adına faaliyete koyduğumuz www.eagvs.com adresindeki CANLI DESTEK bölümünden de vize uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Kayseri şubemize başta Kayseri ve İncesu olmak üzere; Pınarbaşı, Sarız, Develi, Yahyalı, Tomarza, Talas, Melikgazi, Yeşilhisar, Felahiye, Kocasinan, Özvatan, Sarıoğlan gibi ilçelerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sivas, Yozgat, Nevşehir, Kahramanmaraş, Adana ve Niğde gibi çevre illerden de Kayseri şubemizden hizmet talep edebilirsiniz.
İyi yolculuklar dileriz.
Euroasia Global Visa Services Kayseri Şubesi

Gabon ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';