x
Dubai

Vize İşlemleri

Dubai

Dubai Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir

F. Akkuş 11/09/19, 17:04
Merhaba, Ekim’in ilk haftası Dubai’de tarım fuarına katılacağım. Fuar süresini kapsayacak olan 5-6 günlük iş gezisi için vize talebinde bulunmak istiyorum. 30 günlük çok girişli vize alınabildiğini gördüm. Dubai vizesi alsam başka hangi ülkelere Dubai vizesi ile gidebilirim. Fuardan sonra 4 günlük bir boşluğum olacak eğer başka bir ülkeye Dubai vizesi ile girilebilirse, 30 gün çok girişli Dubai vizesi almak isterim. Gerekli evrakları ve prosedürü açıklayabilir misiniz lütfen?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Merhaba, 
Dubai vizesi ile hangi ülkelere gidilir sorunuzun cevabı olarak; her ülkenin vizesi ayrı olduğu için Dubai vizesi yalnızca Dubai’de ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin diğer 6 emirliğinde geçerli olacaktır. Alacağınız Birleşik Arap Emirlikleri vizesi Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika, Ummül-Kayveyn emirliklerinin tümünde geçerlidir.

Dubai oturum iznine sahip olmanız halinde ise Azerbaycan’a, Gürcistan’a, Seyşeller’e,  Maldivlerê, Mauritius’a ve Sri Lanka’ya vizesiz seyahat edilebilmektedir. Ancak bu ülkelerin çoğu T.C. vatandaşlarına vizesiz olduğu için Dubai vizesine veya Dubai oturum iznine sahip olmak size sadece diğer emirliklere geçebilme imkanı ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan Sri Lanka’ya vizesiz gidebilme imkanı tanıyacaktır. 

+90 (212) 963 39 80 numaralı merkez ofis hattımızdan Dubai vize başvurunuza dair bilgi ve destek alabilirsiniz. 

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';