x
Danimarka

Vize İşlemleri

Danimarka

Danimarka Vizesi Şırnak'tan Nasıl Alınır

M. ALİ BORSAN 12/12/18, 09:05
Selamunaleykum ben mehmet ali borsan. Şırnağın İdil ilçesinde ikamet eidyorum . Ben burda kendi halimde bir esnafım . Danimarka da yaşayan amcamın oğlunun yanına gitmek istiyorum .Uzun zamandır görüşmedik. Başvurumu gerçekleştirmem için gerekli olan evraklar nelerdir? Çay ocağım kendi adımadır. Gerekli olan evraklar konusunda beni aydınlatırsanız sevinirim. Bir de başvurumu Şırnaktan mı yapacağım?
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Sayın Yazıcı Öncelikle Euro Asia GVS'ye ulaştığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. Sorularınıza yanıt bulamadığınız bir kısım veya anlatamadığımız bir şey olursa lütfen bizi uyarınız.

Sayın  Yazıcı öncelikle üzülerek belirtmeliyiz ki Şırnak ta muhattap olabileceğiniz bir Danimarka temsilcisi veya başvuru merkezi olmadığından dolayı başvurunuzu size en yakın başvuru yerinden yapmanız gerekmektedir. Gaziantep sizin için en yakın başvuru yeri olarak  tercih edilebilir .Gerekli olan evrakları hazırlama aşamasında  hassasiyyetle davranmanızı öneririz. Evrak hazırlama sürecinde durumunuzu müşteri temsilcilerimizi arayarak en detaylı  şekilde anlatabilir  ve size en uygun evrak  listesini öğrenebilirsiniz. Danimarkada yaşayan yakınınızdan  bir davetiye mektubu oluşturmasını ve size kargo yoluyla iletmesini isteyebilirsiniz.Davetiye düzenlenirken  dikkat edilmesi  gerekenleri aşağıda bilginize sunuyorum;

1)Danimarka'da ikamet eden yakınınızdan  imzalı davet mektubu (Yakınınızın konaklama bilgisini de içermelidir)

2)Davet eden yakınınızın  pasaport fotokopisi (davet eden yakınınız  Danimarka vatandaşıysa) yada davet eden yakınınızın oturum izni fotokopisi . 

Davetiyenizi yukarıda bilgilerinize sunduğum koşulları referans alarak hazırlatır ve sizin durumunuz için en uygun evrakları hazırlamanız durumunda bir sorunla karşılaşmayacaksınızdır. Yukarıda da belirttiğim gibi durumunuzla alakalı olarak gerekli olan evrakları müşteri temsilcilerimizi arayarak en detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES