x
Benin

Vize İşlemleri

Benin

Adres

Kavaklıdere Mah. Beykoz Sok. No:14/5 Çankaya-Ankara

Telefon/Faks

+90 (850) 241 14 50

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

ankara@eagvs.com

Benin Vizesi, Ankara

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak Benin Vize Başvurusu  öncesinde sizlere yol gösterici olmak adına, takip etmeniz gereken adımları anlatmış olduğumuz sayfamıza Hoş Geldiniz.
EAGVS Ankara Şubesi olarak sizler için hazırladığımız Ankara ve çevresinden gerçekleştirecek olduğunuz Benin Vize başvurularınıza dair süreçlere, 2023 yılı güncel evrak listelerine ve adımlarınızı kolaylaştıracak birçok ön bilgiye sayfamız aracılığı ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak Ankara ili ve Akyurt, Yenimahalle, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Şereflikoçhisar, Sincan, Pursaklar, Polatlı, Nallıhan, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak ilçeleri başta olmak üzere, çevre iller olan Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Eskişehir, Bolu, Sakarya illeri ve Tüm Türkiye'den yapacak olduğunuz Benin Vize başvurularınıza konuda uzman olan deneyimli kadromuz ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Ankara ili ve çevre ilçelerde ikamet eden siz değerli misafirlerimiz, Euroasia Global Visa Services Ankara Şubemize +90 (850) 241 14 50 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da ankara@eagvs.com adresinden bizlere e-posta göndererek konu ile alakalı destek alabilirsiniz.

Benin Vizesi Kimlere Gerekir? - Ankara

Hizmet (gri) pasaportu, Umuma Mahsus (bordo) pasaport ve Hususi (yeşil) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Benin’e yapacak oldukları seyahat öncesinde Benin Elektronik Vizesi almak zorundadırlar. Yalnızca Diplomatik (Siyah) Pasaport sahipleri Benin Cumhuriyeti'ne yapacak oldukları seyahat öncesinde vizeden muaftılar.
Benin Cumhuriyeti'nin Ülkemizde dış temsilcisi olarak Benin Büyükelçiliği Ankara, Benin Fahri Konsolosluğu İstanbul ve Benin Fahri Konsolosluğu İzmir yer almaktadır. Benin dış temsilcilik görevini Ankara Benin Büyükelçiliği yürütmekte ve diplomatik yetkiye sahip tek yetkilidir.

Benin Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Ankara

Bu konu başlığı içerisinde Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak danışmanlığını yapıyor olduğumuz Benin vize çeşitlerini sizler için derledik. Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz aşağıda yer alan seçeneklere tıklayarak konuda uzman olan ekip arkadaşlarımızın derlemiş olduğu Benin Vize Başvurusu için gerekli belgelere, belgelerin geçerlilik sürelerine, nereden alınacağına ve niceliklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Seyahat gerekçenizi içeren vize türünün yukarıda belirtilmiş olan başlıklar altında olmadığını düşünüyor  ya da hangi başlık altında olduğuna karar veremiyorsanız eğer Euroasia Global Visa Services Ankara Şubemizle iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan canlı destek alabilirsiniz.

 Benin Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara

Benin Cumhuriyeti Türkiye vatandaşlarının faydalanabildiği konsolosluğa gitmeden gerçekleştirilebilen online başvuru sistemi yani Elektronik Vize Başvuru sistemi uygulamaktadır.
Benin e-vize başvurusu için Online Benin Vize Başvuru Formu doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca;
  • Başvuru sahibinin Kimlik Fotokopisi
  • Başvuru Sahibinin Pasaportunun Resimli sayfasının fotokopisi ya da taratılmış görüntüsü
Bizlere ulaştırılması ardından Uzmanlarımız eşliğinde eksiksiz bir şekilde doldurulması ardından işlem onayı gelmektedir.

Benin E-Vize Geçerlilik Süresi

Benin elektronik vizenizin geçerlilik başlangıcı tarafınıza e-posta yoluyla ulaştırılan elektronik vizenin “Travel Data” bölümünde yer almaktadır. Elektronik vizenizin geçerlilik süresini 30 gün veya 90 gün olarak belirleyebilirsiniz. 30 günlük vize ücreti ile 90 günlük vize ücreti arasında farklılıklar vardır. 2023 yılı Benin vize ücretleri hakkında detaylı bilgi için bizi +90 (850) 241 14 50 numaralı hattımızdan arayarak ya da ankara@eagvs.com adresine mail atarak ücretsiz bilgilendirme e-maili talep edebilirsiniz. 
Not: Benin Elektronik Vizesi 30 (1 Ay) günlük vize tek girişli, 30 (1 Ay) gün süreli çoklu girişli ve 90 (3 Ay) gün süreli çok girişli olarak talep edilebilmektedir. 
 

Benin Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Ankara

Benin Elektronik Vize Başvurunuz tarafımıza göndermiş olduğunuz yukarıda belirttiğimiz evrakları hazırlamanız ardından sizler adına yapacak olduğumuz başvuru işleminin başlamasıyla birlikte ortalama olarak 3 ila 7 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Benin Elektronik Vize Onay sürecini konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluk, Elektronik Vize başvuru sistemlerinde oluşabilecek aksaklıklar da değiştirebilecek etkenlerdir.
Değerli Ziyaretçilerimiz, Euroasia Global Visa Services Ankara Şubesi olarak sizler için Benin Vize Başvurusu hakkında genel bilgileri aktarmaya çalıştığımız ve vize başvuru sürecinizi kolaylaştırabilecek adımları anlattığımız sayfamızı okudunuz. Benin Vize Başvuruları, Vize İşlemleri ve Vize Başvurularının onaylanma süreleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir ya da Euroasia Global Visa Services Ankara Şube numaramız olan +90 (850) 241 14 50 telefonumuzdan irtibata geçebilir, ankara@eagvs.com adresine e-posta atabilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

Benin ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';