x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Benin e-vize başvuru süreci başlamıştır. Kısa süreli turistik, ticari ve transit amaçlı yapılacak Benin seyahatlerinde e-vize alınabilmektedir. Benin vizenizi şahsen gelmenize ve evraklarınızı göndermenize gerek kalmadan en kısa sürede alabilirsiniz. Detaylı bilgi için arayınız.

Benin Vizesi

Değerli Ziyaretçilerimiz Hoş Geldiniz, 

Benin vizesi 2021 yılı güncel bilgileri sayfamızın devamında bulabilirsiniz. 

Benin E-Vize

Benin diplomatik makamları vize prosedürlerinin kolaylaştırılması amacıyla Benin e-vize prosedürünü başlatmıştır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları e-vize prosedüründen faydalanabilmektedir. Benin vize başvuruları çevrimiçi olarak yapılabilmektedir.Benin vizelerinizi şahsen gelmenize gerek kalmadan alabilirsiniz. Benin e-vizesi otuz (30) günlük vize tek giriş, e otuz (30) gün süreli çoklu giriş ve doksan(90) gün süreli çok girişli olarak talep edilebilmektedir. Benin vize başvurularınız sırasında şahsen hazır bulunmanıza gerek yoktur. Başvuru sahiplerinin isimleri ve e-posta adresleri tescil edildikten sonra bağlantı başvuranın e-posta adresine gönderilmektedir Vize başvurunuz onaylandığında Benin diplomatik misyonu yetkilileri tarafından evisa doğrudan verilen e-posta adresinize iletilecektir. 

Benin E-Vize Geçerlilik Süresi

Benin e-vizenizin geçerlilik başlangıcı tarafınıza e-mail yoluyla ulaştırılan e-vizenin “Travel Data” bölümünde yer alacaktır. E-vizenizin geçerlilik süresini 30 gün veya 90 gün olarak belirleyebilirsiniz. 30 günlük vize ücreti ile 90 günlük vize ücreti farklıdır. 2021 yılı Benin vize ücretleri hakkında detaylı bilgi için bizi (0212) 963 50 19 numaralı hattımızdan arayarak ücretsiz bilgilendirme e-maili talep edebilirsiniz. 

benin e-vize

Benin E-Vize Türleri

Benin turist vizesi, Benin ticari vize ve Benin transit vize, e-vize kapsamında değerlendirilen vize türleridir. 

Benin Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Benin vize başvurusu için online sistem üzerinden doldurulacak form yeterli olacaktır. Online formda pasaport bilgileri, seyahat bilgileri, kişisel bilgiler ve konaklanacak yer bilgileri eksiksiz olarak girilmelidir. Benin vize başvuru kaydı ancak harç ücreti ödendikten sonra alınabilmektedir. Formda beyan edilen bilgilerde yanlışlık olması halinde vizenizin onaylanmayacağını ve vize ücretinin iade edilmeyeceğini hatırlatırız. Bu nedenle bilgilerinizi yetkililerimize eksiksiz olarak iletmenizi rica ederiz. 

Benin Vizesi Başvurusu Ne Zaman Yapılmalıdır?

Online Benin vize başvurunuzu Benin’e planladığınız seyahat tarihinize en geç 8 takvim günü kala tamamlamış olmalısınız. Benin vize başvuruları ortalama olarak 5-7 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Vize başvurunuzu seyahat tarihinizden 90 gün öncesine kadar yapabilirsiniz.

Benin Vizesi Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Benin vize başvuruları sırasında Benin Konsolosluğu'nda hazır bulunmanıza gerek yoktur. İşlemleriniz online olarak tamamlanmakta vizeniz e-mail adresinize online olarak iletilmektedir. 
 • Benin vize sonuçları hakkında verilecek kararlar Benin diplomatik misyonlarının inisiyatifi altındadır. 

benin vizesi

 

Benin ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.