x
 • 10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  10 Yıllık Bilgi, Tecrübe, Uzmanlık.

  Vize sektörünün öncü kuruluşu Euroasia Global Visa Services ile başvurular daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Deneyimli uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  Devamı
 • Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Eve servis, kurye hizmeti, pür rahatlık!

  Kapınızdayız! Euroasia Global Visa Services ile vize işlemlerinizi yerinizden kalkmadan tamamlayın. Evraklarınızı evinizden alıp vizeli pasaportunuzu evinize teslim edelim.

  Devamı
 • Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Sınırsızsınız. 7 Kıta, 117 Ülke.

  Euroasia Global Visa Services ile tüm dünya ülkeleri için yapacağınız vize başvurularını başlatmak yalnızca telefonunuz kadar uzağınızda.

  Devamı
 • Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Yüksek kalite hizmet anlayışı, VIP Servisler.

  Değerlisiniz. Euroasia Global Visa Services ile en özel başvuru hizmetlerinden yararlanın.

  Devamı
 • Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai Vizeniz 24 Saat İçerisinde Hazır!

  Dubai VIP vize ayrıcalığından faydalanın! Vizenizi tek evrakla alın. VIP vize başvurularının takibi öncelikli olarak sağlanılarak maksimum 24 saat içinde sonuçlandırılır. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  Devamı

Benin e-vize başvuru süreci başlamıştır. Kısa süreli turistik, ticari ve transit amaçlı yapılacak Benin seyahatlerinde e-vize alınabilmektedir. Benin vizenizi şahsen gelmenize ve evraklarınızı göndermenize gerek kalmadan en kısa sürede alabilirsiniz. Detaylı bilgi için arayınız.

Benin Vizesi

Değerli Ziyaretçilerimiz Hoş Geldiniz, Benin vize işlemleri konusunda 2023 yılına ait güncel bilgileri sayfamızın devamında bulabilirsiniz.

Benin Vize İstiyor mu?

Benin’e seyahat etmeyi planlayan Umumi (Bordo), Hususi (Yeşil) ve Hizmet (Gri) Pasaport hamilleri vizeye tabiidir. Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi vatandaşlar gerçekleştirecekleri 90 günü aşmayan seyahatlerinde vizeden muaftır. Benin diplomatik makamları vize başvurularında kolaylık sağlanması amacıyla Benin e-vize uygulamasını başlatmıştır. Benin vizesi konusunda deneyimli ve alanında uzman kadromuz tüm vize başvuru işlemlerinizi en kısa sürede sonuçlandırmaktadır.

Benin E-Vize

Benin vize başvuruları e-vize sistemi üzerinden online olarak alınmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları e-vize uygulamasından faydalanabilmektedir. Benin vize başvurunuzu deneyimli ekibimizin tecrübeli ve emin ellerine teslim ederek şahsen gelmenize gerek kalmadan vizenizi alabilirsiniz. Benin e-vizesi; otuz günlük vize tek girişli, otuz gün süreli çok girişli ve doksan gün süreli çok girişli olacak şekilde alınabilmektedir. Benin e-vizesine müracaat etmek isteyen kişilerin, pasaport ön yüzlerini uzmanlarımıza e-mail yoluyla iletmesi yeterli olacaktır. Vize başvurunuzun onaylanması halinde e-vizeniz yetkililer tarafından e-posta adresinize mail olarak iletilecektir.

Benin Vize Başvuru süreci

Benin E-Vize Türleri

Benin’e seyahat edecek olan kişilerin alabileceği vize türleri şu şekildedir:

Benin Turistik Vizesi, en çok tercih edilen vize türlerinden biridir. Benin turizm alanında küçük bir endüstriye sahiptir. Ancak kültürü ve coğrafyası onu görünür kılmaya yetmektedir. Diğer vize türleri ile arasında gözle görülür farklar bulunmamaktadır. Ancak davet mektubuna gerek kalmadan başvurunun tamamlanabiliyor olması bu vize türünü daha cazip kılmaktadır. En çok tercih edilen bir diğer vize türü Benin Ticari Vizesi’dir. Benin Transit Vizesi nadir de olsa tercih edilen vize türleri arasındadır. Seyahat etmeden önce hangi vize türünü almak istediğinize karar vermelisiniz.

Benin Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Benin E-vize başvurunuz için Geçerli Pasaport (Ülkeye giriş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması) gerekmektedir. Pasaportunuzun ön yüzünün taratılmış görüntüsünü ve kesin seyahat edeceğiniz tarihleri e-mail yoluyla firmamıza iletmeniz halinde uzmanlarımız başvurunuzu sorunsuz bir şekilde tamamlayacaktır. 

Benin Vize Başvurusu Ne Zaman Yapılmalıdır?

Benin e-vize başvuruları ortalama 1 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Ancak online vize başvurunuzun sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için kesin seyahat tarihinizden en geç 5-7 gün önce evraklarınızı firmamıza göndermenizi tavsiye ederiz. Vize başvurunuzu planladığınız seyahat tarihinizden 90 gün öncesine kadar yapabilirsiniz. 2023 yılı Benin vize ücretleri hakkında detaylı bilgi için bizi +90 (850) 241 14 50 numaralı hattımızdan arayarak ücretsiz bilgilendirme e-maili talep edebilirsiniz.

Benin Vizesi Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Benin vize başvuruları sırasında Benin Konsolosluğunda hazır bulunmanıza gerek yoktur. İşlemleriniz online olarak tamamlanmakta vizeniz e-mail adresinize online olarak iletilmektedir.
 • Pasaportunuzun, vize bitim tarihinden itibaren en az 6 geçerlilik süresi olmalıdır.
 • Benin vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumda ödenen vize harç ücreti ve hizmet bedeli iade edilmemektedir. Dolayısıyla bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Benin e-vize konusunda alanında tecrübeli ve uzaman kadromuz süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır. 
 • Benin vize sonuçları hakkında verilecek kararlar Benin diplomatik misyonlarının inisiyatifi altındadır.
 • Benin e-vizesine sahip olmak, hamiline otomatik olarak ülkeye giriş hakkını vermemektedir. Giriş noktasındaki göçmenlik memuru, göçmenlik koşullarını karşılamadığını değerlendirdiği veya kişinin Benin’de bulunmasının ulusal çıkarlara veya güvenliğe aykırı olduğunu tespit ettiği hallerde seyahat eden kişinin girişine izin vermeme yetkisine sahiptir.
Aklınıza takılan konularda daha detaylı bilgi almak için +90 (850) 241 14 50  numaralı telefondan bizi arayabilir ya da evize@eagvs.com adresi üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.

Benin Vizesi Hakkında bilgiler

Benin ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

BASE_URL = '';