x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Amerika Hakkında Sorular & Yorumlar

Amerika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Amerika Vizesi 2020
L. Dimitra 28/02/20, 12:22 Cevabı Görüntüle
Merhabalar, Ağustos 2020 tarihinde New York’a turistik olarak bir seyahat gerçekleştirmek istiyorum. B1/B2 kategorisine ait bir vizem bulunmaktadır. Pasaport sürem sona erdiği için yeni pasaport çıkardım. Amerika vizem eski pasaportumda ve eski soyadım üstüne kayıtlı. Şuan da yeni bir pasaport ve soyadına sahibim. Amerika vizesi 2020 yılında bu konu hakkında bir değişiklik gösterdi mi? Geçerliliği olan vizemi kullanmam mümkün müdür yoksa yenisine başvurmam gerekir mi? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
Amerika Vize İşlemleri
D.R. 02/04/20, 13:29 Cevabı Görüntüle
Merhaba, ben Deniz. Bursa Mudanya bölgesinde yaşıyorum. Deniz mahsülleri üzerine bir restoranım bulunmaktadır. 50 yaşındayım ve birçok Avrupa ülkelerine seyahatim bulunmaktadır. Ayrıca son 2 yıl süreli kalmış Kanada vizem var. Amerika’ya turistik bir seyahat gerçekleştirmek istiyorum. Restoranım turistik bir bölgede olduğu için İngilizcemi geliştirme fırsatı buldum. Şu an bulunan planımda yalnız seyahat edeceğim. Kendimi ifade etmekte zorlanacağımı düşünmüyorum. Amerika vize işlemleri içeriğinde ne var? Gerekli belgeler ve süreç nedir? Bursa üzerinden randevuya girebilir miyim? Yardımlarınızı rica ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.
Amerika Vizesi
S. Akman 28/02/20, 12:05 Cevabı Görüntüle
Merhaba, 3 Nisan - 25 Nisan 2020 arasında turistik olarak Massachusetts 'e gitmeyi düşünüyorum, Amerika vizesi almak istiyorum. Daha önce Amerika, İngiltere ve 1 adet Schengen vizem ve ek olarak 4 farklı vizesiz ülkeye seyahatim var. Toplamda 6 senedir çalışıyorum ve son girdiğim iş yerine Eylül 2019'da girdim. Hazırlamam gereken evraklar konusunda ne yapacağımı bilmiyorum. Herkes kendi durumuna uygun şekilde mi evrak hazırlıyor? Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.
Amerika Vize Danışmanlık
M.Y. 02/04/20, 18:30 Cevabı Görüntüle
Merhaba sayın Euroasia çalışanları, Ben Melahat, 60 yaşında Emekli öğretmenim. Antalya Manavgat bölgesinde yaşamaktayım. Büyük oğlum Hollanda'da çalışmaktadır. Geçici oturuma sahiptir. Bu durumdan dolayı başta Hollanda olmak üzere birçok kez schengen bölgelerine seyahat ettim. Emekli olduğum için tatil izinleri ile ilgili bir problemim bulunmamaktadır. 20.07.2020 – 20.08.2020 tarihleri arasında Türkiye’de yaşayan oğlum ile birlikte seyahat etmek istiyoruz. Amerika vize danışmanlık şirketi olarak sitenizi gözden geçirdim. Vize başvuru sürecimi sizinle birlikte ilerletmek istiyorum. Emekli olarak ne yapmalıyım? Oğlum ile birlikte seyahat edeceğimiz için masraflarımın bir kısmını kendisi üstlenebilir. Oğlumun geçerli bir ABD vizesi bulunmaktadır. Kendisi işverendir. Bu durumda onun ne yapması gerekir. Yardımlarınızı rica eder, İyi çalışmalar dilerim.
Amerika Vize Başvurusu
T.R. 01/04/20, 16:06 Cevabı Görüntüle
Merhaba sayın yetkili, Ben Tarık, Gaziantep’te yaşayan bir baklava ustasıyım. Kendime ait bir tatlıcı dükkanım var. 18 yaşımdan beri bu işle uğraşmaktayım. Amerika’da yaşayan bir kuzenim var, bana davetiye gönderecek ve Amerika vize başvurusu için işlemleri başlatacağım. İşletmesini yaptığım bu tatlıcı dükkanımı çalışanlarıma bırakamadım. Dolayısıyla seyahat geçmişim çok iyi değil. Sadece Kıbrıs ve Ukrayna için birer seyahatim mevcut. Yıllardır yaptığım tatil plan hakkımı Amerika için kullanmak istiyorum. Hazırlamam gereken evraklar nelerdir ? Gaziantep üzerinden başvuru yapabilir miyim? Tecrübelerinize ihtiyacım var. Yardımlarınızı rica ederim. İyi günler dilerim.
Amerika Vize Başvuru Merkezi
N.G. 18/04/20, 17:57 Cevabı Görüntüle
Merhabalar sayın yetkili, Ben Nebahat. 55 yaşında emekli bir bireyim. Hayatım boyunca vize işlemlerimi kendim yapmıştım. Ama teknolojinin hızına yetişemiyorum. Gelecekteki seyahat planımı Amerika olarak belirledim. Amerika vize başvuru merkezi için başvurudan önce randevu almam gerekir mi? Amerika vizeleri ile ilgili hiçbir bilgiye sahip değilim. Turistik bir seyahat düşünüyorum. Amerika Bilgilerinize ihtiyacım olacak. Hoşçakalın.
Amerika Vize Şartları
M.S. 11/04/20, 16:50 Cevabı Görüntüle
Selamlar, Ben Mahmure Süzen 38 yaşındayım. Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde yaşamaktayım. Amerika Vize Şartları nelerdir? Öncelikle kendimden bahsetmek gerekirse şahsıma ait organik, ev yapımı ürünlerinin olduğu bir dükkanım var. Ürünlerin üretimini kendim yapmaktayım. Daha önce hiç yurtdışına çıkmadım. Sadece 1 gün için Kıbrıs’a gitmiştim. 25 yaşımda Amerika için turistik vize başvurusunda bulunmuştum. O dönemde çalışmıyor olmamdan kaynaklı red aldığımı düşünüyorum. İlk ve son vize başvurum olmuştu. Yıllar sonra yeni bir vize başvurusu için buradayım. İlkokul arkadaşım Amerika asıllı biri ile evlendi. Kaliforniya’da yaşıyor. Bana davetiye gönderdi. Tekrar red alır mıyım? İşverenler için Amerika vizesi başvurularında hangi evraklar gereklidir? Başvuru sürecimi sizin şirketiniz ile yürütmek istiyorum. Yardımlarınızı rica eder, iyi günler dilerim.
Amerika Vizesi Kaç Günde Çıkar
S. Şahin 28/12/18, 10:23 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben Selim, Şubat'ta ABD'ye bir iş seyahatim olacak yetişebilir miyim acaba? Amerika vizesi kaç günde çıkar, daha önce Avrupa ülkelerine seyahat ettim ama ABD'ye hiç gitmedim, vize başvurusu da yapmadım, ticari gideceğim için bir sorun olmayacağını düşünüyorum. Duyduğum kadarıyla randevu günü mülakatta sonuç belli oluyormuş, randevuya kadar ne kadar zaman gidiyor? Ve sonrasında vize işlemi ne kadar sürüyor? Teşekkürler.
ABD Vizesi
C.K. 02/04/20, 17:04 Cevabı Görüntüle
Selamlar, ben Canset. 35 yaşında bir dans eğitmeniyim. Kadıköy’de butik bir dans okulum bulunmaktadır. Yıllardır sanatın içerisindeyim. Gezi halinde olmayı ve bir rota belirleyip seyahat etmeyi düşünüyorum. New Jersey eyaletinde ilkokul arkadaşım yaşamaktadır. Öncelikle onu ziyaret etmek ve sonrasında onunla birlikte Burning Man festivaline katılmak istiyorum. ABD vizesi için ne yapmalıyım? Süreci nasıl yürütebiliriz? Bu etapta arkadaşımın yapması gereken şey nedir? Ret almak istemiyorum. 15 günlük tatilim mevcut olduğu için ret almam durumunda yeni bir vize başvurusu yapamayacağım. Bu nedenle tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum. Bilgilendirmenizi rica eder, iyi günler dilerim.
Amerika Vize Türleri
Y.N. 30/03/20, 17:44 Cevabı Görüntüle
Merhaba ben Marcel Geller 10.06. 2020 – 25.06.2020 tarihleri arasında New York’ta yaşayan kuzenim Jane’i ziyaret etmek istiyorum. İstanbul Kadıköy’de yaşıyorum. Kadrolu olarak 10 yıldır Basketbol koçu olarak çalışıyorum. Daha önce birden fazla Avrupa ülkelerine seyahatim var. Kanada vizem var ve süresi hala geçerlidir. Amerika vize türleri konusunda hiçbir fikrim yok. B1/B2 kategorisi hangi başvuruları içermektedir. Bu seyahat planım başvuru için uygun olur mu ? Profesyonel bir yardım almak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi çalışmalar dilerim.
Amerika Vize Yenileme 2020
M. İLHAN ONUK 19/11/18, 09:45 Cevabı Görüntüle
1.DS 160 FORMUNA NASIL ULAŞIRIM
2.İKİ OĞLUM LOS AGELES VE SAN FRANSISCO DA YAŞIYOR.TOLGA ABD VATANDAŞI , KAAN GREEN CARD SAHİBİ , 15 GÜN İÇİN ZİYARETE GİDECEĞİZ.2007 DE ALDIĞIMIZ VİZE 10 YILINI DOLDURDU , YENİ VİZE ALACAĞIZ,
Freelance Çalışanlar İçin Amerika Vizesi
Ç.B. 03/05/20, 20:19 Cevabı Görüntüle
Merhaba Euroasia çalışanları, Ben Çağatay. Freelance bilgi işlem uzmanı olarak çalışıyorum. Freelance çalışanlar için Amerika vizesi alınabilir mi? IT üzerine proje bazlı çalışmaktayım. Resmi bir yere bağlı olarak 9/6 sisteminde çalışmak istemediğim için bu şekilde çalışıyorum. 1 yıl önce turistik amaçlı Yunanistan’ı ziyaret etmiştim. Bir şirkette resmi olarak çalışan olmadığım için bazı arkadaşlarım İngiltere veya Amerika gibi büyük ülkelere yapılan vize başvuruları ret olabiliyormuş gibi bir yorumda bulundular. Sizce vize alma durumum nedir? Serbest çalışanlara Amerika vizesi için gerekli evraklar nedir? Vize başvurumu tecrübeli ellere bırakmak istiyorum. Yardımlarınızı rica eder, iyi çalışmalar dilerim.
USA Vize
M.A 11/04/20, 15:08 Cevabı Görüntüle
Merhabalar, Ben Mehmet Aksu 55 yaşındayım. USA vize için bizler nasıl bir yol izlememiz gerekir? Emekli diş hekimiyim. Eşim ev hanımı ve üniversite 1. sınıfta okuyan bir kızım var. 10 yılı aşkın zamandır Eşkişehir’de yaşamaktayız. Haziran ayı itibariyle Ailem ile birlikte Amerika’ya turistik olarak ziyaret etmek istiyoruz. Amerika vizesi için Eskişehir üzerinden başvuru yapabilir miyiz? Önceki yıllara ait schengen vizelerimiz bulunmaktadır. Her sene seyahatlerimizi birlikte gerçekleştiririz. İtalya ve Almanya’ya ait turistik vizelerimiz vardı. Süreleri doldu. Bu sene Amerika için tatil planı yaptık. Aslında eşimle amacımız kızımızı derslerinde başarılı olduğu için ödüllendirmekti. Vize sürecimizde bizlere yardım etmenizi rica edeceğiz. İyi çalışmalar dileriz.
18 Yaş Altı Amerika Vizesi
M.H. 21/04/20, 14:10 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Ben özel bir kolejde lise 3. sınıf öğrencisiyim. Okulumun da projede yer aldığı Boston şehrinde bir kongreye katılacağım. 18 yaş altı Amerika vizesi hakkında bilgi almak istiyorum. Amerika vize ücreti 2020 yılında ne kadar? Yardım eder misiniz? Teşekkürler.
Acil Amerika Vizesi
O.H. 01/05/20, 17:29 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Öncelikle iyi çalışmalar. Acil amerika vizesi almak istiyorum. Türkiye´de bulunan siyasi bir partiye üyeyim. Ayrıca aynı zamanda emekliyim. 50 yaşındayım. İstanbul´da oğlum ile birlikte yaşıyorum. Maddi durumlardan dolayı her zaman yurt dışı seyahati gerçekleştiremedim. Daha önce Katar´a gittim. Orada kuzenim yaşıyor. Seyahat ederken bir problem yaşamıyorum. İstanbul’a taşınmadan önce İzmir´de yaşıyordum. Kuşadası üzerinden yapılan tekne turları ile kapı vizesi alarak Yunanistan´a gittim.10 günden oluşan bir iznim mevcut. Çok hızlı bir şekilde vize başvurumu yapmak istiyorum. Amerika vizesi kaç günde çıkar? Yardımlarınızı rica eder, iyi günler dilerim.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES