x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Amerika Hakkında Sorular & Yorumlar

Amerika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Soru Sor

Amerika vize
y. okur 13/09/21, 02:19 Cevabı Görüntüle
Merhaba Amerika’ya vize almak istiyorum kızımın 2022 yılında düğünü var. Kendisi her sene geliyordu şimdi ise bizim gitmemiz gerekiyor. Ben ve eşim emekliyiz daha önce vizemiz vardı fakat süresi doldu yineleme de yapamıyoruz. Dört senenin içinde olmadığı için bize yardım eder misiniz başvuru ücretleri nelerdir davetiyeli olduğu takdir de daha mı kolay olur mutlaka gitmemiz gerek işlemler hakkında bilgi verirseniz nasıl ilerleyelim neler gerek onları da söylerseniz müteşekkir olurum. İyi günler dilerim.
Amerika Vize Başvurusu 2021
G. atay 11/05/21, 19:51 Cevabı Görüntüle
Amerika Vize Başvurusu 2021 yılı için başvurular açık mı? Yardımcı olur musunuz Eşim ve ben başvuru yapmak istiyorum şirket sahibiyim aynı zaman da emekliyim okulları ve dil okulları gibi yerleri ziyaret edeceğiz oğlumuz için üniversiteyi bitirdi ikinci bir üniversite ya da yüksek lisans düşünüyor okul araştırmak istiyoruz. Birçok ülkeye vize aldım Amerika da istiyorum aynı zaman da eşim ve ben oğlumuz okul beğenir ise vatandaşlık alır ve orada kalır bizde rahat rahat seyahat etmek istiyoruz belirli aralıklarla duruma göre ev bile tutabiliriz yine de turistik seyahat mı gerekli vize kategorisi hangi sınıfa dahil oluyor bilgilendirirseniz sevinirim. Bir de evrak listesini rica edeceğim Kanada vizem var Amerika’dan almak benim işimi kolaylaştırır fakat eşim ve kızım için geçerli olmaz galiba bunların da kısa bilgilerini verirseniz çok sevinirim.
Amerika Transit Vize 2021
E. can 11/05/21, 19:51 Cevabı Görüntüle
Amerika transit vize 2021 yılı hakkında bilgi almak istiyorum. Ben dünya turu yapmak istiyorum schengen ülkelerine birçok kez gittim ve ortak Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Kuzey Amerika ülkelerine Amerika üzerinden gitmek istiyorum. Herhangi başka ülkeye ya da Porto Riko gibi ülkelere gidebiliyor muyuz yalnızca Amerika da mı kalmamız gerekiyor. Vize kaç yıllık veriliyor ve başvuru işlemleri ne kadar sürüyor bilgi verebilir misiniz rica etsem. Evrak toparlamam için ek süre isteyeceğim çünkü pasaport başvurusu yapacağım daha. Evrakları mail olarak gönderebiliyor muyum ofise gelmem şart mı ya da kargo yapmam çünkü resmi evraklar teslim sırasında sorun yaşamak istemiyorum kısa zamanda bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim. İyi günler
Amerika Vize 2021
M. çakır 11/05/21, 19:49 Cevabı Görüntüle
Amerika Vize 2021 başvuruda bulunmak istiyorum fakat ne yapacağımı ve nasıl evrak hazırlayacağımı bilmiyorum. Hangi konsolosluğa gideceğim randevular açık mı? Kuzenim orda vatandaşlık aldı fakat ben ondan destek almak istemiyorum davetiye şart mı otel rezervasyonları filan.
Amerika Öğrenci vizesi 2021
A.Y 10/05/21, 21:16 Cevabı Görüntüle
Amerika Öğrenci Vizesi 2021 yılı için vize işlemleri devam ediyor mu? Üniversite son sınıftayım Amerika da bir dil okuluna gideceğim dilimi geliştirmek için geri döndüğüm de iş yerim belki bana ayrıcalık tanıyıp terfi hakkı tanıyabilir ya da iş yerinde farklı şirket pozisyonlarına geçebilirim. Bu dönemi ve boşluğu böyle doldurmak istiyorum Pandemi döneminde konsolosluk açık mı başvurular yapılıyor mu randevu alabilir miyiz ben okula başvurumu yaptım kabul alırsam tüm belgelerle başvurumu yapmak istiyorum.on yıllık vize alabiliyor muyum belki oradan oturum da alabilirim bu sürede beğenirsem kalırım da Yardımcı olur musunuz fiyatlar neler randevuya kendimiz mi gidiyoruz mülakatta İngilizce konuşuluyormuş önceden soruları öğrenebiliyor muyuz sizin bu konuda bir yaptırımınız var mı öğrenci olduğuma dair evrakları sunacağım ayrı olarak çalıştığım şirket evraklarını ileteceğim bana kısa zaman da dönüş yapabilir misiniz şimdiden çok teşekkür ederim
Amerika Turist Vizesi 2021
m. saflam 10/05/21, 11:52 Cevabı Görüntüle
Amerika Turist Vizesi 2021 yılı için vize işlemleri devam ediyor mu? Üniversite son sınıftayım Amerika da bir dil okuluna gittim Kaplan a dilimi geliştirmek için. Geri döndüğüm de iş yerim bana ayrıcalık tanıyıp terfi hakkı tanıdı. Farklı şirket pozisyonlarına geçebildim. Bu dönemi ve boşluğu böyle doldurmak istiyorum Pandemi döneminde konsolosluk açık mı başvurular yapılıyor mu randevu alabilir miyiz tüm belgelerle başvurumu yapmak istiyorum. On yıllık vize alabiliyor muyum belki oradan oturum da alabilirim bu sürede beğenirsem kalırım da Yardımcı olur musunuz fiyatlar neler randevuya kendimiz mi gidiyoruz mülakatta İngilizce konuşuluyormuş önceden soruları öğrenebiliyor muyuz sizin bu konuda bir yaptırımınız var mı öğrenci olduğuma dair evrakları sunacağım ayrı olarak çalıştığım şirket evraklarını ileteceğim bana kısa zaman da dönüş yapabilir misiniz şimdiden çok teşekkür ederim
Amerika Vize Randevusu 2021
. Nurcan 09/05/21, 23:15 Cevabı Görüntüle
Amerika vize randevusu 2021 Ne zaman veriliyor? Yardımcı olur musunuz eylül ayında seyahat planlıyoruz eşimle yıllık iznimi denk getirdiğim takdir de işlemler ne kadar sürüyor ne yapmam gerekiyor. Başvurumu ne zaman yapmam lazım eşime ve oğluma ben sponsor olacağım. Oğlum 2 yaşında onun için de parmak izi alınacak mı ona hangi evrakları hazırlayacağım. Eşimde ben de çalışıyoruz randevuya aynı günler de mi gitmemiz gerek? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyi günler
Amerika Vizesi için Gerekli Evraklar 2021
m. bahri 09/05/21, 15:40 Cevabı Görüntüle
Amerika vizesi için gerekli evraklar 2021 emekli öğretmenler için soru soracaktım Adım Ayşe öğretmenim kızım 4 yıl önce Amerika ya dil eğitimine gitti ve oradan ikamet izni var çalışıyor da Amerika vatandaşlığını da başvuru yapacak. Bende onu ziyarete gitmek istiyorum fakat yeşil pasaportumun süresi emekli olduğum için doldu. Bunun için ne yapmam gerek? Benden istenilen evrakları listeyle gönderir misiniz hangi konularda yardımcı oluyorsunuz? Schengen vizelerim de var ama hepsi yeşil pasaportta kaldı bunları da gösterirsek bir faydası olacak mı bize Kesin onay alır mıyım? 3 aylığına gidip geleceğim kısa sürede cevaplarsanız çok sevinirim. İyi günler dilerim iyi çalışmalar
Amerika Vizesi Reddi 2021
O. bıyık 08/05/21, 22:49 Cevabı Görüntüle
Amerika vizesi reddi 2021 internette vize başvurusu tekrar yapamazsınız yazıyor doğru mu? Kısa zaman önce bir başvuru yaptım fakat yetersiz belgeden dolayı maalesef vize reddini almışım. Tekrar başvuru yapmak istiyorum gerekli evraklar neler eksiksiz şekilde hazırlamak istiyorum çalışanım banka da birikimlerimde var evimde var tekrar başvuru yapmamda sıkıntı olur mu yoksa sekiz ay beklemem mi gerek yardımcı olur musunuz ücretler ve fiyatlandırmalar için de yazarsanız sevinirim. Daha önceki başvurumda şahsi yaptığım için formları Türkçe doldurdum pek evrak sunamadım önceki vizelerimi de göstersem olur mu cevap verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar diliyorum.
Amerika Vize Fiyatları 2021
k. bay 05/05/21, 14:12 Cevabı Görüntüle
Amerika Vize Fiyatları 2021 yılı hakkında bilgi alabilir miyim? Ben Kamu da görevli memurum yeşil pasaportum var. Avrupa bölgelerine sıklıkla seyahat ediyorum. Ama Amerika Kanada İngiltere gibi ülkeler vize istiyor Yeşil pasaportumla çıkamam değil mi? Yazın on yıllık vize başvurusunda bulunacağım neler yapmam gerek gerekli belgeler neler, Banka da ne kadar bulundurmam gerekiyor sizin gibi profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorum. İşlemler çok karışık ve buna zamanım yok hafta sonu çalışıyor musunuz ofise de gelmek istiyorum eşim ile birlikte. Onun hem yeşil pasaportu var hem de on yıllık bordo pasaportu Amerika ya başvuru yaparken hangisini kullanmalı? Kendisi kuaför ve büyük bir salonu var Nişantaşı nda benim sponsor olmam gerekiyor mu yoksa ayrı ayrı mı başvuru yapmamız gerekiyor şimdiden teşekkür ederiz cevabınızı bekliyorum.
Saygılar
Amerika Vizesi Nasıl Alınır 2021
Z.B 04/05/21, 16:53 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Amerika Vizesi nasıl alınır 2021 yılı nasıl bir uygulama gerektiyor. Hali hazırda Pegasus Havayollarında Kaptan Pilot olarak çalışmaktayım. Esim ile uzun suredir Amerika vize alma planı yapmaktayız. Üniversite eğitimini İngiltere'de tamamladım. 7 yıldır pilotluk yapmaktayım, 2 yıla yakın süredir de "Kaptan" pilot olarak uçmaktayım. Fakat bunun yanında 2 tane şirketim var, biri Türkiye'de biride İngiltere'de. Dünyanın en büyük havacılık ürünlerini tasarlayıp satmaktayım ve her iki ülkede de vergilerimi ödemekteyim. (Fiziki olarak bir dükkân ve mal stoku bulunmamakta, dropshipping ile yapılmakta).
7 Tane çok büyük 763 bin takipli en küçüğü ise 177 bin takipli havacılık postları ağırlıklı Instagram sayfalarını yönetmekteyim, ve bu sayfalar üzerinden reklam / paylaşım gibi urun hizmetler sunmaktayım) Uzun vadeli planlarım da Pilotluğu bırakıp yurt dışına yerleşmek vardı, son kararımız bunu daha önce gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bu şirketler den bir tanesini (ikisi de ayni is üzerine) Amerika'ya taşıyıp öncelikle Home-Office, daha uzun vadede ise fiziki bir dükkân açıp 3 Merkezimizi ve üretimlerimizi tamamen Amerika'ya taşımak istiyorum. Sizin kıymetli danışmanlık hizmetlerinizden uzun vadeli yararlanmak isterim.
Saygılarımla,
Amerika Vizesi Kaç Para 2021
F. dağcı 03/05/21, 19:03 Cevabı Görüntüle
Merhaba, Amerika Vizesi Kaç Para 2021 yılında fiyatlar aynı mı kaldı yoksa zam geldi mi ben daha önce hiç vize almadım. Ama çok araştırma yapıyorum en doğru zamanda başvurmak istiyorum. Sigorta günümün dolmasını bekliyorum bir de banka da para bulundurmak gerekiyormuş sayfanızı inceledim ücretler hakkında bilgi verir misiniz bir de ben gerekli evrakları hazırladıktan sonra ne kadar sürede başvuru oluyor ve randevu hemen veriliyor mu malum pandemi dönemi bu ay başvuru yapsam ne zaman açıklanır ve gidebilirim kültürel gezi yapmak istiyorum. Oradan çeşitli ülkelere geçmek istiyorum Amerika vizesi ile hangi ülkelere giriş çıkış yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Eğer vize alacaksam sizlerle çalışmak isterim uzman ekibinizin desteğine ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygılar ve sevgiler
Amerika Vize Ücreti 2021
F. akcam 22/04/21, 03:32 Cevabı Görüntüle
Amerika Vize Ücreti 2021 fiyatlarını öğrenebilir miyim? Ben ve eşimin pasaportunda birçok vize var Amerika vizemizde var. Çocuklarıma da vize almak istiyorum yeni bir vize parmak izi başvurusu gerekiyor mu konsolosluğa randevu almam şart mı çocuklar için şirketim sponsor olacak kendi şahsi hesaplarımda mevcut öğrenciler için gerekli evrakları söyler misiniz ve ne kadar bulundurmam gerekiyor. Haziran ayında mutlaka gitmeyi planlıyoruz bir aksilik olmazsa başvurumuzu sizinle yapmak istiyoruz. Gerekli evrak nelerdir bizi yönlendirir misiniz?
Amerika Vizesi 2021
M. USTUN 18/04/21, 23:06 Cevabı Görüntüle
Amerika Vizesi 2021 hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olur musunuz? Ben özel sektörde çalışıyorum ve daha önce Amerika vizesi aldım. Yaklaşık bir on yıl orada kaldım. Yeniden bir on yıllık vize almak istiyorum. İkinci vizede sıkıntı çıkar mı hiç dönmedim diye ara ara aile ziyaretleri için döndüm fakat zaman olarak Amerika da daha çok kaldım. Gerekli evrak listesinde bir değişiklik var mı ne zamana randevu alabiliriz. Yeni pasaport çıkardığım zaman eski pasaportumdaki vizeleri nasıl göstereceğim işlemler hakkında da biraz bilgi verirseniz çok teşekkür edeceğim iyi çalışmalar iyi günler
Amerika Vize 2021
a. sam 17/04/21, 14:07 Cevabı Görüntüle
Amerika Vize 2021 yılında vizelerde ne gibi bir düzenleme oldu başvurular yapılıyor mu randevular geç veriliyor diye duydum 1 sene sonrasına doğru mu? Benim Amerika vizem vardı kendim form doldurup başvurmuştum. Fakat bu sene uğraşmak istemiyorum çünkü çok yorucu son dakikada yetiştirmiştim her şeyi hatasız işlem yapmak istiyorum. Bir sene kuralını kaçırdığım için yenileme yapamıyorum maalesef yardımcı olur musunuz ne yapmam gerek yeni başvurumu yoksa yine mülakatsız işlem yapabiliyor muyum ücretleri ne kadar, Diğer Avrupa ülkelerine de geçiş yapılıyor mu başvuruyu yaptıktan sonra yazın Vatandaşı olduğum Almanya ya gideceğim çünkü sorularımı kısa sürede cevaplarsanız sevinirim. İyi çalışmalar dilerim kolay gelsin
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES