x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1 / 12 Merkez/Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 241 11 73

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Cumartesi: 10.00-14.00

Eposta

edirne@eagvs.com

Amerika Vize Başvuru, Edirne

Ekonomi, eğitim, sosyal haklar, özgür yaşam, sanatsal haklar ve dinamizm gibi birçok farklı konuda dünyanın en çok ön planda bulunan ülkelerinden biri olan Amerika, ülkemizde de yüksek bir popülariteye sahiptir. Bu nedenle ülkemizin birçok vatandaşı çoğu zaman Amerika gibi büyük bir ülkede yaşamayı hayal etmektedir. Ancak hem Amerika'da yaşamak hem de Amerika'ya yerleşmek hatta tatil amaçlı dahi Amerika'yı ziyaret etmek için vize alma koşulu bulunmaktadır. Bu konuda örnek olarak Amerika vizesi Edirne açısından da hizmet alınabilecek bir nokta olarak EAGVS danışmanlık ofisimizi ziyaret etmeniz mümkündür. EAGVS yani EuroAsia Global Visa Services olarak sizin için ABD vizesi konusunda pratik, hızlı ve güvenilir bir hizmet yapısı sağlıyoruz. Bu sayede ABD'ye gerçekleştireceğiniz birçok farklı seyahati göz önünde bulundurarak, vize başvurularınızı sağlamanız mümkün olmaktadır. 

Kademeli bir şekilde gerçekleştirilen destekle birlikte firmamız kurye ile hizmet talep ettiğiniz noktada dahi size nitelikli bir sonuç sunmaktadır. Deneyimli bir kadroya sahip olarak değerli vatandaşlarımız için maksimum konfor ve kolaylık oluşturacak bir hizmet yapısı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Günümüzde özellikle yüksek eğitim koşullarını değerlendirmek isteyen birçok genç, üniversite eğitimi için Amerika'yı tercih etmektedir. Farklı iş koşulları, teknolojinin gelişmiş olması ve hatta uzay teknolojisi ya da yapay zeka gibi konularda Amerika'nın sunmuş olduğu gelişmişlik birçok kişinin ülkeyi ziyaret etmesine ve ülkede çalışmak istemesine neden olmaktadır. Bu nedenle de firma olarak sizlere Amerika'ya gerçekleştireceğiniz seyahatler açısından vize kolaylığı oluşturabilmek adına profesyonel bir hizmet yapısı sunuyoruz. Bu bağlamda gerçekleştireceğiniz ABD vizesi Edirne başvuruları için de Edirne ilimizde bulunan ofisimiz sayesinde size daha kolay bir yapı sağlamayı başarıyoruz.

Amerika Vizesi Edirne'den Alınır mı?

Türkiye'nin Bulgaristan sınırında bulunması ile birlikte Avrupa'daki sınırlı toprak parçalarından birini oluşturan Edirne, özellikle dünyaya açılan kapılarımızdan birini sağlamaktadır. Bu nedenle ABD vizesi hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için EAGVS olarak sizlere Edirne kentinde de hizmet veriyoruz. Türkiye'nin en eski ve Osmanlı İmparatorluğu'nun en önemli kentlerinden biri olan Edirne'de bugün giderek büyüyen ve gelişen bir kent yapısı bulunmaktadır. Bu büyük yapı içerisinde farklı hizmetlerin hızlı bir şekilde sunulabilmesi için Marmara Bölgesi'nin genelinde sunmuş olduğumuz hizmet standartları ile Edirne ofisimizde de vize hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Bu konuda birçok kişi Edirne merkezinden hiç çıkmadan yani farklı bir ile gitmeden, kolay bir şekilde Amerika vizesi alıp alma şansı elde etmektedir.

Firmamız sayesinde sunulan hizmet standartlarını değerlendirdiğinizde, Edirne ofisimiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz pratik işlemlerle Edirne'den ayrılmadan dahi Amerika vizesine sahip olmanız mümkündür. Bu konuda sadece ofisimizi ziyaret etmiş olmanız, belirtilen koşulları yerine getirerek gereken evraklar hazırlamanız ve seyahat türünüzü belirlemeniz gibi noktalar sonrasında kolaylıkla vize başvurularınız gerçekleştirilebilir. EAGVS, Amerika vizesi alabilmeniz konusunda vize başvuruları gerçekleştirebileceğiniz bir danışmanlık ofisi olarak, Edirne merkezinde yer alan ofisimiz sayesinde hizmet vermektedir. Bu bağlamda Amerika vize başvuru merkezi Edirne ofisi üzerinden alınabilecek hizmetler ile birlikte ticari vize, çalışma vizesi, turistik vize, öğrenci vizesi, green card başvuruları veya ziyaret vizesi başvuruları gerçekleştirilmesi mümkündür. Sadece ve sadece vize prosedürü hakkında veya ücretler hakkında bilgi almak açısından dahi bürolarımıza danışmanız mümkündür. 

Amerika Vizesi Edirne Başvuru Merkezi Nerede?

Edirne'de yaşayan Türk vatandaşlarının kolay bir şekilde Amerika vizesi başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi ve sonuç elde edebilmesi için firmamız kentin çok merkezi bir noktasında hizmet vermektedir. Bu bağlamda Edirne merkez ilçesinde yer alan ofisimizi ziyaret etmeniz, hizmet talebinde bulunmanız için yeterli olacaktır. Edirne kent merkezinde yer alan büromuz şehrin en kolay ulaşılabilir bölgelerinden birinde yer almaktadır. Şehir merkezinde birçok farklı kurum ve alışveriş noktasının bir araya geldiği bu bölgede aynı zamanda Edirne'nin birçok farklı tarihi lokasyonu ve turistik lokasyonu da bulunmaktadır. Merkezi bir nokta olan ofis konumumuz ile birlikte Edirne ofisimizin temel lokasyonlarından birisini de aktif bir bölge oluşturmaktadır. Bu merkezi konumda ofisimizi kolaylıkla bulabilir, telefon numaralarına veya internet sitemiz üzerinde araştırma yaptığınızda adresimizin net bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Herkes tarafından kolaylıkla bulunabilecek bir şekilde Edirne ofisimizin adresi ile birlikte mesai saatleri içerisinde bulunan her gün ofislerimizi ziyaret ederek, vize başvuruları gerçekleştirebilirsiniz. Zira Amerika vizesi Edirne başvuru merkezi hem Edirne vatandaşlarının çok kolay bir şekilde ulaşabileceği hem de kente başka bölgelerden ve şehirlerden gelen kişilerin kolaylıkla bulabileceği bir noktada görülmektedir. Şehrin birçok farklı noktasından özel ulaşım araçları veya toplu ulaşım araçları ile ofisimizin bulunduğu bölgeye kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. Hatta kent içinde ofisimiz ile evrak hazırlıkları sırasında gereken resmi ve özel kurumlar arasında da kolay bir ulaşım sağlanabilir.

Amerika Vize Randevu Edirne'den Nasıl Alınır?

Amerika'ya gerçekleştirilecek vize başvurularında göçmen vizesi başvurusu dışındaki tüm kategorilerde başvurmak isteyen kişinin öncelikle randevu alma zorunluluğu yer almaktadır. Normal koşullarda randevu alma işlemleri İstanbul Amerikan Başkonsolosluğu ve Amerika Ankara Büyükelçiliği üzerinden gerçekleştirilmektedir. Fakat temsilcilikler çok yoğun bir mesai ile çalıştığından dolayı randevu işlemleri biraz uzun bir süre alabilmektedir. Günümüzde Amerika vize randevu Edirne işlemlerini gerçekleştirmek için daha kolay ve hızlı bir sonuç elde edebilmek açısından Edirne büromuzu ziyaret edebilirsiniz. Yaptığınız ziyaretler sırasında karşılıklı görüşme ile birlikte yetkili personellerimiz sizden belirli bir evrak listesi talep edecek ve bu evrakları hazırlamanızda size yardımcı olacaktır. Hazırlanan evrakların incelenmesi sonucunda herhangi bir eksik ile karşılaşılması durumunda Euroasia Global Visa Service sayesinde randevu işlemlerini çok kolay bir hale getirebilirsiniz. 

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren yetkililer tarafından talep edilen evraklar hazırlanıp inceleme yapıldığında, herhangi bir sorun bulunmuyorsa, yetkili personel sizinle tekrar iletişime geçecektir. Bu iletişim bağlamında sizin için de uygun olan gün ve saat belirlendikten sonra randevu almanız için gereken tüm işlemler sağlanacaktır. Genel ve hassas bir bilgi olması ile birlikte seyahat tarihinizi belirledikten sonra bu tarihte seyahatinizde bir aksama yaşamamak için randevu işlemlerini buna göre gerçekleştirmeniz doğru olacaktır. Yani seyahat tarihinden minimum 1 ay önce müracaat gerçekleştirilmesi ve randevu alınması çok doğru bir tercih oluşturacaktır. 

Edirne Amerika Vize Başvuru Merkezi Telefonu

Firmamız adres konumunda Edirne'nin çok merkezi bir noktasında yer alması ile birlikte kolaylıkla telefon üzerinden bize ulaşarak hizmet talebinde bulunmanız veya aldığınız hizmetler ile ilgili gelişmeleri öğrenerek, işlemlerinizi kolaylıkla devam ettirmeniz de mümkündür. Bu kapsamda web sayfamız üzerinde veya adresimize ulaştığınızda kolaylıkla talep edebileceğimiz telefon numaramız sayesinde 365 gün devam eden hizmet yapımızdan yararlanabilirsiniz. EAGVS olarak kullandığımız telefon hatları arasında genellikle sabit telefon numaraları yer almaktadır. Ayrıca kolaylıkla ulaşabileceğiniz mail adresi gibi iletişim yöntemleri de yer almaktadır. Ek olarak firmamız web sayfası üzerinde de görebileceğiniz şekilde sosyal medya ortamlarından da kolaylıkla bize ulaşmanız mümkündür. 

Edirne Amerika Vize Ücreti 2023

Tüm resmi işlemlerde hem Türk hem de yabancı hükümetler tarafından talep edilen bir hizmet ücreti yer almakla birlikte Amerika vize ücreti konusunda da yapılacak tüm işlemler için bir ücret talebi gerçekleştirilmektedir. Bu ücret talep edilirken belirli bir sistematik kullanılması ile birlikte gerçekleştirilecek vize başvurusunun türüne göre iki farklı ücret ödemesi sağlanır. Ücretlerden ilkini yine vizenin türüne göre konsolosluk harcı oluştururken, ikinci kısmı ise vize danışmanlık bedeli oluşturmaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmetler ile birlikte Edirne Amerika vize ücreti 2023 konusunda ilk kategoride;

 • Ziyaretçi vizesi (iş, tıbbi tedavi, turizm)
 • Amerika'dan transit geçiş
 • Akademik öğrenci
 • Basın mensubu
 • TD/TN NAFTA 
 • Suç faaliyeti mağduru
 • Mürettebat
 • Mesleki öğrenci
 • Değişim programı
 • İnsan kaçakçılığı mağduru türündeki vizeler bulunmaktadır. 

İlk kategoride bulunan bu vize türlerine bağlı olarak konsolosluk harcı kapsamında 160 dolar ve vize danışmanlık bedeli açısından 90 dolar olmak üzere toplam 250 dolar gibi bir ücret talebi bulunmaktadır. Bir sonraki kategoride ise olağanüstü yetenekli kişiler, uluslararası kültürel değişim programı gerçekleştirecek kişiler, şirket içi transfer gerçekleştiren kişiler, geçici işçiler, stajyerler, sporcu, sanatçı ve göstericiler, dini görevliler ayrı bir kategori içerisinde bulunmaktadır. Bu kategorilerden vize başvuruları gerçekleştirilirken, konsolosluk harcı olarak 190 dolar ve vize danışmanlık bedeli olarak 260 dolar ücret talep edilmektedir. Yani toplam 450 dolar ücret ödenmektedir. Bir sonraki kategoride anlaşmalı tüccar vizesi, anlaşmalı yatırımcı vizesi ve Avustralyalı özel işçi vizesi için 265 dolar konsolosluk harcı ve 1035 dolar vize danışmanlık bedeli olmak üzere 1300 dolar ücret ödenir. Son kategoride ise ABD vatandaşının nişanlısı veya eşi yerleşim yani aile birleşimi vizesi talep ettiğinde, konsolosluk harcı için 265 dolar ve vize danışmanlık bedeli için 250 dolar olmak üzere 515 dolar ücret talebi bulunmaktadır. 

Edirne Amerika Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Edirne ofisimiz üzerinden alacağınız hizmetler ile birlikte ABD vizesi başvurularını gerçekleştirmeniz için öncelikle evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlamanız gerekir. Bu bağlamda sizden istenilen ilk başvuru evraklarından birini Amerika DS-160 formu oluşturmaktadır. Amerika konsolosluğu tarafından hazırlanmış ve talep edilen bu form, İngilizce olarak elektronik ortamda doldurulur. Yani İngilizce karakterler kullanılarak okunaklı bir şekilde doldurulan bu form içerisinde yaklaşık olarak 50 adet soru yer almaktadır. DS-160 başvuru formunun doldurulması dışında Amerika vizesi alabilmeniz için farklı evraklar da talep edilmektedir. Amerika konsolosluğu tarafından belirlenmiş olan bu evraklar arasında göçmen olmayan vize başvuruları açısından öncelikle seyahat gerçekleştiren kişinin amacını, mesleğini ve iş pozisyonu gösteren bir belge talep edilmektedir. Fotoğraf talebinde ise 6 ay geçerli bir özelliğe sahip olarak, güncel fotoğrafınızı form üzerinde bulunan fotoğraf ile aynı şekilde sunmanız gerekmektedir. 

Bazen seyahat masraflarını karşılayacak kişinin ve sponsorluk gerçekleştiren kişinin bilgileri, banka hesap dökümü ve sponsorluk yazısı gibi ek belgeler talep edilmektedir. Ortak olarak tüm vize türlerinde 

 • DS 160 formu, 
 • Geçerli pasaport,
 • Kimlik fotokopisi, 
 • 2 adet fotoğraf, 
 • Seyahat rezervasyon ve konaklama belgesi talebi bulunmaktadır. 

Ancak çalışan kişilerin ek olarak şirket ile ilgili evraklarını sunması, kamu çalışanlarının izin belgesi ve kurum kimlik kartı ile çalışma belgesi gibi evraklarını sunması, öğrencilerin ise muvafakatname, izin yazısı ve öğrenci belgesi gibi evraklar sunması gerekmektedir. 

Edirne Amerika Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Evraklarınızı düzenli bir şekilde hazırladıktan sonra Edirne ofislerimiz üzerinden yapacağınız vize randevu işlemleri ile birlikte randevu tarihiniz ve saatiniz daha net bir şekilde belirlenecektir. Bu kapsamda randevunuzun takip edilmesi ve size her konuda destek gerçekleştirilmesi açısından Edirne ofislerimiz gayet pratik bir hizmet yapısı sunmaktadır. Randevu işlemleri alındıktan sonra ABD konsolosluğu tarafından talep edildiği şekilde biometrik verilerin beyan edilmesi, yani parmak izi verilerinin sunulması gibi bir nokta bulunmaktadır. Parmak izi sunma ve mülakat süreci gibi farklı noktalarda büro yetkililerimiz sizlere asistanlık sağlayarak, kısıtlı süre içerisinde doğru sonucu elde etmenize yardımcı olmaktadır. Vize sürecinde herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadan doğru yanıtları oluşturmanız ve mülakatta başarılı olabilmeniz için bu noktalar önemli bir ayrıntı olarak görülmelidir. 

Başarılı bir şekilde tüm noktalar tamamlandıktan sonra ofisimiz üzerinden iletişiminizi koparmadan vize sonuçlarınız hakkında da bilgi elde etmeniz mümkündür. Aynı gün içerisinde gerçekleştirilen biometrik veri girişi ve mülakat sonrasında genellikle 3 gün içerisinde vize sonuçları alınabilir. Daha önce bahsedildiği şekilde seyahatten bir ay önce başvuru yaparsanız, herhangi bir sorunla karşılaşmadan aynı hafta içerisinde vize sonucu alabilirsiniz. Hatta bu sayede sorunlu evrakların ve ek taleplerin yerine getirilmesi için de gayet yeterli bir süre olacaktır. Verilen vize temel olarak 10 yıl geçerliliğe sahip olmakla birlikte Amerika'da en fazla 6 ay kalma hakkınız yer almaktadır. Ancak yine de vize sahibi olduğunuzda, Gümrük ve Sınır Koruma Memurluğu görevlileri tarafından ülke sınırında verilen karara göre giriş yapabilir ve belirtilen süre boyunca Amerika'da kalabilirsiniz.  

Amerika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

Hepsini Görüntüle Soru Sor

Amerika Vizesi Edirne
A.H. 23/04/20, 16:54 Cevabı Görüntüle
Merhabalar, eşim Tunus vatandaşı. Edirne’de oturuyoruz. Amerika vizesi Edirne ofisinize evrakları hazırlayıp iletirsek, İstanbul’a gitmemize gerek kalmadan vizeyi alabilir miyiz? Yabancılar için ikamet izni dışında hazırlamamız gereken evrak var mı? Benim kendi şirketim var. Vizem de var. Eşimin vize alması çok mu zor? Daha önce maalesef başka ülkeye seyahati yok? Seyahat geçmişi Amerika vizesi için önemli ama benim olduğu için artı olur mu? Kendisi çalışmıyor. Yardımcı olmanızı rica edeceğim. İyi çalışmalar.
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES