x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Amerika vize

y. okur 13/09/21, 02:19
Merhaba Amerika’ya vize almak istiyorum kızımın 2022 yılında düğünü var. Kendisi her sene geliyordu şimdi ise bizim gitmemiz gerekiyor. Ben ve eşim emekliyiz daha önce vizemiz vardı fakat süresi doldu yineleme de yapamıyoruz. Dört senenin içinde olmadığı için bize yardım eder misiniz başvuru ücretleri nelerdir davetiyeli olduğu takdir de daha mı kolay olur mutlaka gitmemiz gerek işlemler hakkında bilgi verirseniz nasıl ilerleyelim neler gerek onları da söylerseniz müteşekkir olurum. İyi günler dilerim.
EUROASIA Müşteri Temsilcisi

Amerika Vize kategorisinde randevu almak isteyenler için iyi haber, Başvurular açık olmakla birlikte uzun tarihli bir randevu veriliyor başvuru yapmak isteyen kişiler sistem üzerinden bir ds-160 formu doldurup randevularını alıyorlar erkene çekildiği takdir de 2021 yılına alınabiliyor. Durumunuz ve statünüze göre başvuru yapılıyor ve form dolduruluyor çalışan iseniz iş yerinizden çalıştığınız firmaya ait belgeler imza sirküleri, faaliyet belgesi, vergi levhası gibi evrakalar isteniyor İşveren iseniz 4b sigorta dökümünüz şirketin faaliyet belgesi ve diğer prosedüre ait evraklar toparlanıyor. Emekli iseniz e devletten alınan emekli olduğunuza dair evraklar hazırlanıyor ve sisteme giriliyor. Genelde on yıllık verilen Amerika vizesi kategorisine değişkenlik göstermektedir.

Amerika’ya vize almak için öncelikle vize kategorisinde hangi tür ile başvuru yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Turistik, ticari, eğitim gibi vize başvurularının randevuları verilmektedir fakat ileri tarihe alınmaktadır. Örneğin eğitim başvuruları açıkken turistik başvuruları kapalı olmakla birlikte hiçbir işlem yapılmamaktadır.

Amerika için vize düşünüyorsanız özellikle 2022 yılı için bir seyahat planınız var ise şimdiden sisteme girip randevu almakta fayda var erkene çekilebilir çekilmese bile randevunuz 2022 yılın hazır beklemektedir. İşlemlerin tümü bize aittir yapmanız gereken tek şey size gönderilen maili inceleyip gerekli evrak listesini hazırlayabilirsiniz formlarınızı doldurup randevunuzu alıyoruz daha sonra sistemde takip etmek üzere her gün kontrol ediyoruz. Mülakat tarihinde de sizleri yalnız bırakmıyor dış operasyon temsilcimizle birlikte konsolosluğa kadar eşlik ediyoruz.

Amerika vize evraklarını hazırlamak sizden başvuru bizden daha fazla bilgi ve işlem önceliği için aşağıdaki numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Erkenden seyahatinizi planlayıp başvurunuzu başlatabilirsiniz.  

Mine Gürçay

02129630886

Cevap Ver
EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';