x
Amerika

Vize İşlemleri

Amerika

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 8.30-18.00
Hafta sonu: 10.00-14.00

Amerika Vize Başvurusu, Kırklareli

Türkiye'nin en uç noktasındaki kentlerden biri olan Kırklareli, giderek büyüyen Marmara Bölgesi'nin de önemli kentlerinden birisidir. Bu nedenle Kırklareli vatandaşları da yurt dışına çıkmayı ve farklı ülkelere seyahat ederek farklı imkanlara ulaşmayı talep etmektedir. Özellikle ülkemizin Avrupa sınırında bulunması ile birlikte Bulgaristan'a geçiş ve Yunanistan'a geçiş anlamında da sınır kapısı konumunda yer almaktadır. Bu bağlamda Kırklareli üzerinden Amerika'ya geçiş açısından da vize talebinde bulunan birçok kişi bulunmaktadır. Bu nedenle Euroasia Global Visa Services firması olarak Amerika vizesi Kırklareli talepleri için ayrı bir ofis üzerinden hizmet veriyoruz. 

Ülkemizde özellikle üniversite eğitimini tamamlamış gençlerin farklı iş koşullarını değerlendirmek ve daha yüksek bir ekonomik yaşam koşulunu elde edebilmek için tercih ettiği ülkelerin başında ABD gelmektedir. Hatta daha öncesinde üniversite eğitimini alabilmek ve iyi bir akademik kariyer gerçekleştirmek açısından da Amerika'ya gitmeyi tercih eden gençler yer almaktadır. Eğitim koşulları dışında ve standart iş yaşam koşulları dışında daha özgür ve özel bir yaşam standardı elde etmek isteyen kişiler tarafından da Amerika tercih edilmektedir. Bugün Amerika'da yaşayan birçok Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bulunduğu gibi bu vatandaşlar ile birlikte yaşamak isteyen veya ABD vatandaşı kişiler ile hayatını birleştirmek isteyen kişiler de aile birleşimi vizesi gibi taleplerde bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından ABD vizesi Kırklareli işlemlerinin gerçekleştirilmesi için de EAGVS Kırklareli ofisimizi ziyaret ederek pratik bir şekilde hizmet talep edilebilir. 

Amerika Vizesi Kırklareli'de Alınır mı?

Kırklareli her ne kadar Türkiye'nin bilinen küçük şehirlerinden biri olsa da yine de 400 bin gibi bir nüfusa sahiptir. Bu yapısı ile birlikte şehirde yaşayan birçok vatandaş vize başvuruları gerçekleştirmek için Amerika temsilciliklerinin bulunduğu İstanbul ve Ankara gibi şehirlere ulaşmak zorunda kalmadan hizmet talep etmektedir. Bu durumda da Kırklareli'de yaşayan vatandaşların aynı il içerisinde Amerika vizesi alma şansının bulunup bulunmadığı merak edilmektedir. Bu bağlamda belirtildiği üzere firmamız Kırklareli ofisi sayesinde kentte yaşayan veya hizmet almak isteyen vatandaşlar için Amerika vizesi açısından danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. EAGVS olarak verdiğimiz Amerika vizesi hizmetleri kapsamında sunduğumuz danışmanlık ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirmeniz, randevu almanız, belgelerinizi hazırlamanız ve vize hazırlıklarını gerçekleştirmeniz için düzenli ve pratik bir program elde edebilirsiniz. 

Merkezlerimize başvuran her müşterimiz, gerçekleştirmesi gereken tüm işlemler açısından kendisine danışmanlık verilmesi için yetkili bir personel ile görüştürülür. Bu yetkili personel sayesinde işlemlerin takip edebilmesi, başvurusundaki tüm eksikliklerin önceden görebilmesi ve eksiksiz bir işlem yapabilmesi mümkün olmaktadır. Yetkili personellerimizin vermiş olduğu hizmetler sayesinde bugün Kırklareli'den başvurarak, Amerika vizesi temin etmeniz hatta isteğinize bağlı olarak kurye ile vize talebinde bulunmanız mümkün olmaktadır. Hatta vize başvuruları gerçekleştirildikten sonra konsoloslukta gerçekleştirilen mülakat işlemlerinden biometrik verinin teslim edilmesine kadar birçok farklı noktada yetkili personelimiz size refakat ederek, sizin için daha pratik bir hizmet mantığı oluşturmaktadır.

Amerika Vizesi Kırklareli Başvuru Merkezi Nerede?

Kırklareli kentinde Amerika vizesi başvurusu gerçekleştirebilmeniz için öncelikle firmamıza ait ofisleri ziyaret etmeniz gerekmektedir. Çünkü firmamız ofisi üzerinde gerçekleştirilecek randevu işlemleri sayesinde vize başvurusu için hazırlık yapılır, evraklar hazırlanır ve sonrasında randevu alınarak başvuru tamamlanır. Bu açıdan yakın süreç içerisinde hizmete girmiş olan Kırklareli ofisimize kentin çok merkezi bir noktasında kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çünkü firmamız Amerika vizesi başvuru merkezi olarak kullanılacak bu noktayı hem kentte yaşayan insanların hem de kenti ziyaret eden insanların kolay bir şekilde ulaşabileceği bir nokta üzerinde kurmuştur. EAGVS vize başvuru merkezi olarak, Kırklareli kentinde hizmet vermekte olan ofisimizde Amerika vizesi öncelikli olarak farklı noktalarda da ve farklı ülkeler için de vize başvuruları gerçekleştirilmesi mümkündür. 

Danışmanlık hizmetlerinin gerçekleştirileceği bu merkezde özellikle birçok farklı personel tarafından her müşterimiz için özel bir şekilde hizmet verilmektedir. Yani merkezi konumda bulunan ofisimizi ziyaret ettiğiniz ilk andan itibaren bir yetkili personel sizin için hizmet vermeye başlar ve başvurunun tamamlanmasından vizenin temin edilmesine kadar aynı personel verdiği hizmetleri devam ettirir. Bugün Amerika vizesi başvuruları gerçekleştirmeniz için ziyaret etmeniz gereken ofisimizin açık adresini web sayfamız üzerinde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bu bağlamda Amerika vize başvuru merkezi Kırklareli bilgilerini elde ettikten sonra şehir içerisinde belediye otobüsü, ticari taksiler, özel araçlar veya toplu ulaşım yöntemlerinin diğer seçenekleri ile kolaylıkla ofislerimize ulaşmanız mümkün olacaktır. 

Amerika Vize Randevu Kırklareli'den Nasıl Alınır?

Amerika vizesi temin edebilmeniz için öncelikle bir pasaport sahibi olmanız ve bu pasaporta bağlı olarak da hizmet için uzun süre olarak ve diplomatik olarak Amerika vizesi almanız gerekmektedir. Bugün Amerika vizesinden muaf olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, sadece diplomatik göreve sahip olan vatandaşlardır. Ancak Amerika vizesi alabilmeniz için vize randevusu işlemleri gerçekleştirmek adına 3 aşamalı bir yöntem yer almaktadır. Bu kapsamda Amerika vize randevu Kırklareli işlemleri gerçekleştirirken de aynı prosedür sayesinde işlemler sırasıyla yapılır. Vize randevusu alabilmek açısından ilk başvurunuzu Kırklareli büromuza gerçekleştirdikten sonra size sunulan ilk talep Amerika DS160 formu doldurmanız olacaktır. İlk aşamayı oluşturan bu formun açılması için öncelikle resmi web sayfasına danışman personel yardımı ile girebilir ve sonrasında ülke seçimi gibi kademeleri geçerek formu doldurabilirsiniz. 

Özellikle İngilizce bilgisine yeterli derecede sahip olmayan kişiler, bu destek sayesinde İngilizce karakter ve İngilizce dilbilgisi kullanarak 50 soruluk bu formu eksiksiz şekilde doldurabilir. Randevu işlemlerini gerçekleştirmek için DS160 formu sonrasında Official U.S. Department of State Visa Appointment Services üzerinde bir hesap açılması gerekmektedir. Bu hesabın açılması ile birlikte ilerleyen süreçte vizenin onaylanması ile pasaportun elde edilmesi için gereken adres belirtilecektir. Son aşamada ise yine yetkili personel yardımı sayesinde Amerika vize randevu işleminin tamamlanması için ödeme talebi bulunmaktadır. Ödeme işlemleri kredi kartı vasıtası ile veya nakit olarak gerçekleştirilebilir.

Kırklareli Amerika Vize Başvuru Merkezi Telefonu

Bugün tüm işlemler için danışmanlık talep edebilmeniz, kolay ve hızlı bir şekilde bilgi talep edebilmeniz ve tam olarak Kırklareli ofis adresimiz gibi bilgileri elde edebilmeniz için telefon numarası büyük bir yardım sağlayacaktır. Bu bağlamda web sayfamız üzerinde kolay bir şekilde Kırklareli ofisimiz için telefon numaralarına ulaşmanız mümkündür. Firmamız tarafından sabit telefon hattı numarası seçilmiş olması ile beraber Türkiye'nin her noktasında kolaylıkla bu numara ile iletişim kurulabilir. Telefon numarası kadar pratik bir şekilde web sayfamızda bulunan mail adresini kullanmanız vasıtasıyla da firmamız ile rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca mesai saatlerine dikkat etmeniz vasıtasıyla Kırklareli ilinde bu mesai saatleri içerisinde kolaylıkla personellerimiz ile görüşme gerçekleştirerek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Kırklareli Amerika Vize Ücreti 2023

Ticari, turistik, tedavi amaçlı veya öğrenim amaçlı olarak Amerika'ya gerçekleştireceğiniz seyahatlerin her birinde vizenin türüne bağlı olarak vize harcı ve danışmanlık vize ücreti gibi ücret talepleri yer almaktadır. Bu ücret taleplerinden ilkini konsolosluk talep ederken, bu bağlamda konsolosluk harcı ödemesi yapılır. Sonrasında ise vize danışmanlık ücreti talebi ile birlikte tüm işlemlerinizin düzenli ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Genel bağlamda inceleme yapıldığında Kırklareli Amerika vize ücreti 2023 açısından farklı kategorilerde farklı ücret talepleri yer almaktadır. İlk aşamada öğrenci, basın mensubu, suç faaliyeti mağduru, mürettebat, transit geçiş gerçekleştirecek kişi veya tıbbi tedavi talep eden kişiler vize ücreti için konsolosluk harcı açısından 160 dolar ve vize danışmanlık bedeli için 90 dolar olarak 250 dolar ödemelidir. 

İşçiler, sanatçılar, din görevlileri ve değişim programı ile Amerika'ya gidecek olan kişiler konsolosluk harcı açısından 190 dolar ve vize danışmanlık bedeli için 260 dolar olarak toplam 450 dolar ödeme gerçekleştirecektir. Diğer kategorilerde tüccar veya işçi konumunda Amerika'ya ziyaret gerçekleştirecek kişiler konsolosluk harcı için 265 dolar ve vize danışmanlık bedeli açısından 1035 dolar ücret ödemesi sağlayacaktır. Bu bağlamda toplam olarak 1300 dolar gibi bir ücret ödemesi bulunmaktadır. Son kategoride ise Amerika vatandaşı ile evli veya nişanlı olan kişilerin aile birleşimi vizesi talep edebilmesi için 265 dolar konsolosluk harcı ve 250 dolar vize danışmanlık bedeli ile toplam olarak 515 dolar ödeme yapması gerekmektedir. Ayrıca ek olarak EAGVS üzerinden alacağınız hizmetler açısından da hizmet bedeli talep edilecektir.

Kırklareli Amerika Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Bugün Türkiye'nin neresinde olursanız olun Amerika vizesi talep edebilmeniz için sizden talep edilen evraklar standart bir şekilde aynı özelliklere sahiptir. Öncelikli olarak tüm vize türlerinde ortak bir şekilde talep edilen standart evraklar yer alırken, sonrasında ise vize türünün gerekliliklerine göre değişen evrak talepleri görülmektedir. Bu bağlamda ofislerimizi ziyaret etmeniz itibari ile başvuru yapacağınız vize türüne bağlı olarak sizden de gereken tüm evrakların eksiksiz şekilde hazırlanması talep edilir. Bu konuda ofisimizin sağladığı destek ile birlikte tüm evraklarınızı çok daha hızlı ve hiç bir yanlış bulunmadan kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Genel kapsamda standart olarak Amerika vizesi talep eden kişiler öncelikli olarak DS160 formu ve sonrasında birkaç farklı evrak daha hazırlanmalıdır. 

Bu standart evraklar arasında en az 10 yıl geçerliliği bulunan ve yeterli sayıda boş vize sayfası yer alan pasaport bulunmaktadır. Ayrıca yine daha önce kullanılmış olan pasaportlarınız ve güncel pasaportunuzun aslı ile tüm sayfalarının fotokopisi gerekmektedir. Pasaportunuzda ek olarak son 6 ay içerisinde çekilmiş ve güncel şekilde kullanılabilecek 2 adet biometrik fotoğraf, önlü arkalı kimlik fotokopisi, seyahat rezervasyonu belgesi ve konaklama rezervasyonu belgesi yer almaktadır. Tüm bu standart belgeler dışında vize başvurusu gerçekleştiren kişilerin çalışan olması, şirket sahibi olması, kamu çalışanı olması, emekli olması, öğrenci olması gibi birçok farklı duruma göre hazırlaması gereken evraklar yer almaktadır. Tüm bu evraklar ile ilgili daha geniş kapsamlı bir listeyi genel Amerika vizesi sayfası üzerinde çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. 

Kırklareli'den Amerika Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Aslında temel olarak herhangi bir şehirden başvurmuş olmanıza bağlı değil konsolosluk tarafından gerçekleştirilen işlemlerin prosedürlerine ve standartlarına bağlı olarak vize süresinde değişiklik görülebilir. Bu çerçevede de Kırklareli üzerinden alınacak Amerika vizesi kapsamında yine tüm vize başvurularında olduğu gibi konsolosluğun sunduğu süre göz önüne alınmalıdır. Bu bağlamda öncelikle Amerika vize başvurusu gerçekleştirmek için Kırklareli ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu ziyaret sonrasında sizden talep edilen belgeleri hazırlayarak, vize randevusunun danışmanlık hizmetleri ile kolaylıkla alınmasını sağlayabilirsiniz. Randevu işlemleri gerçekleştirildikten sonra belirtilen tarihte yetkili personellerimizin refakati ile birlikte de Amerika konsolosluğu veya büyükelçiliğine ulaşarak, biometrik veri yani parmak izi verme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında sağlanacak mülakat ile birlikte vize başvurusunun tamamlanmasının ardından artık birkaç günlük bir bekleme süresi yer alacaktır. 

Bekleme süresi bağlamında genellikle başvuru işlemleri tamamlanan dosyalara onay verilmesi durumunda 3-4 gün gibi bir süre sonrasında vize kabulü gelmektedir. Bazı kişilerde eksik evraklar bulunması, bazı kişilerde ise vize başvurusuna bağlı olarak veya güvenlik incelenmesine bağlı olarak ek evrakların talep edilmesi durumunda sonuç daha geç alınabilir. Genel çerçevede resmi tatil ve yoğunluk gibi sıkıntılar ile karşılaşılması dışında seyahatin gerçekleştirilmesinden en az 1 ay öncesinde başvuru yapılarak, kısa sürede ve sorunsuz olarak vize alınması mümkün olmaktadır. Ayrıca erken dönemde vize başvurusu yapıldığında karşılaşılabilecek tüm problemler daha hızlı ve tam zamanında çözülebilir.

Amerika ile ilgili merak ettiklerinizi sorun , yardımcı olalım.

Uzman danışmanlarımız sizlere en iyi hizmeti ve cevabı verecektir.

EUROASIA GLOBAL VISA SERVICES

 

 
BASE_URL = '';